Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apmulsums!

 
Reitings 2
Reģ: 26.06.2011

Sveiki!

Ar mani ir tā, ka pirms jau laba laiciņa satiku puisi. No sākuma jau tas tā vienkārši notika, viegls flirts, satikšanās pāris reizes un tā soli pa solim sagājām kopā. Satikāmies īstenībā nepārāk bieži, sanāca tā, ka vinjam augstskola, nopietni jāmācās, man tajā laikā bija prakse + darbs, bet nedēļā reizes divas sanāca tikties, man tas likās par maz, jo galu galā, ja esi izlēmis veidot attiecības, tad tam jāpieiet kaut kā nopietnāk, vai arī tie ir tikai mani uzskati. Es laiku varēju atrsat vienmēr kaut vai vakaros, jo tak vienā pilsētā dzīvojām...lai nu kā, bija tur tiešām kaut kas īpašs...varu teikt, ka ir viņš mana pirmā MĪLESTĪBA. Kad bijām kopā viss bija ideāli, kā pasakā!Nevienu citu neredzēju jau sen un viņš tāpat...bijām tikai mēs abi (l)

Tad vienā dienā viņš pat īsti neko nepaskaidrojot izlēma, ka viss...viņam priekš manis nav laika, skola ir ļoti svarīga (mācās viņš fakultātē, kuru daudzi nepabeidz un pamet visu, jo par grūtu. Bet viņam ir lieli plāni dzīvē un arī mērķtiecības netrūkst)un es esmu tā, kura viņu nesaprot tāpēc nevaram būt kopā...

Mana dzīve burtiski sabruka, nekam nebija jēgas, pa naktīm raudāju līdz pat rītam, ja aizmigu, tad domājot tik par viņu, cēlos atkal domājot par viņu.Burtiski katru nakti redzēju sapnī, ka esam atkal kopā, ka viņš mani atkal tur savās rokās un apskauj. Manī bija TĀDS tukšums, godīgi sakot nekam neredzēju jēgu, jo viņš bija visa mana dzīve, bet par spīti tam, ka vinjš pameta mani, turpināju mīlēt...

Tad jau sāku lēnām ar visu aprast, meiģināju visu aizmirst, pat labo, bet tā bija tik daudz...

...un tad satiku viņu...aijjj, ko tik viņš man neteica, katru dienu viņš nāca uz to vietu, kur es strādāju lai mani tik pa gabalu redzētu, nebija ne diena, kad par mani nedomātu, nevienu manu sūtīto sms pat nebija izdzēsis, ik pa laikam pārlasija...mana sirds lūza...

Tad kaut kā sākām arvien vairāk sarakstīties atkal, viņš ierosināja, ka varētu satikties un es, protams, piekritu, jo ko tad man vairāk vajadzēja...un tad vienu vakaru savāca mani no darba, aizbraucām uz tādu nomaļāku vietu pie ezera un pavadījām tur visu nakti, lidz pat rītam, kad man atkal bija uz darbu jāiet :-)

aijj, biju tik laimīga atkal esot ar viņu kopā kaut gan biju sev nososlījusies, ka ja man atkal būtu iespēja ar viņu būt kopā, nemūžam nepiekristu, lai tam visam atkal ietu cauri, atkal piedzīvot tās sāpes un mokas...bet sirdij jau nepavēlēsi...

tad nu tajā naktī sapratu, ka viņš joprojām neko negrib - nopietnu! Viņam laikam pietiek mani satikt rezi vai divas mēnesī un viss kārtībā. Viņš man teica, lai tik ļoti nedomāju visam līdz ar galvu, lai vnk ļaujos...bet es tak neesmu robots, es visu ļoti caur sirdi ņemu un zinu, ka pati vien esmu vainīga, ka TIK ļoti iemīlējos...

tagad jau pagājusi nedēļa, neesam sazinājušies...zinu, ka tad kad viņam sagribēsies mani satikt, tad jau atkal uzpeldēs...

Esmu apjukusi, sirds ņem virsroku par saprātu...nezinu kā būtu pareizāk...

Kā jūs domājat, man turpināt tikties ar viņu un visam ļauties nedomājot nepatko? Vai arī uzreiz pateikt, ka VISS un beidzot censties aizmirst?

Ko jūs darītu manā vietā?

27.06.2011 02:44 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Es Tavā vietā nomainītu profila bildi, aizietu uz latviešu valodas kursiem un ļautos šīm attiecībām.
27.06.2011 02:51 |
 
Reitings 819
Reģ: 29.01.2009
Lasot šo, nešķiet, ka būsi spējīga tā vienkārši ļauties un neparko nedomāt. Sāpēs katru reizi, kad viņš nedos ziņu nedēļām, bet atkal piezvanīs, jo sagribēsies. Viņam jau ērti, ir savs sex-buddy un viss pārējais, ko vien var vēlēties. Bet ja neesi no tām meitenēm, kas kaut ko tādu meklē, bet priekšroku dod nopietnām, patstāvīgām attiecībām, tad nemoki sevi un sūti viņu ratā. Nenotiks nekāds brīnums un viņš pēkšņi vēlēsies ar tevi veidot kaut ko nopietnāku. Nelolo liekas cerības, sāpināsi sevi vēl vairāk ;-)
27.06.2011 02:53 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
es iesaku nākamajā reizē pateikt, ka tu negribi viņu vairs satikt, jo kā tu teici, tu ātri pieķeries un iemīlies un tad tu pārdzīvo. kam tev tas viss ir vajadzīgs?

man bija līdzīga situācija, kad puisis uzpeldēja un pazuda, it kā nekas nebūtu noticis un tad es vienā dienā neizturēju un pateicu, lai izdzēš manu numuru un liek mani mierā. dažreiz jocīgi satikt viņu, bet ar laiku viņš kļuva vienaldzīgs
27.06.2011 02:55 |
 
10 gadi
Reitings 4834
Reģ: 29.01.2009
Man jau liekas, ja cilvēks ir iemīlējies, tad otru pusīti vēlas satikt pēc iespējas biežāk, nevis 1x mēnesī un ar to pietiek... (t) Un tā mūžīgā atruna, ka nevēlas neko nopietnāku, aj, nu c`mon! Kaut ko stulbāku neesmu dzirdējusi.
Varbūt viņam vsp cita meitene vai arī tu viņam vajadzīga tikai priekš seksa? :-/ Jebkurā gadījumā es no tāda censtos atkratīties, zinu, ka smagi, bet puisis tāds gana nenopietns izklausās... (t)
27.06.2011 03:13 |
 
Reitings 2
Reģ: 26.06.2011
Citas viņam tiešām nav un bijusi pēc mūsu šķiršanās arī nav neviena.
Un tie teksti par "neko nopietnu negribu" man arī jau sen kā ir apnikuši!
Vai tad nu es vienīgā esmu tā, kas beidzot grib stabilas attiecības?

Brīžiem ir dusmas uz sevi par to, ka tik ļoti piekeros civēkiem un pārāk ātri piedodu. Laikam būs jāsāk sevi audzināt...
27.06.2011 03:22 |
 
Reitings 19
Reģ: 18.10.2009
za4, saac gan svi audzinaat. un vislabaak saac ar bildi. aciimredzot, kompleksu pilna pakalja, ka jaaliek playboy cieniigs foto, kuraa nemaz neesi TU.
28.06.2011 18:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits