Serenādes saldējums.. ;)

 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010

Pirms pāris dienām vienā žurnālā redzēju serenādes, vāverītes un vēl vienu "Laima" izstrādājuma saldējumu reklāmu. Tā kā man nenormāli garšo serenādes konfektes, tad ar nepacietību meklēju pa visādiem veikaliem jauno saldējumu... un vakar "Rimi" veikalā atradu, pa 0.59Ls (cena protams mani nedaudz nepatīkami pārsteidza un izmēra ziņa arī tāds pamazs), bet nenoturējos un nopirku, jo domāju ka pa tādu cenu vajadzētu būt dievīgam saldējumam! Bet protams es vīlos - vienkārš aprikožu saldējums ar rūgtu šokolādes glazūru. :-/ Laikam pārāk sacerējos! (s) :-D

Kā jums? Esat kādu no trijiem saldējumiem ēdušas? ;-)

08.06.2011 16:21 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Mans, nu jau vairāku gadu mīļakais, ir Pols De Luxe ar piena šokolādi un mandelēm. Laiku pa laikam nopērku arī ko citu (vispār saldējumu neēdu bieži kaut kā), bet šo vienkārši dievinu! (l)
09.06.2011 00:37 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Garšoju serenādes saldējumu. Garšoja arī pēc serenādes (un izteikti pēc aprikozēm), bet tā kā par viņām neesmu sajūsmā, tad tas saldējums arī likās so-so.. Un maziņš, un salīdzinoši dārgs, un ražots EST.. Līdzīga vilšanās kā ar oranžīgo Bonty saldējumu, kur no bonty ne smakas, drīzāk garšo pēc vienkāršas saldētas sulas (t)
09.06.2011 00:45 |
 
Reitings 190
Reģ: 15.05.2010
Es arī pagaidām neesmu garšojusi tos Laimas saldējumus, bet tuvākajā laikā noteikti to izdarīšu. :-P
Mani favorīti- Pols ar mandelēm. (l)
Ingman- Super Viva ar šokolādi un karamelēm. (l)
Un protams- Ekselences saldējums ar kļavu sīrupu un valriekstiem. (l)
09.06.2011 01:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits