Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā lai aiziet?

 
Reitings 9
Reģ: 13.07.2011

Sveikas, meitenes!

Te būs kārtējais bēdu pilnais stāsts un lūgums pēc padoma.

Tātad... Esmu attiecībās ar puisi gandrīz 2 gadus, un nu ir pienācis tas brīdis, kad es saprotu, ka tas nav tas, ko meklēju. Puisis pats par sevi ir ļoti, ļoti labs cilvēks- tāds, par kādu kādreiz sapņoju, bet tagad saprotu, ka tas nav man. Mēs abi saprotamies ļoti labi, nestrīdamies, viņš man neko nav nodarījis pāri, ļoti mīl mani, rūpējas, palīdz, kā vien var utt. Bet ir sajūta, ka man viņš ir jālaiž vaļā. Nemīlu viņu tā, kā viņš mani, tā, kā viņš būtu pelnījis. Nekad neesmu viņam atzinusies mīlēstībā, jo vienkārši to nejūtu. Un tas, kas man liek palikt kopā, ir žēlums un neapšaubāmi pieradums un pieķeršanās.

Kā lai aiziet? Jau doma vien par to, ka man nāksies viņu sāpināt, liek birdināt asaras. Vēlos, lai šis cilvēks ir laimīgs, bet nevēlos tam ziedot savu laimi. Vēl grūtāk ir tāpēc, ka šis puisis ir savādāks kā pārējie. Visu šo laiku, ko esam kopā, man nav bijis ne sīkākais iemesls, lai būtu greizsirdīga vai aizdomīga, ka viņš skatās uz citām meitenēm. Jā, šķiet jocīgi, bet viņa pasaulē ir tikai 1 meitene, un citas viņš neredz...

Iespējams, taisos pieļaut lielu kļūdu un padoties pirmo grūtību priekšā, jo apkārtējie saka, ka mēs lieliski saderam kopā utt. Bet es neesmu laimīga. Esam par to visu runājuši, esam centušies darīt lietas, kas padarītu attiecības interesantas. Bet manī nekas nemainās. Acis skrien pie citiem puišiem un gribas kaut ko pavisam citu.

Kā lai aiziet no cilvēka, kurš manā labā ir darījis tik daudz, kurš ir samierinājies un piedevis man manas iepriekšējās kļūdas (saistīts ar tikšanos ar citu puisi), kurš plāno nākotni ar mani, kurš tik ļoti mani mīl un cenšas darīt visu, lai es būtu laimīga? Ļoti sāp sirds par viņu..bet arī pašai ir sāpīgi, jo nespēju būt laimīga ar viņu, lai arī redzu, cik laimīgs viņš ir ar mani.

Laikam ir neiespējami izdarīt to visu pēc iespējas nesāpīgāk... :-(

13.07.2011 15:57 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Nedzīvosi taču ar kādu kopā tikai tāpēc, ka tev viņa žēl...

Es varu ieteikt darīt kā mans bijušais no manis aizgāja - vnk savāc mantas un aizej, kad viņa nav mājās (tas, ja dzīvojat kopā). Zinu, ka tas ir riebīgi, bet nu... Šobrīd man šis variants nešķiet nemaz tik ļauns.
13.07.2011 16:14 |
 
Reitings 47
Reģ: 12.07.2011
Es Tavā vietā vēl pamēģinātu viņu iemīlēt,paskatoties no citas puses,jo mūsdienās puiši ir riktīgi riebekļi,tāpēc padomā vai tad,kad Tu būsi viņu pametusi,nevēlēsies atpakaļ!

Bet ja dari,tad dari .. izrunājies,kaut vai caur asarām,sāpēm.. paskaidro viņam visu,pilnīgi visu! Un novēli viņam atrast labāku meiteni,tikai ne ar sarkasmu. Dod mājienu,ka neesi tā vērta,utt! Galvenais,nestrīdaties un ar rupjiem vārdiem nemētājaties! :)
Lai izdodas!
13.07.2011 16:15 |
 
Reitings 9
Reģ: 13.07.2011
Dzīvojam kopā. Pie tam- ne divatā. Kopā ar viņa ģimeni (kas visu vēl vairāk sarežģī).
Un negribas tā vienkārši pazust, bet normāli izrunāt visu, visu, lai arī nāksies redzēt, cik sāpīgi ir otram cilvēkam.
13.07.2011 16:17 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Ne jau vnm tie, kuriem pasaulē eksistē tikai viena, kuri uz citiem pupiem un kājām pat nepaskatās, ir tie labākie.
13.07.2011 16:18 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
nezinu, peec apraskta spriezot daudzas buutu laimiigas, ja buutu ta kaa tev, jo kaut vai te Cosmo palasot, cik daudz staastu ka kraapj, ka sarakstas ar citaam , skataas uz citaam un ko tik veel nee..
bet jaizlemj jau tev pasai ko dariiit, vai atradiisi veel tik labu cilveeku? tadu tacu nav daudz..
13.07.2011 16:18 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nu tak nem un vnk skiries, ja tev nav labi.
bet parasti aizdomajos, ka tas jau cilveku daba ir-nekad nav labi...tatad, tev nebutu zel vinu redzet kopa ar citu sievieti, tev negribetos atpakal? ja ne, tad uzprieksu.
13.07.2011 16:21 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Kā es Tevi saprotu.Esmu tajā pašā situācijā.
13.07.2011 16:21 |
 
