Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribējās izkratīt mazliet sirdi un vismaz kādu padomu...

 
Reitings 7
Reģ: 20.07.2011

Sveikas,meitenes!

Man ir 19 gadi un esmu pabeigusi vidusskolu,bet nezinu,ko darīt īsti tālāk,nav tā īstā parliecība par to,kur gribu stāties,tāpēc man ieteica braukt to gadu pastrādāt vismaz varbūt izdomātu,kur ko darīt.Bet mani attur tas,ka negribas tik ilgi būt prom un vēl vairāk tas,ka gribu satikt puisi ar kuru beidzot kaut kas varētu sanākt un gribu attiecības tikai šeit,protams,nav jau teikts,ka atrastu,bet tas mani tik ļoti attur un es pat nezinu,ko lai vēl saka,jo tik ilgi jau vēlos kādu sev blakus,liekas,ka varu tikai dzīvot un būt laimīga,ja būs kāds otrs blakus.Gribēs tik tiešām izstāstīt savu sāpi,jūs jau ar nekā man nevarēsies palīdzēt,bet varbūt kādai ar kaut kas tāds ir vai ir bijis.Eh

20.07.2011 01:54 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Bet kādēļ gribi tieši no Latvijas puisi?
Es Tavā vietā brauktu :-) tas taču tik interesanti - pamainīt vidi, iepazīt jaunus cilvēkus. Tā kā sākt jaunu dzīvi

turklāt 19 gadi nav vēl tik daudz, lai uztrauktos par nopietnām attiecībām. Būs laiks, būs vieta
20.07.2011 02:00 |
 
Reitings 7
Reģ: 20.07.2011
Nezinu,tā vienkārši ir,apt nevaru pateikt,kāpēc :)
Tur,kur brauktu tur esmu jau bijusi,darbs smags un ir grūti,tas laikam visvairāk biedē
20.07.2011 02:03 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Nē, nu tas tiešām ir... no comments.
Kas tagad visiem pēc vidusskolas bez maz vai obligātais ķeksītis ir aizbraukt pastrādāt uz ārzemēm?
Dzīvo, mācies, strādā šeit. Ja nu galīgi nesanāk un visi striķi plīst, tad var domāt un braukt uz ārzemēm. Bet nu tā uzreiz pēc skolas... jauns cilvēks... eh
20.07.2011 02:03 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Tieši kamēr jauns vajag ceļot, iepazīt pasauli un uzsūkt sevī visu informāciju un pieredzi. Sēžot te, īpaši, ja nezina ko mācīties tālāk, vispār neko jaunu neuzzinās.
Es tavu problēmu nesaprotu, jo patiešām - nav teikts, ka kādu te satiksi. Un ja nu satiksi tur un būsi laimīga?
20.07.2011 02:07 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
bet pamēģini citu vietu, kur neesi bijusi!
vai arī tiešām - padzīvo, pastrādā, paballējies tepat :-) un tā kārtīgāk ķeries klāt šim lēmumam, padomājot, ko tev vispār patīk darīt - pietiekami ļoti, lai ar to nodarbotos gana ilgi ;-)
20.07.2011 02:08 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
ja tev iekšēji ir tik ļoti liela pretestība pret to, ka jābrauc projām, tad nevajag. Aizbrauksi un nebūsi laimīga. Vajag tā teikt ieklausīties sevī un nedarīt kaut ko pret savu gribu!
20.07.2011 02:17 |
 
Reitings 281
Reģ: 12.03.2009
Kad tad veel redzeesi pasauli, ja ne kameer jauna? ;-)
Protams, ka brauc prom, redzi pasaules plashumus savaam aciim, maajaas vareesi vienmeer atgriezties, kad veeleesies ;-)
20.07.2011 02:23 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Es arī pēc vidusskolas īsti nezināju, kur stāties,ko darīt. Paldies cilvēkam, kurš man ieteica iet mācīties da jeb kādā skolā par jebko, tikai kko darīt. Galu galā- skolu tak var mainīt, ja patiešām nepatīk tas, ko māca. Pie tam- atradu skolu un programmu, kur mācības pēc vsk. ir bez maksas. Nenožēloju, bija jautri, daudz apguvu, iepazinu Rīgu no dažādiem aspektiem un dzīvi riktīgā koju variantā, bet bija tā vērts! :-)
Varbūt, ja tik ļoti gribi palikt Lv, tad ir vērts pameklēt kādu skolu vai kko šeit pat.Ar laiku sapratīsi, ko gribi darīt, ko nē, mācīties vai strādāt. Izmēģini laimi ar to puisi, galu galā- aizbraukt paspēsi vienmēr :-)
20.07.2011 02:27 |
 
Reitings 527
Reģ: 05.01.2011
varu tikai teikt to, ka no manas klases jau vien (27 cilvēki) vismaz 8, ja ne vairāk, dodas studēt uz ārzemēm, tā ir lieliska iespēja ceļot, mācīties, iepazīt jaunu kultūru, vidi, galu galā, iepējams atrast savu otru pusīti (l)
tev jau pašai ir jāizlemj, bet es brauktu, tas tikai stiprinātu mani, jo katras pārvarētas grūtības atmaksājas! veiksmi! (l)
20.07.2011 02:27 |
 
Reitings 2
Reģ: 08.07.2011
labāk padzīvo viena, izbaudi to prieku, kad nevienam nekas nav nedz jāpaskaidro, nedz jāatskaitās....es pati pēc vidusskolas saku dzīvot ar puisi, dzīvoju vel šodien nu jau teju 10 gadus....bet zini, gribētos to visu mainīt....es padzīvotu savam priekam, savām atpūtām un baudām....bet dzīvojot kopā jau ir jārēķinās, vai otram tas patiks....man dzivē vīrietis nespej pieņemt pat pusi no maniem vaļaspriekiem, nedz mūziku, nedz te'atri, nedz dejas...sēdi majās-viss ir lieliski! Izvērtē-dzīvo sev....
20.07.2011 03:20 |
 
Reitings 2
Reģ: 08.07.2011
(l) un par skolu-nu vai tad nekas nešķiet gana interesants? Es dotos labprātak uz arzemem, cita vide, draugi, iespējas....Latvija nekur nepazudis un studet varēsi atgriežoties....
20.07.2011 03:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!