Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mani besī, ka citi palīdz dzīvniekiem

 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009

Temata nosaukums, protams, nežēlīguma kalngals, bet tūlīt būs arī sīkākais izklāsts, kāpēc un kā :'-(

Es pati paņēmu kaķēnu no ielas, arī uz laukiem tagad vienu, bet ir tā, ka pēdējā laikā mani reāli besī visi sludinājumi ar kaķēniem, jā, izklausās drausmīgi un nekad līdz šim tā nav bijis.

To kaķēnu ir tik nereāli daudz, ka šķiet, ka ja pat visa latvija panems pa vienam, vienalga kāda mājas nepietiks... Un uz ielas tie kaķēni dzimst un dzimst. Mums kaut kas ir jādara ne tikai, lai kaķēniem būtu mājas, bet arī , lai tādu nabadziņu nebūtu... Jā, pārskaiti kādu naudiņu patversmēm, bet ar to pa maz.. Dažreiz gribās kādu kaķu mammu aizvest uz klīniku, bet parasti tie kaķi rokās nedodās rokās, man pagalmā tāds foršiņš , kas nāk pie cilvēkiem ir tikai puika.

Agrāk skatījos visas draugos, mēģināju arī kādam mājas piemeklēt. Bet tagad, kad saprotu, ka vienalga puse ne mīlīšiem paliks iemidzināti vai labākajā gadījumā patversmē, pilnīgi besī, izmisums un žēlums mijās ar aizkaitinājumu un pat dusmām. Vienreiz pat teicu, ka labāk , lai tie kaķēni visi vienā mirklī nomirtu un nekad nedzimtu, nekā būs izmesti pa miskastēm... Bet otrajā mirklī paliek nereāli žēl un galvā vienīgā doma – kaut varētu paņemt visus.

Saprotu, ka jaukie cilvēciņi, liekot bildes un meklējot saimniekus dara tikai labu, bet man kaut kādā mirklī iedarbojies kaut kāds „izmisuma efekts” – kas pa daudz , tas pa skādi.... Tā, laikam, to var nodefinēt...

Rakstu , lai saprast, vai esmu palikusi ļauna, vai tas ir tikai izmisuma sekas, ka d apmērām, mēģini, kaut ko, cītīgi, bet paliek arvien sliktāk... Saprotot, ka tagad kaķēnus nežēlīgi met prom pat tie, kuri paņem maziņos, paspējējas un izmet (gadījums ar manu mazulīti, kuru paņēmām ), negribās vairs neko darīt ar devīzi: „visiem nevar palīdzēt, bet palīdzot vienam paliek sāpes, ka nevari palīdzēt simtiem, vai vērts kaut ko darīt, ja vienalga sāp un vieglāk nepaliek”.

P.S.Es tas bildes neskatos vairs. Uz kaķēniem uz ielas – arī, bet tos kaķus, kurus uzsaku barot, baroju tapāt, bet ar smagāko sirsniņu....

(s) :'-( (s) :-/ :'-(

30.06.2011 19:13 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Zinu, ka sarakstīts atkal daudz... Saprotu, ka visi turas pie viedokļa, ka ja visiem nevari palīdzēt, vismaz jācenšas palīdziet kādam, un ka ja pat iznākums būs ne no labvēlīgākiem, vienalga jādara, jāmeklē utt. Un tā ir pareizi, sirsnīgi un tā ir stipro cilvēku pazīmi. Esmu vāja un egoistiska, bet es nesaprotu, kā var būt tā, ka vienā dienā no mīļuma un pateicības visiem foršiem cilvēkiem, ka liek bildes, radies izmisums un aizkaitinājums. Un nezinu, vai tiki es tā jutos. ..
30.06.2011 19:17 |
 
Reitings 784
Reģ: 22.04.2010
atradusi par ko domāt - par kaķiem.
būtu labāk domājusi par to kā palīdzēt cilvēkiem.
30.06.2011 19:20 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Es tā arī nesapratu,kas Tevi izbesī :-D Nopietni. Tas, ka citi palīdz? Tas, ka to,kam vajadzīga palīdzība ir tik daudz? Kas tieši?
30.06.2011 19:21 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.02.2011
īsti nesapratu, kur ir problēma...
pamesto dzīvnieku jautājums,manuprāt, nekad līdz galam netiks atrisināts un ar to ir jāsamierinās.
Protams,ka ir ļoti žēl,bet tā nu tas ir.
Vienīgi būtu jāpiemēro reāli sodi, ne tikai uz papīra uzrakstītas formalitātes, par dzīvnieku pamešanu, lai vismaz nedaudz cilvēki baidītos.
30.06.2011 19:21 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Arvien dīvainākas tēmas no tavas puses...
Jā, protams, ir žēl, ka nevar palīdzēt visiem, bet priecājies, ka palīdzi vismaz kādam!
Vispār nesapratu, ko ar šo visu gribēji pateikt!
30.06.2011 19:22 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
tev nepatīk, ka leik tās bildes tik daudz ar palīdzības lūgumiem????????????
un kāds ir ieteikums??
30.06.2011 19:22 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
fuuuuuuuu, zheniite, es, piemeeram, vienmeer esmu vairaak uztraukusies par dziivniekiem un pensionaariem, nevis beerniem un slimajiem. vienkaarshi pasaulee ir paaraak daudz cilveeku. viss.
30.06.2011 19:24 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
taureniit, es tevi pilniibaa saprotu. nesaprotu, ko te nesaprast?
bet tas gan, Latvijaa nav sakaartota visa sisteema in general. francijaa uz ielas neviens kakjis nemeetaajas, piemeeram. visiem dziivniekiem chipi, visaadi sodi piemeeroti sliktajiem saimniekiem, utt utjpr. veel jau var vienkaarshi njemt un stelirizeet visus bomzhkakjus peec kaartas, bet kursh par to maksaas?
30.06.2011 19:26 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Jā, agrāk patika, ka cilvēki liek bildes, pati mēģināju palīdzēt, paņemu arī kaķenu, kuru izmeta (jau 3 gadus atpakaļ), bet tagad pilnīgi besī, ka to pamesto kaķēnu bilžuku tik daudz. Un tagad iedomājos, vai es palieku par maitu, vai kā gari un plaši rakstīju, tas ir no izmisuma, ka nevar visiem palīdzēt...

Kate, kurš temats bija dīvains vēl?
30.06.2011 19:27 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Nu, tā ir... Es dzīvniekus mīlu ļoti, ļoti. Bet tas, kas notiek, šķiet kā nebeidzams ritenis.
Risinājums varētu būt masveida āra kaķu izķeršana, kastrēšana un palaišana atpakaļ, bet kas gan to uzņemsies.
Un man tiešām besī tie cilvēki, kas savus kaķus nekastrē, ja ļauj tiem skraidelēt apkārt. Gan kaķi saplēšas, gan atkal nākošie dzimst.
30.06.2011 19:27 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Ženīt, mani cilvēki neaizkustina. Es simtreiz labāk palīdzu kaķiem. Vai arī cilvēkbērniem. Manī nerodas ne mazākais žēlums pret cilvēkiem, kam kaut kas nav- māju, darba, vēl kā - ja viņam ir divas rokas, divas kājas un galva uz pleciem, viņš atradīs, kā izdzīvot. Ja manā pagrabā ir desmit mazi kaķēni un vēl 4 lieli kaķi, un viņi visi grib ēst, tad man ir žēl. Un ja man ir žēl,tad es palīdzu tik, cik ir manos spēkos.



Attiecībā uz tēmu - man arī ir žēl, dusmas un bezspēcība, bet ne jau dusmas uz tiem cilvēkiem, kas palīdz! Uz tiem, kas var mazos (un arī lielos) sist, spārdīt, mocīt, izmest no mājām. Ir kaimiņi, kas vēlas visus mazos kaķēnus noindēt... Zini, varbūt esmu slikts cilvēks un dabūšu briesmīgu karmu par tādām domām, bet tad, kad es to uzzināju, mana pirmā doma bija - ja jūs tiem kaķiem kaut ko izdarīsiet, paši nelabu galu ņemsiet. Un man nemaz, nemaz, nemaz nebūtu žēl.
30.06.2011 19:28 |
 
Reitings 883
Reģ: 24.03.2009
demoiselle - man tāpat liekas. Cilvēku jau tā ir par daudz, un tie paši var palīdzēt sev, atšķirībā no dzīvniekiem, kuri ir atkarīgi no mums.
30.06.2011 19:29 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Un vispār. Kas tā par muļķīgu domu? Ja nevaram palīdzēt visiem, tad nepalīdzēsim nevienam??! Manuprāt, pat viens izglābts dzīvnieciņš ir ko vērts, jo visu pasauli nesalāpīsi.
30.06.2011 19:31 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Patiesībā mani arī šitais reizēm izbesī, bet es to kautkā uzņemu vieglāk, nedomāju vienkārši par to.
Iesākumā jau besī ka esam viena liela lūdzēju tauta un tā vien liekas ka katra pienākums būtu ikmēnesi kādam ziedot- sākot jau lai filmu kādu turpinātu uzņemt, līdz ziedojumam Rīgas mēram, kur pa starpu vēl visi cilvēki un dzīvnieki, nepaēdušie un slimie.

Man no sirds žēl slimo bērnu un tiem nav žēl ziedot, bet ja gribētu ziedot vēl visiem dzīvniekiem tad pašam jādzīvo uz maizes un ūdens vai pašai jākļūst par īstu kaķu veceni ar pārdesmit kaķu mājā.

Es dzīvoju pēc pricipa ka katram jāprot izdzīvot pašam (par dzīvniekiem) un ielu dzīve ir liela spēle par izdzīvošanu- tā taču ir dabīgā atlase.

Kaķi tiešām dzimst uz ielas nonstopā un ko mēs tur varam izdarīt- visus izkastrēt? Tas taču nav reāli.

Ir taču arī cilvēki kas prezervatīvus nepazīst, trūcīgas daudzbērnu ģimenes- vai tur mēs iejaucamies? Bērnus uzreiz izdalam pa ģimenēm?

Zinu, ka visas dzīvnieku mīles tagad manā virzienā metīs kaulainu aci, bet dažreiz vajag vajag apjēgt dzīves patiesību. Ne mēs būsim tie pasaules glābēji, viss ir iekārtots tā kā tam jānotiek dabā.
30.06.2011 19:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Demoiselle-es tiesi gribeju to pasu teikt! :-)
Mums ari nav tadu pamesto dzivnieku,jo visi dzivnieki tiek kastreti!Man liekas ,ka kakenitem lauj laikam vienu reizi dzemdet ,un tad ari taisa operaciju!
Saja sakara atcerejos ari Hawaii ,kur mani radinieki ir iesaistijusies dzivnieku palidzesana-tiesam loti gruti atrast majas tiem dzivnieciniem ,jo vini prasa lielas rupes-daudzi cilveki ir alergiski uttTapec Hawaii tagad ir uzsakts ari to mezu kaku savaksana kopa uttSkan nezeligi,bet jaskatas kadreiz ari logiski-ar pratu!Es loti labi sapratu,ko autore gribeja teikt! :-)
30.06.2011 19:34 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
demoiselle, pasaulē ir pārāk daudz cilvēku? Latvijā ir pārāk daudz kaķu un viņi vairojas daudz ātrāk kā cilvēki, vienkārši ne visi var uzņemties Dieva lomu...
30.06.2011 19:35 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Nesapratu.Var taču tās galerijas ignorēt.
demoiselle,es arī labāk palīdzu dzīvniekiem.Nevis tāpēc,ka pasaulē par daudz cilvēku,bet vnk tāpēc,ka pret dzīvniekiem man ir lielāka līdzjūtība,nekā pret bomzi,kurš mani nosauc par nolādēto kuci,jo es viņam naudu neiedodu.
30.06.2011 19:37 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Sallija, tur tā lieta, ka es pilnīā saprotu, ka tā ir muļķīga doma, bet tagad man nereāli smagi paskatīties uz kādu kaķēnu ārā vai uz bildīti "meklēju mājas", jo saprotu, ka vairs nevaru mājas nevienam dod. sapratu, ka baroju tagad to kaķīti pagalmā lai nomierināt savu sirdsapziņu, ka ;sodien viņa puncī būs kaut kas, bet kas ar viņu būs rīt...?

Man pārlieku želums pārvertās par aizkaitinājumu VIENĀ DIENĀ un tas mani biedē, var jau būt, ka Katei taisnība, ka nojūdzos, bet par tiem dīvainiem tematiem gan gribētu uzzināt, ko es vēl tādu rakstiju, jo šīs, šķiet ir visdīvainākais :)

Tēmu tik neželīgi nosaucu, lai pieverstu Jūsu uzmanību, to arī tēmas sākumā uzrakstīju.
30.06.2011 19:38 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Jā, pasaulē IR pārāk daudz cilvēku. Un tieši cilvēku vaina ir tajā, ka Latvijā ir tik daudz to kaķu! Neba jau nu kaķi paši tā savairojušies - kāds viņus kādreiz ir izmetis un tādējādi arī viss ir aizgājis tālāk.

Manis pēc visi bomži un dzērāji varētu vienkārši apmirt, bet dzīvniekiem palīdzēšu vienmēr.
30.06.2011 19:38 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Lai tie kaķi pagaida. Mums ar steigu kaut kas ir jādara ar tavu latviešu valodas gramatiku! Sirds sažņaudzās, kārtējo reizi lasot šitos briesmīgos savārstījumus. (t)
30.06.2011 19:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits