Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

2 in 1

 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010

Ak, tu vai, esmu atkal atgriezusies pēc ilgas prombūtnes. Sanāca, ka pēc tā, kad mans draugs atkoda, kāds man ir niks cosmo, nolēma palasīt, intereses pēc, ko es te apspriežu un ko saku, man pārgāja vēlme kādu laiku šeit kko rakstīt. Pa šo laiku man ir radušies vairāki apspriežami jautājumi.

1.Vai Jums, dāmas, arī ir pa laikam gadās, ka kamēr vīrietis velk virsū prezi-viņam noplok?

2. Kā cīnīties ar to, ka draugs, ar kuru esi kopā jau vairāk nekā pusgadu, nespēj Tevi uzbudināt? Nejau tā, ka negribās mīlēties, man visu laiku to gribās, bet viņš nespēj, kā saka, "padarīt mani miklu". Protams, ka es viņam to neteikšu, es pateicu, ka es vēlos vairāk maiguma un garāku priekšspēli. Rezultātā- priekšspēle veselas stundas garumā un tik maigi, itkā es būtu pati trauslākā un mīļākā lieta, ko viņš savās rokās būtu turējis. Vienkārši burvīgi-bet viņš nebeidza...

27.06.2011 08:18 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
1. Tu nespeej savu draugu pienaaciigi uzbudinaat.
2. Tu kluusti frigida. Jo, ja Tev tieshaam visu laiku gribeetos, tad miklums pats no sevis rastos jau.
27.06.2011 21:13 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
1. Nē
2. Nuu, tev viņš vnk vairs neliekas seksuāli pievilcīgs! Un ja jau tā ir noticis jau pēc pusgada, tad hmmm (t)
27.06.2011 21:25 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
1. nav ta bijis.
2. pus gads un seksa jau problemas...hmmm, nu varbut jums vnk vajag citu partneri, jo ja otrs patik, tad ta kaisle, uzbudinajums ir vnk...!
03.07.2011 20:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits