Laikam drīz pienāks beigas..

 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009

Sveikas,

tik saulaina diena ārā un neticas, ka jāraud.

Tikko sastrīdējos ar puisi, viņš ir darbā, runājām poa skype.

Kolēģis aicināja tusēt uz pilsētu, kur pārsvāra viņi visi dzīvo, mēs dzīvojam dauuudz tālāk, sākām kašķi par to, ka viņš apvainojās, ka mans draugs nebrauc..un es palieku tagad vainīga! vai jums nesāpētu, ja nedēļā reizi(tikai 3dienā) satiktu un tikai brīvdienas būtu kopā, un pēc pag.ned.strīda, tagad brauktu prom..zinot ka būs mājā tikai 6dien pa dienu..labi, ja.. Zinot, ka attiecības brūk, devu iespēju pierādīt, ka varam atkal būt laimīgi, bet jau nākamajā nedēļas nogalē braukt tusēt taisās.. Kā lai nesāp, ja palieku mājās viena, gribēju aizvest uz kafenīcu un mājās sapirku visu, lai uztaisītu romatisku vakaru.. sanāk, ka viņam svarīgāk ir draugi.. uztaisa tā, ka nebrauks jo bez maz vai es neļauju..Tas tā sāp, nekad nav mājās un tās vienīgās dienas vēl jāpalaiž prom?

10.06.2011 17:37 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
tomboy..man liidziigi. lai es neiizsistu aci ar augstpapeedeni.vinjam naacaas manas rokas stingri tureet-a man zilums uz rokas naamajaa dienaa...

taads kauns,ka es satrakojos...
laikam to sauc par vardarbiibu pret viirieti..murgs,vispaar.nekad nedomaaju,ka kaadreiz taa dziivee buus...bet nu..
10.06.2011 18:12 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
tomboy, tieši tā, nākamreiz sāc viņu uzreiz zvetēt, nevajag lieki dzesēt muti. :-|
10.06.2011 18:12 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
nee.nu vardarbiiba nav nekas labs...tieshaam. bet tad es iedomaajos,ka es tak maasu asii shad tad ieklopeeju.lai arii esam jau pieaugushas..parauju aiz matiem ,piemeeram,bet tas jau nenoziimee,ka es vinju nemiilu-un kaa veel miilu,tas noziiimee,ka cilveeki nemaak risinaat probleemas. un pie taa ir jaastraadaa..

pasaki draugam,ka sho viikendu tev vajag ar vinju,lai varat izrunaaties,naakamajaa,lai brauc tuseet.
10.06.2011 18:15 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
es jau teicu, sanaak ka paliek jo es prasu, nevis pats saprot ka vajag..taa es negribu, kam viirieti blakus, kursh nesaprot tevi, kad konkreeti pasaki, tak nekad caur pukjeem nerunaaju..es negribu raudaat vairaak! nav man speeka! skaidroties, runaaties..gribu normaalas dienas, naktis un briivdienas, lai nav darbaa jaadomaa, jaaskumst, jo emsu dziivesprieciiga,bet peedeejo meenesi..vai tas ir taa veerts..
10.06.2011 18:19 |
 
Reitings 10
Reģ: 31.05.2011
Nav vīrieša - nav problēmu, citu man Tev nav ko ieteikt
10.06.2011 18:30 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
to jau laikam sauc par to-priekos un beedaaas,slimiibaa un veseliibaa...

tagad ir bedas...nezinu. skaties pati.
10.06.2011 18:31 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Ne par tēmu, bet par to vardarbību - jums kaut kā nešķiet, ka ja džekam ir jāpielieto spēks, lai savaldītu sievieti, tad jau ar to sievieti nav kaut kas lāgā? Varbūt sākumā ir jāmēģina iemācīties problēmas risināt bez roku pacelšanas no savas puses un tikai tad niknoties par to, ka vīrietim bija nepieciešams spēks, lai jūs apturētu...
Par pašu situāciju - izskatās, ka Jums ir dažādi dzīves uzskati - Tev vajag ģimeniskumu, siltumu, maigumu, romantiku, viņam - draugu tusiņus un apziņu, ka mājās ir kāds, kas gaida... Lai gan saka, ka pretpoli pievelkas, šis nebūs tas gadījums...
10.06.2011 18:46 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
es neniknojos,ka mans draugs mani tur,kameer es metu vinja mantas pa logu aaraa vai metu ar jogurtu vinjam... vnk ir tik daudz modelju un piemeeru.
es pilniibaa piekriitu,ir jaaiemaacaas uzvesties mums,meiteneem...tieshi taa.
10.06.2011 18:51 |
 
Reitings 205
Reģ: 29.01.2009
sunce ļoti labi pateica!
Vispār šis ir gadījums, kad esmu puiša pusē. (t)
10.06.2011 18:52 |
 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
Es ,protams, nepārzinu jūsu attiecības, bet lasot šo diskusiju man palika puiša žēl, jo rodas sajūta,ka tu esi tik ļoti apsēsta ar viņu,ka viņš ir tas, kurš nespēj vairs paelpot un izturēt, tādēļ kaut kādā veidā viņam bija tevi jāsavāc. Sanāca vardarbīgi, bet varbūt pelnīti? (t)
10.06.2011 19:20 |
 
Reitings 131
Reģ: 29.01.2009
Nesaskatu neko sliktu,ka puisi nedēļas nogalē patusēs ar kolēģiem. Man tas liekas pilnīgi normaļi.
Darba dienās tak reti var normāli atpūsties, jo nākamajā dienā uz darbu.
Var tak iztikt vienu vakaru un nakti bez drauga, rīt viņš būs pie Tevis.
Domāju, ka Tu nevietā sacepies.
Ļauj tak puisim atpūsties, nepiesien viņu pie sevis.
Arī es savu puisi satieku tikai nedēļas nogalē un, ja viņam ir kādas darīšanas, tad ļauju darīt, kas jādara.
Protams, ka ir reizes, kad sastresojos, bet tas ir tad, kad viņš man pāris stundas dienā velta un pārējo laiku skraida apkārt.
Šādā veidā viņam uzspiežot to, ko gribi Tu, Tu viņu ātri pazaudēsi. Vīriešiem vajag brīvību.
10.06.2011 19:29 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Izskatās pēc control freak varianta. Žēl puisi-gribēja ar čaļiem patusēties,bet dūda (pilnīgi iespējams) sataisīja ģīmi,it kā viņai vilktu ādu pār muguru nost un čalis mīļā miera labad nolēma,ka nebrauks,bet skandāls jau,protams,
neizpaliek. Nu tik būs "lielās sarunas"! Negribētu būt viņa vietā. Zaudētājs abos variantos. Padoms tomboy-nebāzies viņam virsū tik ļoti ar savām sarunām un attiecību risināšanu! Tas atgrūž lielu daļu jaunu vīriešu! Laiks arī daudz ko izlīdzina! Ļauj tak cilvēkam uzelpot.
10.06.2011 19:32 |
 
Reitings 1080
Reģ: 29.01.2009
Ko lai saka, man arii tads pats "kadrs" gadijies,kopaa jau 6 gadus, bet tas beerna praats attieciibaa uz draugiem nepazuud,zb (e)
10.06.2011 19:45 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nav normāli, ka sieviete tā ārdās, kaut kas ar nerviem čupā, domāju, ka tas vīrietis, kas tādu piecieš ar nav īsti normāls. Var tak atrast normālas sievietes,kas daudz maz līdzsvarotas.
10.06.2011 19:46 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nav normāli, ka sieviete tā ārdās, kaut kas ar nerviem čupā, domāju, ka tas vīrietis, kas tādu piecieš ar nav īsti normāls. Var tak atrast normālas sievietes,kas daudz maz līdzsvarotas.
10.06.2011 19:46 |
 
Reitings 1080
Reģ: 29.01.2009
Manaa skatiijumaa, dzeka var klut zhel tikai tad,ja meitene vinu nekad, nekur nelaiz vienu ar draugiem patuset utt,nabadzins sez zem tupeles,BET, ja dzekins regulaari pavada laiku kopaa ar saviem chomiem un savu meiteni atstaj novartaa,tad tas,manuprat, nav normali,vienkarsi egoistiski no vina puses. (e) 2 gadu attiecibas nav diez ko daudz,lai shitaa stridetos. Manaa gadijumaa,ja manejais choms grib tuset,tad saku vinam,lai lasaas un tusee,tikmer es ar draudzenem kaut ko sastukoju,vakara gaitaa saak kljuut greizsirdiigs un meklee mani :-D Esmu ieverojusi,ja palaizu to "pavadinju" valjigak,tad puisis laimigaks un attieksme pret mani ari uzlabojas. Vairums gadiijumu,censos piekapties,neaizmirstot ari to,ka ari es esmu cilveks ;-)
10.06.2011 19:56 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.01.2011
Mani fascinē šis sieviešu satraukums, ka vīrietis taču jūtas ierobežots, zem tupeles, cietumā. :-D Apžēēēēliņ!

Man jau šķiet, ka ir tā - jā, ar otru cilvēku nevajag saaugt tik ļoti, ka bez viņa vairs nekur un nekā, ir forši šad tad izklaidēties atsevišķi, ir forši saprast, ka abiem arī draugi ir svarīga dzīves sastāvdaļa. Bet. Piedod, čalīt, ja vēlies ar mani nopietnas attiecības, tad kādu bišķi to dupsi kompromisa virzienā vajag pakustināt. Atkal ir runa par to vidējo aritmētisko. Kā ķēdes suni nevajag turēt, bet tā vārdā, lai vīrietis nejustos apspiests vai, pasarg` Dievs!, vēl kā citādāk ierobežots, nevajag ļauties visam, ko šis izdomā. :-|

Manuprāt, tomboy,ja vien Tu neesi histēriķe, kas visu laiku grib, lai viņš sēž mājās kā šunelis un atsakās no citiem tuviem cilvēkiem, bet vēlies Tev pienākošos daļu uzmanības, ko nesaņem, jā - Tev ir tiesības justies aizvainotai un dusmīgai. ;)
10.06.2011 20:07 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
JĀ, PROTAMS, TURU UN VAĻĀ NELAIŽU.. KUR JŪS TO RAUJAT, TĀ AR RAKSTU, KA VIENU NEDĒĻAS NOGALI NO TIK NEDAUDZAJĀM KO SANĀK PAVADĪT DIVATĀ GRIBĒJU PABŪT AR VIŅU, PARUNĀT..NEJAU SKAIDROTIES, BET PARUNĀT NO SIRDS, LAI SAPRASTU KO DARĪT TĀLĀK..
LIEKAS KA ATBILD PUISI NE MEITENES, CITAS ACIS SKRĀPĒ ARĀ , JA AIZIET NELAIKĀ KKUR VAI ATNĀK NELAIKĀ MĀJĀS, TE IR RUNA PAR VIENU NEDĒĻAS NOGALI..LABĀK PARUNĀT TAGAD UN TAD LAI BRAUC..VEČU TUSI NEPAZUDĪS, BET MANS PACIETĪBAS MĒRS GAN..UN JA ES ESMU NENORMĀLA, KA LIEKU MANTAS UN GRIBU AIZIET DZIRDOT VĀRDUS, ĶAS SĀPINA UN NEĻAUJ, KAD GRIBAS AIZMUKT PABŪT VIENAI..TAD LŪDZU!!
10.06.2011 20:13 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
Protams neesmu, esmu tā, kas vnm piedāvā, kad ir sakrājies vai nu aiziet divatā vai ar draugiem, kas domas uzlabo, kkur pasēdēt, pat kad uzzaicina čaļus mājās, iedzert alu, sataisu uzkodas, un kaut lūdz palikt, pazūdu, jo gribu, lai saprot, ka ar mani ir labi un spēj sailgoties, nevis ka vislaik esu blakām..visi viņējie vnm ir teikuši kā paveicies, tikai viņš laikam nesaprot, kgan ja redz, ka jau sāk apnikt viss, sāk domāt, jo zin, ka es atpakaļ nenākšu, ja palaidīs, manis vairs viņa dzīvē nebūs, bet ir dienas(tāda kā šī), kad gribu, lai aizmirst visu citu, jo man, cilvekam kas mīl un kuru viņš mīl, ir smagi..
10.06.2011 20:20 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.01.2011
Man šķiet, ka lasu to, ko pati esmu piedzīvojusi. :) Trakākais jau ir tas, ka receptes šajā gadījumā nav. Vai nu Tu vīreitim būsi tik svarīga, ka viņš saņemsies Tevi uzklausīt (lai arī cik ļoti viņiem mūsu "vārīšanās" nepatīk) vai arī nebūsi. Un Tev vienkārši būs jāizlemj, ko ar to iesākt. :)
10.06.2011 20:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)