Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vācu valoda

 
Reitings 39
Reģ: 29.01.2009

Man ir doma mainīt esošo darbu uz jaunu. Lieta ir tā, ka ir ļoti laba vācu valoda, ko esmu apguvusi Vācijā, tāpat protu krievu valodu. Tikai- kādu darbu varētu meklēt, ja esmu beigusi komunikācijas, ņemot vērā, ka vienīgā darba pieredze ir tiesā par sekretāru?

Ļoti daudz sludinājumos pieprasa angļu valodu, bet vai vācu valoda Latvijā nebūt nav vajadzīga?

28.06.2011 01:56 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Varbūt kādā uzņēmumā, kuri sadarbojas ar Vācijas firmām,tur noteikti vajag cilvēku ar vācu valodas zināšanām :-) bet nu precīzāk kur, kā palīdzēt nevarēšu,vnk prātā ienāca tāds variants.
28.06.2011 02:33 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Latvijā vairāk speciālistu ir tiešu ar ENG valodu, tāpēc ir speciāli uzņēmumi, kuri meklē darbiniekus ar labām vācu valodas zināšanām kontaktiem ar ārzemniekiem, un tā, ka šādu cilvēku LV ir mazāk, nekā ar angļu valodu, arī dara samaksa ir augstāka :)

Pat ss.lv nesen redzēju šāda veida sludinājumus :) Es personīgi drusciņ apskaužu cilvēkus, kuri brīvi runā vācu valodā, mēģināju mācīties, tad pārgāju uz angļu valodu un čiks vien sanācis :)

Vēl tagad ir laba iespēja pasniegt kursos vai privāti tieši sarunvalodu nākaajiem izbraucējiem, ar tirgus atvēršanu Vācijā, baigi aktuālā "fiška" šobrīd :)
28.06.2011 13:51 |
 
Reitings 11
Reģ: 15.03.2012
Darbu varētu meklēt, ja esmi beigusi komunikācijas un ir labas väcu val. zinasanas http://www.germany-jobportal.com/frequently-asked-questions/f-a-q-latvian.html
15.03.2012 17:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits