Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaut kā jocīgi

 
10 gadi
Reitings 63
Reģ: 29.01.2009

Čau, šajā vasaras vakarā! :-)

Līdz ar vasaras parādīšanos man radušies daži jautājumi attiecībā uz vienu no maniem draugiem.

Tātad situācija sekojoša:Mēs esam draugi nu jau kādus 5 gadus, parasti tiekamies kopīgos draugu pasākumos, divas reizes esam tikušies vienatnē (tas bija nesen). Viņš pēdējā laikā izrāda to, ka viņam ir patīkami mani satikt un dzirdēt. Viņš labprāt apmeklē pasākumus, kuros piedalos es un, kuri pirms tam bijuši vienaldzīgi, runā par nākotnes plāniem - mašīna, remonts, kā arī aicina pie sevis ciemos,konkrētu laiku nenorādot(tā vispārīgi - vari atbraukt, ja gribi).

Man rodas jautājums cik ļoti es viņam simpatizēju, ja viņš manu uzmanību cenšas pievērst tik lēni? Atzīšos, viņš ir ļoti kautrīgs.

Meitenes, kā jums šķiet, vai šādu pusi ir vērts ņemt par pilnu?

06.07.2011 22:51 |
 
Reitings 80
Reģ: 01.03.2010
Tas ir pēc tavām domām - ņemt par pilnu vai nē, bet man arī bija tāds gadījums, kur no kopējā draugu pulka pēkšņi viens sāka lēnām, uzmanīgi izradīt man savas simpātijas... Sākumā domāju, ka tas tā vienkārši pa draugam, līdz mana draudzene man neatvēra acīs un tad es attapos, ka viss mums var notikt pa īstam ja vien es ņemu visus grožus savās rokas... Tagad esam kopā jau gandrīz 4 gadus!:-) Domājam arī par nākotnes plāniem... kopīgiem... Un beigu galā viņš nav no kautrīgajiem :-D
06.07.2011 23:56 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
pieļauju, ka viņam bail sabojāt tagadējās attiecības, ja nu neizdodas nekas romantisks, kamā viņš ir ieinteresēts :)

man tikai pozitīva pieredze.

arī draugs teica, ka sākumā baigi šaubījies, jo negribējis sabojāt draudzību, un ļooti lēnām tuvojās :D kkādus 4 mēnešus muļļājāmies, kamēr kkas sāka notikt :D
07.07.2011 00:08 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Man arī pirms gada bija šāda situācija. Nebija kautrīgs, bet teica, kad ir laiks un vēlēšanās lai braucu ciemos..izdomāju, piezvanīju aizbraucu un atgriezos pēc četrām dienām. viss bija ideāļi :)
Arī draugi bijām (turklāt mana bijušā labs draugs) un arī negribējām sabojāt draugu attiecības, pagaidām viss izdodas lieliski, pat bijušais laikam priecīgs :)
07.07.2011 00:44 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Hmm, nepieklājīgi, bet vai esiet bijuši kopā, kad abi esat iereibuši?
Ja, jā, un nekas no viņa puses nav liecinājis par vēlmi tuvoties, tad neteiktu,ka tur kaut kas ir, ja neesiet-pamēģiniet :-D (tas saistībā ar to kautrīgumu). :-D
07.07.2011 00:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)