Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dzimšanas dienas ballīte :)

 
Reitings 213
Reģ: 12.10.2010

Sveikas :)

Varbūt varētu pateikt savas idejas par dzimšanas dienas ballītēm :)

*Kādās tematiskajās ballītēs esat bijušas?

*Foršākā,atmiņās paliekošākā dāvana?

*Interesantas spēles(varbūt kādai ir kāds spēļu saraksts vai kas tāds)

*Kā lai interesanti pasniedz dāvankarti?

*Ideja uzdāvināt uz 18.gadu dzimšanas dienu kasti ar visādām lietiņām, varbūt varat ieteikt kādām, vai arī lietas, kas būtu jāizdara no 18-19gadiem?

ESMU IZLASĪJUSI JAU VISAS COSMO DISKUSIJAS PAR ŠO TĒMU!Tā kā lūdzu nesakiet, lai lasu iepriekšējās sarunas...

Gaidīšu jūsu idejas šeit, vai arī e-pastā [email protected]

10.06.2011 16:43 |
 
Reitings 1080
Reģ: 29.01.2009
*Disneja teeli,havaju,krievu,mafijas,70ie,hipiji,piraati,rozaa balle utt, sadomat jau var da jebko :-D

*Atminaa nekas nav palicis,laikam neko originalu neesmu redzejusi un sanemusi :-/

*Knagu sprausana visas vietas un tad ar muti janem nost aizsietam acim, oi daudz praataa, bet gari ies,kamer uzrakstisu (t)

* Esmu lielai aploksnei balonus sejusi klat :-D

*Man uz 18 gadiem uzdavinaja visadas bernu un zidainu lietas, karoch lietas,no kuram jau esmu izaugusi :-D Man maisaa bija pampers,knupiitis,chupa chupi,sukajamie konfeksu knupiisi,tad tjipa nakotnei viina pudele,prezi,cigarete utt. Diezgan crazy davana bija, bet biju patikami parsteigta,ka kads ir pacenties,pirmo reizi muzaa sanemu davanu ar izdomu :-D
10.06.2011 17:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits