Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nezinu, ko iesākt

 
Reitings 184
Reģ: 08.01.2010

Jau esmu izmocīta un nēesmu spējīga saprast kas man nepieciešams.

Ar puisi sastrīdējāmies un pašķīrāmies (nav jau 1 un pat ne 5 reize, kad tas notiek), tam ir dažādi iemesli un abi pie tā esam vainīgi. Jau 3 nedēļas kā esam pašķīrušies, bet periodiski sarakstamies un vēlamies būt kopā, bet vairāk kā nedēļu atpakaļ es pārtraucu visu, un tagad viņš atkal vēlas būt kopā un rīt tiekamies, taču kad toreiz aizgāju es jutu tādu atvieglojumu, bet protams domāju par viņu un šobrīd vairs nezinu ko iesākt, būt kopā vai nē, varbūt laiks pārtraukt, jo pati nezinu ko vēlos, man labi ir gan ar viņu gan bez, katram ir savs +

05.06.2011 21:40 |
 
Reitings 101
Reģ: 29.01.2009
Nu tikai tu pati zini, ko tev labāk vajadzētu darīt.
Bet ja jau esat izšķīrušies vairākas reizes, tad nedeomāju, ka ir jēgas turpināt. Varbūt vienkārši paņem pātraukumu un izlem, ko īsti pati vēlies. ;-)
Bet, ja godīgi, tad neredzu jēgu šai diskusijai, jo mēs nevaram izvēlēties tavā vietā. Tev pašai ir jāpieņem lēmums. Veiksmi! :-)
05.06.2011 21:49 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
pietiek čakarēt viens otram dzīves. Laiks pārmaiņām.
Man patīk tas teiciens ~ Ja kaut kas nav tā kā vajag tad vai nu tiek pārbaudīta tava pacietība vai arī ir vajadzīgs iet citu ceļu :) Domāju ka pacietība ir pārbaudīta jau pietiekoši ilgi. :)
05.06.2011 22:39 |
 
Reitings 36
Reģ: 11.01.2011
tikko noskatijos vienu filmu, kura bija labs teiciens( kas naca no viriesu puses)
Ja neesi laimiga attiecibaas, tas nozime, ka nevis jamaina sevi, bet jamaina virietis:)

Dazreiz ir vajadzigs pienemt lemumus, kas ir labi TEV,jo TEV ar tiem bus jadzivo.
/es parasti nedodu tadus padomus, bet..soreiz varbut tas butu pareizakais variants? Ka tev pasai liekaas?
Lai pienemtu lemumu-Varbuut panem lielaaku distanci no drauga, atgriezies pie lietam, kas tev sagada prieku, aizej izklaideties ar meitenem. Padzivo SEV un tad ja vel jutisi,ka tomer velies vinu, tiesi vinu tad satiekaties un izrunajat ko varat darit, mainit
:)
08.06.2011 20:14 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
jūs tikai tērējat savu laiku 8-)
es neticu šādiem bezgalīgajiem stāstiem, ja šķiras,tad miers, jums ir jāpārtrauc arī tā sazināšanās..
kad būsi tikusi tam pāri,tad tici man,tikai nožēlosi par lieki iztērēto laiku un pārdzīvojumiem.
nav vērts censties priekš kāda,jo galu galā attiecības veido divi cilvēki un nav vērts censties priekš otra,ja nejuti tādu pašu atdevi no viņa puses..
08.06.2011 20:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits