Vai ir reāli dabūt darbu, ja neprotu krievu val?:(

 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010

Šogad pabeidzu pirmo kursu universitātē,tāpēc negribēju vasarā izniekot laiku.Sāku meklēt darbu ,bet lieta tāda ,ka man nav pilnīgi nekāda pieredze nevienā jomā un manas krievu valodas zināšanas ir ļoti švakas.Biju jau divās vietās uz interviju ,bet nekur mani neņem tāpēc ,ka nav pieredze un teicama krievu val.Sāk jau nolaisties rokas un bail ,ka būšu mūžīgā bezdarbniece.Meites pastāstiet ,kur jūs ieguvāt pirmo darbu :-)

15.06.2011 17:55 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
switchen on,pieļauju, ka Tu nāc no ļoti latviskas vides, kur krievu valodu runā maz vai nemaz, tāpēc tas šķiet sarežģīti.Un, jā, nekur jau nav teikts, ka šo valodu Tev vajadzēs. Jebkurā gadījumā veiksmi Tev! :-)
16.06.2011 04:13 |
 
Reitings 883
Reģ: 01.09.2010
njaa, taa ir probleema arii man.. diemzheel.. un baigi gruuti sanemties, lai saaktu kaartiigi sho valodu maaciities.. darba intervijaas nav bijushas baigaas prasiibas peec shiis valodas.. bet vienreiz gan gadiijaas... bija jaapastaasta krieviski par kaadu celjojumu, ja nemaldos :D lieki piebilst, ka tiesh to vaardu krieviski vnk nevareju nekaadi izrunaat :D vadiitaajai beigaas apnika un pati pateica :D darbu, protams, nedabuuju, jo filiaale purvciemaa.. tur jau krievi daudz :D bet nu jaa.. pashai deelj taa ir kompleksi un uzskatu to par lielu probleemu, jo vnm ir taa bailiite, ka atkal buus kkas jaarunaa krieviski :)
16.06.2011 04:17 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
luīzeluīze, tā kā mērķi man ir diži, tad šo valodu man vajadzēs noteikti. :-D Un es arī tiešām gribu to mācēt. Jā, vide ir bijusi reti latviska, bet nu gan jau kaut kā :)
Paldies, veiksmi vajadzēs! :) Tev tāpat!
16.06.2011 04:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits