Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Student life

 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009

Čava!

Uz augusta vidu pārvākšos no savas mazās pilsētiņas uz lielo Rīgu,lai uzsāktu studēt augstskolā. Līdz ar to man ir pāris jautājumi. :-) :-) :-)

1. – Ko īsti ņemt līdzi no mājām? Pa lielam jau ir skaidrs, bet steigā tie sīkumi aizmirsīsies, tādēļ tagad jau taisu sarakstu. Dzīvošu viena 1 istabas dzīvoklītī.

2. – Ko parasti velk studenti uz 1. septembri? Balta blūzīte un melni svārciņi piederas pirmklasniecei, bet ko vilt studentei?

3. – MUST HAVE ledusskapī jeb ko no pārtikas produktiem vienmēr turēt mājās,lai nebūtu jāgrauž nagi,kad nav laika aizskriet uz veikaliem?

4. - Kādi ir jūsu ieteikumi, padomi 'zaļai' studentītei? :-D

Pieļauju,ka mani jautājumi liksies muļķīgi un priekšlaicīgi , bet esmu izteikta pedante un plānotāja, kura visu nomēra 10reiz un tad griež. Tā kā nāku no lielas ģimenes, tad esmu pieradusi,ka mājas vienmēr ledusskapī ir kas ēdams, tādēļ man plānošana vairākām dienām uz priekšu sākumā sagādās grūtības. :-D :-) ;-)

10.07.2011 19:15 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
1. es droši vien taisītu sarakstu, katrai telpai atsevišķi

virtuve - katls, panna, bļoda, šķīvis, krūzīte, dakšas, naži, karotes, dvieļi.
vannas istaba - dvielis, dušas piederumi, visi pārējie kopšanas līdzekļi..

un tādā garā :)

2. katrs ģērbjas kā grib, vismaz mums tas sauktais 1.septembris nebija nekas īpašs, visi bija saģērbušies kā ikdienā..

3. Man noteikti būtu - makaroni, auzu pārslas, griķi,rīsi un buljona kubiciņi! :) Protams sāls un cukurs, eļļa.

10.07.2011 19:35 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.08.2010
1.
2. ģērbies pa lielam kā gribi. pati sevis dēļ, vari uzvilkt kko citu, ne džinsus, bet balta bluze un melni svarki buus retajam..
3. nopeerc to saspiežamo panniņu (5-10ls) ar kuru var taisit maizites ;) uzdavinaju draudzenei, kad viņa parcelas uz rigu un viņa ļoti priecaajas toreiz :)
10.07.2011 19:39 |
 
Reitings 736
Reģ: 29.01.2009
Čau!Rīgā es dzīvoju jau vairāk kā 1 gadu un 11 mēnešus.
1.es īrēju dzīvokli kopā ar vienu meiteni,tad tikai istabu,bet tgd īrēju trīsistabu dzivokli ar vēl 4 meitenēm.ko ņemt līdzi ,man visur bija līdzi savi trauki,panna ,katls,nu īsāk sakot,saimniecībai noderīgas lietas. :-D.bet varbūt tavā dzīvoklī tas viss jau būs,tāpēc nevajadzēs. ;-) Nu vēl gultasveļa,arī sega un arī savs spilvens.Higiēnas lietas,dvieļi.vari ņemt līdzi ,kas tev ir kkas mīļš,nozīmīgs.Kad sāksi dzīvot ,laika gaitā jau redzēsi ko vēl vajadzēs.
2.es uz koledžu vilku -klasiskās bikses un vienkrāsainu džepmerīti.
3. rīsus,makaronus,garšvielas-vsm man tā ir ,kad ledusksapis tukšs (ha,ha ,manā dzīvoklī nekad ledusskapis nebūs tukšs-tak piecas meitenes dzīvo),tad uzvāru makaronus ,uzcepu apkaisu ar garšvielām un ēdu. :-D
4.esi draudzīga ,centies iesaitīties studentu dzīvē!un nebasto lekcijas un labi mācies! :-D
10.07.2011 19:47 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
O! Bucītes 4. ieteikumi ļõõõti labi :D (l)
10.07.2011 19:50 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
1)Ņem to,kas tev ir svarīgs un būs vajadzīgs.Katram jau savas vajadzības.Noteikti neaizmirsti traukus,katliņu,pannu.Protams,segu,gultasveļu,mācībām vajadzīgo...Kaut kādas lietas,bez kurām nevari savu ikdienu iedomāties utt :)

2)Nav dreskoda.Man vismaz šķiet.Katrā gadījumā,katrā skolā jau savādāk.Manā fakultātē bija jāģērbjas ērti,jo visu dienu pirms aristoteļa bija jāstaigā apkārt pa Rīgu(bija tāds foršs pirmsaristotelis uztaisīts).Līdz ar to-kādi tur svinīgi tērpi,ja visu dienu jāstaigā apkārt un dažādi uzdevumi jāpilda.

3)Ne gluži ledusskapī,bet mājās gan turi rīsus,griķus,makaronus.Tie nav tie produkti,kas sabojāsies nedēļas laikā.
10.07.2011 19:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits