Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

18 dz.d.

 
Reitings 213
Reģ: 25.03.2011

Sveikas! :) Šodien īsti nav ko darīt un es sāku domāt par dzimšanas dienu. Līdz tai gan ir vēl pāris mēneši, bet tas labi, jo ir laiks sagatavoties. ;)

Negribās parastu dzeršanu, gribās kādu tematisko ballīti. Bija doma par Las Vegasu. Pokera turnīrs, kkādas laimes spēles un kkā jāsadabū bārmeni, kas jauktu kokteilīšus. Ir jebkādas idejas vēl? Arī bez Las Vegasas tēmas. Zinu, ka daudzas te ir radošas personības, tāpēc klājiet vaļā jebkuru ideju, kas šaujas prātā! :) + Būtu labi arī ja piemetinātu kā to var īstenot. ;)

12.07.2011 13:41 |
 
Reitings 47
Reģ: 12.07.2011
Las Vegass ballīte skan interesanti,bet vai padomā par to kā izskatīsies viesi un vai viņi vispār sapratīs,kas jāvelk mugurā? :) Ja man pateiktu,ka jāierodas uz tādu balli,Es noteikti uzvilktu kādu īsu un seksīgu kleitiņu :-D :-D
Bet ir arī visādas piem. 80 gadu ballītes,kur gan jau kādam mājās ir mammām tērpi no tādām... vai kovboju ballīte kā arī forša varētu būt piemēram strīpaino ballīte - visi saskaņoti!
Bet .. Es Tev iesaku neņem nekādu bārmeni,labāk paņem muzikantus,protams,ja svini viesu namā,viņi Tevi atbrīvos no visiem pienākumiem un spēļu domāšanas un Tu savā dienā jutīsies ideāli un brīvi!! :))
12.07.2011 14:30 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
ajj nekad neesmu bijusi uz nevienu tematisko ballīti.. Un sāku domāt, kādēļ. nerīko jau laikam mani draugi tāddas :-)
Bet par tēmu - kad tev ir svētki? :-) gadalaiks daudz ko maina ! foršas arī varētu būt kkādu hawaii stilu ballītes, atcerēties vasaru, ar tādiem foršiem kokčikiem :-)
12.07.2011 14:36 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
6dien tieši rīkošu tādu ballīti!
Bet esmu vairāk sentimentāla un gaviļniekam tās būs kā atvadas no bērnības-kā pēdējais brīdis vel tur pakavējoties-ar baloniem, viņa bērnības elku plakātiem, tematiskajiem šķīvjiem utt. Viņs ir tāds jautrītis, noteikti patiks :-)
Mana 18. ballīte bija līdzīga un man ļoti patika.
12.07.2011 14:40 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Jā,vispār-kad tev ir dz.d.?Gadalaiks tiešām no svara,jo diez vai oktobrī kādam baigi gribēsies Hawaii stilā ģērbties :D
Es labprāt apmeklētu ballīti,kas ieturēta kādas filmas noskaņās.Tā Las Vegasa arī nav slikta doma.Man vispār vienīgās tematiskās,kas tracina un uz kādām negribētos iet,ir ar to 80to,60to utt gadu tēmu.Diezgan garlaicīgi,jo katrs otrais kko tādu taisa,tur īpašu izdomu nevajag.
12.07.2011 14:49 |
 
Reitings 213
Reģ: 25.03.2011
Man ir tieši oktobrī. :D
12.07.2011 15:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits