Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zīlēšana

 
Reitings 632
Reģ: 19.03.2010

Čau!

Vai kāda kādreiz ir gājusi intereses pēc pie zīlnieces? Pateica kaut ko kas ir piepildījies? ;D

20.07.2011 15:54 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2009
Es personīgi esmu skeptiska tādām lietām, jo ,manuprāt, tas ir vēl viens veids kā no cilvēkiem izkrāpt naudu.... Bet ziņkārība ir milzīga
Atzīšos esmu bijusi pie vienas, bet viņai pat nav konkrētas maksas vai kā savādāk ja ir nauda tad ziedo, ja nav tad pateicas kā savādāk! Bet sēžot pie viņas kļuva ne īpaši omulīgi, tāda sajūta, it kā viņa lasītu manas domas :-/ P.S. Lieki piebilst, ka manām draudzenēm viss piepildījās :-O
20.07.2011 16:12 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
arī es uz to raugos skeptiski - naudas izkrāpšana un tā, nezinu, nepatīk šādas lietas, bet ir neliela ziņkāre.. :P
20.07.2011 16:44 |
 
Reitings 668
Reģ: 17.06.2009
Pie manis slimnīcā bija bioenerģētiķis Rolands Tiltiņš (tas, kas šad tad tad Degpunktā runā) un pēc viņa apmeklējuma tiešām kļuva labāk man :)

Un mammas draudzenei viņš rozi (kkāda slimība) no kājas izārstēja!

Un ticu arī zīlniecēm, neesmu bijusi, bet ir dzirdēts

Tikai grūrti atrast, kas tiešām nav viltvārde!
20.07.2011 16:48 |
 
Reitings 49
Reģ: 14.07.2011
Manas draudzenes radiniece ir tāda kā zīlniece, bet nu tāda - tikai savējiem šo to pastāsta un naudu, protams par to neprasa. Biju pie viņas ciemos un tad arī mazliet parunājos. Ja jāsaka godīgi - 80% no teiktā piepildījās pilnībā. Arī tādas lietas, kuras tajā brīdī man likās nereālas :-)
Bet pie svešām zīlniecēm kaut kādos salonos - tas man laikam šķiet bezjēdzīga naudas izsviešana, lai gan, ko gan es varu spriest, ja pie tādas nekd neesmu bijusi :D
20.07.2011 16:55 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
JĀ ESMU,ŠODGAD VIEN MAN DIVAS ZĪLNIECES ZĪLĒJA UN ŅIFIGA NEPATEICA,TIKAI KKO MAĻ UN MAĻ PA RIŅĶ,PAT NESAPASAKA NE KAD VĪRIETI ATRADĪŠU, NE VAI KĀDREIZ BĒRNI BŪS,AR NAUDU TĀPAT,TIP JĀSEKO IESPĒJĀM,BET JA MAN ŠO IESPĒJU NAV??BĻ....FUFELIS TAS VISS......
20.07.2011 16:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits