Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

iemīlējusies:(

 
Reitings 274
Reģ: 29.01.2009

Sāksim ar to, ka pirmo reizi mūžā svešiem un vispār cilvēkiem ar kuriem man nav tuvas attiecības stāstu par savām jūtām.

Tādēļ ļoti lūdzu nesodiet mani par manu vājumu, tizlumu, stulbumu, kautrību...blāh ..blāh..

Tātad lieta ir par attiecībām, kas visticamāk pašlaik nemaz neeksistē :D Ir puisi, kurā nu jau esmu ĻOTI iemīlējusies. Šķiet, ka "iemīlējusies" ir īstais vārds, jo viņš ir tas cilvēks par ko domāju ejot gulēt, no rīta mostoties. Viņš ir iemesls, kāpēc visu laiku pēdējā laikā skatos spogulī, jo gribu izskatīties labi.Ik pa brīdim ieeju dr.lv, jo ir naivas cerības, ka viņš atrakstīs, bet tas tā PROTAMS nenotiek. ( un jā, izklausīsies stulbi, bet izeju no profila tikai tad, kad viņš ir izgājis) .

Mēs strādājam vienā uzņēmumā jau vairākus gadus! Man jau viņš no paša sākuma iepatikās, nezinu kā es viņam, bet nu jā- patīk man viņš ILGI..pat ļoti. Mums abiem par šiem gadiem bija attiecības, bet tas jau man netraucēja klusībā cerēt .. :D*

Godīgi sakot viss šis savā veidā murgs ilgst jau gadu. Viņš ik pa pāris mēnešiem man atrakstījis, pat izteicies, lai kādreiz atnākot pie viņa, bet šos vārdus viņš ir teicis dzēruma, cik nojaušu. Tādēļ nekad neņēmu par pilnu. Viņš vispār dzērumā ir runīgāks ( kā jau lielākā daļa cilvēku) tādēļ mums tās saruna notiek tad, kad viņš ir dzēris. Cik nožēlojami :( :D

P.S. Pats ir teicis, ka skaidrā ir ļoti kautrīgs.

Godīgi sakot man jau šķiet, ka es viņam patīku, nu vismaz mazliet. Viņš ieraugot mani tiešām smaida ( viņam ir tik perfektas lūpas..mhmm) un esmu piefiksējusi, ka viņš slepus skatās un mani. Bet nu jā...skaidrā par smaidu un "čau" no viņa nesaņemu. un atkal tas izklausās nožēlojami.

Domāju, ka pati varētu aizrakstīt uz dr.lv, bet ko? un ja nu tomēr es viņam nepatīku, ja nu viņš tikai prieka pēc tā dara...un smaida, jo es smaidu!?

Ceru , ka kāds ir izlasījis:D

14.06.2011 02:01 |
 
Reitings 68
Reģ: 16.10.2009
a darbā nevar uzsakt sarunu?
14.06.2011 02:05 |
 
Reitings 274
Reģ: 29.01.2009
Es jau esmu tā , kas tur sēž un vietas, bet viņš tik ik pa laikam ieskrien!! Ja jau visu laiku atrastos uz vietas, izdomātu kaut ko stulbu un sāktu runāt!:)

Abi esam brīvi tagad, nu bez attiecībām!!
14.06.2011 02:07 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Es, es izlasīju!!! :D :D
Ehh, nu saku Tev, mācoties no savām kļūdām - tās ir Tavas tiesības riskēt, lai būtu laimīga :)
Manuprāt, aizrakstīt būtu tikai pareizi. Savādāk zinu, kā ir mocīties ilgi un dikti un palikt pie nekā un ar tukšumu sirdī :) Tāpēc dari to NOTEIKTI!! :) Un ko? Nu, nezinu.. kaut vai kaut ko par darba lietām. Skaties pēc situācijas!
Lai veicas!! :-P
14.06.2011 02:07 |
 
10 gadi
Reitings 189
Reģ: 29.01.2009
jūs viens otram patīkat, bet abi esat pārāk kautrīgi, lai spertu pirmo soli...tā teikt viens uz otra gaida. Mēs visi cilvēki gaidam no otra negaidītus gājienus (gribas no otra kādu pārsteigumu, labā nozīmē), bet kāpēc pašam to neizdarīt? Go njau, go..!! :-D Uzraksti kaut vai dr.lv vēstuli..kaut ko saistībā ar darbu un varbūt saruna pēc tam aizies :-)
14.06.2011 02:08 |
 
Reitings 68
Reģ: 16.10.2009
mēģināts nav zaudēts 8-) uz priekšu,savādāk kamēr viņš saņems dušu tev mati nosirmos :-D
14.06.2011 02:09 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Ej nost. Nu gandrīz tā kā par mani. :-D
Man arī ir viens tāds kolēģis, mēs gan pat sveicinamies un darba ballītes runājamies, flirtējam, bet nu jā, tā tas arī paliek. Tagad no drošiem avotiem zinu, ka viņam patīku, bet viņam ir iemesls neko neuzsākt. Tā nu mēs apzinoties abpusējas simpātijas stulbi sasmaidamies, vienmēr viens uz otru skatamies un reti sarakstamies. Diez gan bērnišķīgi, bet darbā tādas sajūtas visu padara mazliety jautrāku (l)
14.06.2011 02:10 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
He`s just not that into you!

Beidz sapņot!Ja viņš ko gribētu,sen būtu uzrakstījis, piegājis, turpinājis produktīvāku sarunu.
Nemoki sevi!
14.06.2011 02:11 |
 
Reitings 274
Reģ: 29.01.2009
Runāšu atklāti, man tiešām liekas, ka es viņam patīku, bet man ir ĻOTI bail riskēt!! Jo vienmēr pastāv iespēja , ka maldos!! Bet viņš tiešām no sirds smaida, kad ierauga mani. Varbūt, man ir rozā brilles un iztēlojos to, kas nemaz nav..kā jau kad esi iemīlējies!

Tajā darba lietā it tā, ka viņš ir tāds kā kurjers, kas ieskrien, paņem to , ka jāpaņem un aizbrauc!! Un es tikai sēžu un skraidu pa biroju! Pēc būtības mums tiešām ir kopīgs tikai darbs devējs!.

tagad slepenībā gaidu kaut kādu notikumu par ko viņam varētu aizrakstīt!!
14.06.2011 02:14 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Izlasīju, un man uzreiz prātā ienāca tā filma par gudro blondīni, kur tajā salonā strādaja sieviete - viņas draudzene, kura bija iemīlējusies kurjerā. Un tad viņa taisīja "pietumiens un atliecies" un uzdauzīja viņam ģīmīti :-D :-D Es šodien ļoti nopietna un saturiska esmu, atvainojos. :-D
Bet, njau, novēlu veiksmi! :-P
14.06.2011 02:22 |
 
Reitings 274
Reģ: 29.01.2009
Rokija Dīpaka , īstenīā notiek kaut kas stipri līdzīgs:D Es arī tā nervozēju:D

Bet, paldies meitenes!! :) paliek vieglāk, kad kādam izstāsti:P
14.06.2011 02:25 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 14.06.2011
Ehhh... cik gan es Tevi labi saprotu :-D man bija pilnīgi tāpat (arī par sēdēšanu draudziņos. atceros vēl kā, kad viņš bija online, spiedu ik pa dažām sekundēm "refresh", cerot ieraudzīt jaunu vēstulīti no viņa :-D )
Pēc šī ievada varu tev teikt tikai vienu - riskē un esi neatlaidīga. Es tā darīju un nu jau kopā esam vairāk kā 2 gadus, esam neprātīgi un tajā pat laikā prātīgi iemīlējušies (l) ceru, ka mans stāsts būs tevi iedrošinājis, jo varu tiešām teikt, ka tie daži stresa pilnie mirkļi par to, ko viņš padomās, ko teiks vai darīs, kā vēl atmaksājas un ir to vērti (l) ;-)
14.06.2011 02:26 |
 
Reitings 274
Reģ: 29.01.2009
Cik skatos daudzas ir tā darījušas!!
Man ir liels prieks par tevi , mon_moiselle!! Lai Jums viss izdodas!!

Drīkst zināt , kā tu sāki rīkoties??
14.06.2011 02:30 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
man bija kas līdzīgs pirms pus gada un es to tgd saucu par apsēstību. vrb man bija trakāk, jo šobrīd tā vien liekas, ka visu to laiku nostaigāju komā, redzēju tikai viņu, bet tā kā spēru pirmo soli un viņš nekā pārāk nereaģēja, tad tās jūtas vnk lēnām pazuda, jo nebija atbildes. bet nu tas bija briesmīgi, ļoti sāpēja, negribas pat vairs atcerēties. |-)
14.06.2011 02:33 |
 
Reitings 274
Reģ: 29.01.2009
signorina , bet pārdzīvoji,ne?! :P

14.06.2011 02:36 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Jeej, man taa pietruukst shaadu sajuutu. :-/ :-/

Ja vadiiities tikai no tava teksta, tad laikam tev taistiiba, tu vinam patiic.

Es domaaju, ka raksti, varbut sameklee iemeslu vai varbuut nee, taa jau tava izveele. Iesaku pasteigties, kamer free.
14.06.2011 02:41 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
domā, vai tiku pāri? jā, tiku gan, nekas cits jau neatlika :D tgd vien atliek cerēt, ka nebūs vairs nekas tāds bez atbildes.
bet nu man vēl joprojām liekas, ka dziļi sirdī es vinjam patiku/patīku, jo viņš vismaz tā lika manīt, ja vien neesmu pavisam akla un stulba. :-D
14.06.2011 02:43 |
 
Reitings 274
Reģ: 29.01.2009
signorina , varbūt mums abām bija/ ir aizmiglojies!!

14.06.2011 02:50 |
 
Reitings 274
Reģ: 29.01.2009
tagad sekos tiešām stulbs jautājums:D

Kad vislabāk rakstīt:
a) kad viņš ir online , neatkarīgi no dienas daļas
b) pa dienu
c) vakarā

Kad izskatīšos mazāk izmisusi?:D
14.06.2011 02:51 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 14.06.2011
njau, es viņam aizrakstīju. Mēģināju baigi īsi un konkrēti, bet beigās sanāca diezgan gari :D Rakstīju, ka nezinu, kā viņš jūtas un ko domā, bet, ka es skaidri zinu, ko jūtu es. Pateicu visu kā ir, pieminēju to, ka viņa izturēšanās liek man ticēt un to, ka kas tāds nav vienkārši nejaušības. Lieki teikt, ka pēc vēstules nosūtīšanas biju gatava ķert pēc Validola, ja tāds man būtu mājās bijis, jo satraukums bija briesmīgs :-D bet nepagāja ne pāris minūtes, kad viņš mani uzaicināja uz mūsu pirmo īsto randiņu (l) pēc pirmā randiņa no viņa puses sekoja klusums, tikai itin bieži aplūkoja manu profilu. Tā kā jutos mazliet vīlusies, viņam ar ironiju aizrakstīju, vai katru reizi, kad apskatās uz manu bildi, ierauga ko jaunu?! :-D izrādās viņš vienkārši kautrējās uzaicināt mani uz nākošo randiņu, jo nezināja, vai pēc pirmā neesmu jau pārdomājusi :-D tā kā, meitēn, saņemies un rīkojies! ;-)
14.06.2011 02:52 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 14.06.2011
Manuprāt, labāk vakarā pēc darba un noteikti, kad viņš ir online, jo būs briesmīgi grūti skatīties, vai viņš ir vai nav izlasījis vēstuli - atkal no savas pieredzes to saku :-D turklaat, kad redzi, ka viņš nav izlasījis, prātā iezogas slimīga doma - varbūt viņš to dara speciāli, jo nojauš, ko rakstu? :-D :-D :-D
14.06.2011 02:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits