Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atvadīšanās

 
Reitings 69
Reģ: 15.12.2010

Atvainojos, ja kas tāds jau ir bijis, bet man vienkārši vajag šīs emocijas kaut kur izlikt.

Ar puisi esam kopā apmēram gadu. Nav jau nekas ārprātīgi ilgs, bet esmu viņam tā pieķērusies, ka reizēm tas pat kļūst apgrūtinoši. Ir vasara, brīvlaiku, atvaļinājumu laiks un mēs jau zinājām, ka tagad sanāks retāk tikties, jo vasara ir arī ceļojumu laiks man un pārmaiņu laiks viņam. Iepriekšējā mūsu tikšanās reizē uztaisīju traci,ilgi,ilgi raudāju, jo zināju, ka viņš brauks prom un 2 nedēļas viņu neredzēšu. Nav jau nekas tik traks- kas ta tur 2 nedēļas! bet- viņš to laikā brauca uz iestajeksāmeniem, zinaju, ka vinam bus jauni piedzivojumi, iespaidi un par mani neatliks tik daudz enerģijas domat, ka man par viņu- sēžot mājās! Vakar beidzot tikāmies- lai gan viņa prombūtnes laikā biju nedaudz dusmīga par, manuprāt, man atkal par maz pievērsto uzmanību,bet viņš vakar bija IDEĀLS! Vakardiena pacēla mani mākoņos jau pirms viņu satiku,bija daudz pozitivu emociju, bet, kad satiku viņu, vienkārši lidojām... abi! Mēs gulējām, skulstījāmies, viņš nelikās mierā kamēr nebija mani apmierinājis, tad devāmies uz jūru, skatījāmies filmu, kopīgi gatavojām vakariņas,smējāmies un vakarā kā arī no rīta turpinājām iesākto. Visa diena vienā paradīzē, man pasaulē nebija neviena cita cilvēka- tikai viņš! Un šodien viņam atkal jādodas prom, uz lauku mājām, bet man jau parīt jālido prom uz 1.5 ned.Un tā visu vasaru. Tad atkal satiksimies tikai uz mirklīti, kas mani noteikti pacels spārnos un beigās atkal liks stundām ilgi raudāt par to, ka tas beidzas. ļaunākais šim stāstam- augusta beigās viņš brauks prom pavisam, mācīties. Varbūt atbrauks pa vasarām, bet būtībā LV vairs nebūs. Tātad- tās ir beigas.. Mēģinu sevi jau tagad pieradināt pie atvadām un neraudāt, ka tas beigsies, bet priecāties, ka tas bija un IR, bet jā, ilgi tas nepalīdz...

03.07.2011 22:17 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Saproti, ka ar veci vien pasaule nebeidzas.
03.07.2011 22:20 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
reizem liekas labak dazas minutes esi paradize, neka ikdienas rutina vislaik kopa.
saku vien domat, ka attiecibas ir ka partika-ar laiku bojajas.
03.07.2011 22:40 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Es šādās attiecībāš kādreiz dzīvoju 4 gadus un kad 5. beidzot dzīvojām kopā, tad abi ātri sapratām, ka galīgi neesam viens otram piemēroti. Par godu ilgajiem gadiem kopā vēl nevarējām izšķirties tā ātri un krietni pabojājām viens otram gan nervus, gan dzīvi, bet nu jau ir labāk, man citas attiecības, viņam mūžīgais tusētāj laiks, kurš cerams kādreiz arī beigsies un viņam arī būss viss ok.
Bet šīs sajūtas atceros ļoti spilgti, pilnīgi kā atkarīgā raudāju, es pat teiktu gaudoju, kad bija atkal jāšķiras. Nervu bendēšana...
03.07.2011 22:43 |
 
Reitings 69
Reģ: 15.12.2010
Tas gan, jā! e\Bet manas jau nebojājas, tās vienkārši...- beigsies! :/
03.07.2011 22:44 |
 
Reitings 713
Reģ: 10.07.2009
mēs ar draugu esam 4 gadus kopā, bet viņš tagad meklē darbu ārzemēs, drīz vien viņš brauks prom, sola jau , ka viss buus kārtībā, bet smagi tomēr ir.. un tā doma- ja nu tomēr viņam uzrodas cita :%27-( es pie viņa varēšu braukt tikai nākamgad, kad pabeigšu skolu (t) (t) (t)
03.07.2011 22:54 |
 
Reitings 69
Reģ: 15.12.2010
Pagaidām domājam, ka kad viņš aizbrauks,tad arī šķirsimies, nav vērts čakarēties ar šādām attiecībām jaunībā.
03.07.2011 22:57 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ja bus lemt but kopa,tad satiksieties kaut pec gadiem. ne vnm tas ko mes gribam ir tas labakais, piemerotakais mums
04.07.2011 00:16 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
ellē ratā,man tas pats.... (t)
04.07.2011 00:40 |
 
Reitings 277
Reģ: 03.06.2009
Pagaidām domājam, ka kad viņš aizbrauks,tad arī šķirsimies - WTF??? nu kā tā var?
04.07.2011 01:18 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Man bija reiz čalis, ar kuru iepazinos draugiem.lv vinš mani divus gadus copēja, tad viņš atbrauca uz LV, iemīlējās un manis dēļ palika te. Bijām 8 mēnešus, bet pa vidu attiecībām viņam nācās aizbraukt atpakaļ savākt nodokļus un mantas palikušās. Nokārtot dažādas nenokārtotas lietas. Viss sāka jukt un brukt, es sāku krāpt. Veselu mēnesi krāpu, viņš atgriezās, mums tāpat viss pajuka, kad sasniedzām astoņu mēnešu slieksni, bet viņš vēlaizvien nezina.
Attālums un laiks izjauc lietas, pat ļoti kaislīgas un emociju pilnas. Tāpēc labāk laikus to visu beigt, nevis vnk apraut ar aizbraukšanu.
04.07.2011 05:13 |
 
Reitings 69
Reģ: 15.12.2010
boogie- kāda jēga, ja viņš LV būs varbūt vienreiz gadā uz kādām divām nedēļām? Lai cik tuvas būtu attiecības, viss, kas mūs vieno tagad mums katram būs atšķirīgs. Protams, būs punķi un asaras pa gaidu un ilgu laiku ne par vienu citu negribēšu dzirdēt, bet drošvien, ka tas ar laiku pāries. Pagaidām tā domāju ;D
04.07.2011 14:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)