Reitings 47
Reģ: 12.07.2011
@Sesilla tieši manas domas,pasaulē tiešām nav daudz tādu cilvēku. Tā kā Māsakrāsa padomā!!!
13.07.2011 16:22 |
 
Reitings 9
Reģ: 13.07.2011
Es zinu un saprotu, ka grasos pamest cilvēku, kādu uz pasaules vispār ir maz. Apzinos, ka varu to nožēlot. Esmu pieļāvusi iespēju, ka tikai pēc aiziešanas sapratīšu, ka tomēr mīlu viņu un gribu atpakaļ. Bet, ja nu nē?
Es turpinātu censties visu vērst par labu, bet šobrīd situācija ir tāda, ka ir parādījies cits puisis, kurš mani ļoti piesaista.
Ai, esmu tādās auzās, īstenībā...
13.07.2011 16:23 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Var jau žēlot,bet reāli-tu tiešām būtu gatava ziedot savu iespēju būt laimīgai ar citu tāpēc,lai šo nesāpinātu un viņš(nevis tu) būtu laimīgs?
Es tādā ziņā esmu egoiste,jo vienkārši,lai kā man žēl-nu neesmu gatava savu dzīvi ziedot un attiekties no iespējas,ka varērtu satikt un būt kopā ar cilvēku,ar kuru tiešām būtu laimīga.
Nesāpīga veida kā aiziet nav.Tu vari vienkārši būt godīga pret viņu,nevis vienkārši izgaist neko nepasakot.
13.07.2011 16:24 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
un tad veel tie gadiijumi, kad aizskrien projaam no laba cilveeka, tad uzzina , ka vinam ir cita un sagrib atpakalj un jaucas ieksaa tajaas attieciibas un kaa rezultaataa tiek sapinata arii taa sieviete..zinu taadus gadiijumus pietiekosi un man vienkarsi tas uzdzen dumsas ka cilveks savas neizlemibas delj sapina citus
13.07.2011 16:25 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Ak jel, nevar taču dzīvot kopā ar kādu tikai tāpēc, ka visiem citiem šķiet, ka otra tāda nav, ka esat saskanīgs pāris utt.

Kad biju kopā ar bijušo, mums visi teica, ka esam skaists pāris, pat līdzīgi pēc izskata... Tagad to pašu saka par viņu un viņa nu jau līgavu.

Jei bogu, tā ir dzīve! Ja neesi laimīga, un ja jau pie apvāršņa ir cits, tad ko tur mocīt sevi?
13.07.2011 16:27 |
 
Reitings 9
Reģ: 13.07.2011
Un ko darīt ar viņa vecāku nosodījumu, vēlmi iejaukties, visu vērst par labu utt?
13.07.2011 16:38 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Pastāsti viņam godīgi kā tu jūties un vienkārši izdari to, jo vēlāk būs vēl grūtāk
13.07.2011 16:43 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Pastāsti viņam godīgi kā tu jūties un vienkārši izdari to, jo vēlāk būs vēl grūtāk
13.07.2011 16:43 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Pastāsti viņam godīgi kā tu jūties un vienkārši izdari to, jo vēlāk būs vēl grūtāk
13.07.2011 16:43 |
 
Reitings 47
Reģ: 12.07.2011
Lasot Tavas atbildes.. Tur ir pavisam kas cits - Tev patīk cits puisis! Tā arī viņam pasaki,tikai tad,kad tas cits Tevi pasūtīs,neskrien pie viņa atpakaļ un ļauj viņam dzīvot laimīgi! ;)
13.07.2011 16:46 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
tiesi par to atpakalj gribeesanu es runaaju, tas ir tas , kas mani visvairaak tracina, taa neizleemiba un dziivju piostiisana , jo redz princese grib dabuut atpakalj "savu " puisi. nenem personigi pie sirds , runaaju vispaar kaa tas notiek
13.07.2011 16:48 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
+ laiinee123
13.07.2011 16:49 |
 
Reitings 1223
Reģ: 23.04.2010
Man ar manu bijušo arī bija līdzīgi...Viņš mani mīlēja, dievināja, rūpējās, strādāja pat 2 darbos, lai man nebūtu jāstrādā-kaut gan es pati vēlējos strādāt. No sākuma šķita, ka mani viņš saista, ka ir kkas līdzīgs mīlestībai..arī dzīvojām pie viņa vecākiem..tad vienā brīdī manī kkas notikās un mani viņš sāka pat kaitināt..iepazinos ar citu puisi..un tad vnk vienā dienā sakravāju mantiņas un pateicu Attā!! zinu, ka tas bija nesmuki no manas puses, bet nu nevēlējos sevi mocīt...Atceros, ka viņš pat piedāvāja īrēt mums atsevišķu dzīvokli, piedāvāja pat negulēt vienā gultā..nezinu kāpēc viņš tādus piedāvājumus izteica...laikam viņš vēlējās mani paturēt kā "suvenīru", kā gleznu uz kuru var skatīties, bet nedrīkst aiztikt :-D
mana stāsta atšķirība no tavējā ir tā, ka esmu Egoiste ar lielo E un man bija vienalga kā viņš jutīsies un ko viņa vecāki domās, lai gan viņi man bija daudz palīdzējuši dažādās jomās...
Tagad mans Ex ir laimīgs ar citu meiteni, viņiem pat nesen bērniņš piedzima..bet mani tas nesatrauc.esmu laimīga jau 3 gadus ar Savējo (l)
13.07.2011 17:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits