Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

par auto vadisanas instruktoriem

 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009

cau!

vai te kada meitene kas padalitos ar pieredzi,kurai ir uzmacies instruktors?ka tas viss sakas,ko jus pasas darijat, ka reagejat ,ka pec tam braucat, vai atteicaties no vina.

ludzu padalieties,paldies.

30.05.2011 17:53 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Ha,tā vienkārši pa vēso uzrakstīts,it kā tas jau tāds ierasts standarts. :-D
30.05.2011 17:58 |
 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009
nesapratu uzbraucienu? :-| ko man pie katra teikuma likt raudosu smaidinju, man vienkarsi loti interesee ko citas meitenes ir darijusas ka reagejusas u.t.t.
ari interesee ka viss sakas ,vai pamazam, ka sakuma pastiprinati "palidz " atrumkloki parslegt un tad arvien vairak un vairak sturi griezt palidz un pec tam jau kautkas veel vai ari uzreiz liek roku uz celgala un sak runat nesakarigas lietas?
30.05.2011 18:05 |
 
Reitings 796
Reģ: 29.01.2009
Es vnk. jau sākumā ņēmu un izvēlējos instruktoru, kurš neuzmācas meitenēm, lai nebūtu jāliek raudošie smaidiņi :)
Ja godīgi - es mainītu uzreiz instruktoru, piebāztu visus forumus ar sliktām atsauksmēm par viņu (lai citas meitenes neuzķeras)utt, jo man tas liekas vispretīgākais, kas var būt... Piedevām - kāda tur braukšana, ja tu visu laiku esi stresā apr to, vai šis atkal kkā ne tā nepieskarsies, kko ne tā nepateiks utt.
30.05.2011 18:08 |
 
Reitings 262
Reģ: 29.01.2009
Jep, man tāds bija. Baigi foršs večuks, viņam bija pāri 60 gadiem, man tik ļoti patika ar viņu braukt. Bet reizē, kad man vajadzēja no viņa dabūt parakstītu grāmatiņu, viņš sāka izteikt piezīmes, ka vajadzētu izbraukt no Rīgas, pavizināties pa klusiem ceļiem un tā... no sākuma izlikos, ka nesaprotu, tad viņš uzlika roku uz kājas, es noņēmu un kaut ko smējos, iekšā viss vārījās.
īsti neatceros, kā tur bija, bet laikam man bija jānodod autoskolā aizpildīta tā grāmatiņa, lai varētu tikt pie teorijas kārtošanas csdd, kura jau man bija pieteikta pēc pāris dienām. Man jau bija nopirkta mašīna un pēc nepilnām divām nedēļām bija obligāti jādabū tiesībās, jo pēc tam bija ilgstoši jāaizbrauc. Sapratu, ka nevaru pasūtīt viņu, jo tad man enspīd tiesības.
ķiķināju un teicu, ka visu laiku nākšu pie viņa braukt, jo vēl taču braukšanas eksis jānoliek, ka man patīk ar viņu vizināties un to izbraukšanu caur kaut kurieni saorganizēsim citu reizi, lai tik tagad uz liek parakstu. Tā arī sarunājām,. izkāpu no mašīnas, izbimbājos, sazvanīju draugu. Protams, pēc tam vairs braukt pie viņa negāju. Pieteicu eksi un aizgāju likt. Viņš man zvanījās katru dienu, tad paŗstāja, bet dienā pirms eksāmena atkal zvanīja. Tā teikt - man vis beidzās baigi veiksmīgi.
30.05.2011 18:12 |
 
Reitings 262
Reģ: 29.01.2009
*viss
30.05.2011 18:13 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Draudzenei gadījās tāds instruktors, bet viņa jutās pagodināta par uzmanības pievēršanu no viņa puses-pastaigāja uz randiņiem, ļāvās aplidošanai un rezultātā tika pie tiesībām ar daudz, daudz soda punktiem (tad vēl nebija stingrā vērtēšanas sistēma un CSDD mašīnas) un neskatoties uz to, ka uz gājēju pārjeas gandrīz nonesa pensionāru :)
Ja man gadītos tāds, automātiski nomainītu, nezinu, cik labi var iemācīties braukt, ja kāds nemitīgi grābstās gar ceļiem :)
30.05.2011 18:13 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Šis ir viens no iemesliem kāpēc izvēlējos instruktori - sievieti! :) :-P
30.05.2011 18:15 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Man bija tāds foršs intruktors, atklāts, bez kompleksiem un brīvs visāda veida uzskatos. :-D Mūsu mācībnieka/instruktora attiecības bija ļoti brīvas, jautras, čomiskas. Viņš tāds seksuālais ( :-D ) tips, bet nekas bez manas atļaujas nenotika. Rokas katrā gadījumā neslidināja, kamēr es braucu. Pieskarties bieži centās, bet tā nebija perversa uzmākšanās, bet tā vēsi un čomiski nevis tur baigie pieskārieni. Runājot atklāti izrādīja savu interesi un savus piedāvājumus pat vairākas reizes izteica skaidriem vārdiem bez zemtekstiem, bet teikšu, ka visai gaumīgi, bet es, protams, atteicos. Viņš teica, ka lai padomāju. Attiecības mums bija draudzīgas, nekas nemainījās no tā, ka atteicu viņam, bijām kā čomi. Kad noliku tiesības, tad vēlreiz viņš piedāvaja, bet es atteicu. Viņs mani samīļoja, iedeva buču uz vaiga un teica, lai esmu uzmanīga uz ceļa un lai labi man ripo, un lai, kad braucu, cītīgi skatos "aklās zonas". :-D
30.05.2011 18:20 |
 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009
bet vai tas nevaretu but tapec ,lai ilgak "noturetu" audzekni?jo no ta tacu nauda nak.
vins nav nekads vecitis ,bet pieaudzis virietis ,pat simpatisks ,bet ar sievu un berniem,a man tik 19.
30.05.2011 18:28 |
 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009
seit man liekas diezgan anonima vide, tapec ludzu padalities.
varbut kads var pateikt ka tas ir no instruktora puses,vienkarsi esmu lasijusi netaa,ka ta dara vini tik naudas deel,nu lai ilgak pie viniem brauc? jo pieradit tadas lietas nevar..
un vel ko es varu teikt vinam,ja neko tiesu vins nav teicis un ari liek rokas virsu ,lai it ka pamacitu.. varbut ka taa vajag?
30.05.2011 18:53 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
paziistu vienu meiteni, kas dabuja tiesiibas, paarguljot ar instruktoru...bet vinja bija tipiska "blondiine" :D p.s. ne par matu krasu iet runa, bet par praatu ;) lai neparpot meitenes.
30.05.2011 19:04 |
 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009
Ljika
ka tas ir iespajams? instruktors jau nekada veida tev nevar pieskirt tiesibas, vins jau maca braukt, tiesibas dabut var tikai noliekot CSDD eksamenu brauksanas un to pienem inspektors ,kuru labakaja gadijuma redzesi tik 1 reizi muza..un vel to visu filmee, tad ar ko vina ta tava blondaa draudzene isti parguleja?

a man jautajums ,vai var ta mierigi nomainit instruktoru, vinam par to neko nezinojot???
30.05.2011 19:07 |
 
Reitings 87
Reģ: 25.03.2010
Varbut kadaa autoskolaa atskjiraas, bet manaa vareja nomainit, un nebija jaaiet pie instruktora, jaasaka, ka pametu vinu, to visu dara caur sekretaari :-D
30.05.2011 19:13 |
 
Reitings 120
Reģ: 29.01.2009
Zaķis, stulba sitacija! :) Paslaik ari macos braukt, bet nekas taaads (paldies Dievam :) ) nav noticis! Noteikti ieteiktu mainit instruktoru un to var izdarit, vinjam nezinot. Respektivi, ej uz skolu un saki, ka velies citu instruktoru. Lai izdodas!
30.05.2011 19:21 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
:D nu tad iespeejams tas bijis tas cilveeks, kursh pienjem CSDD braukshanas eksaamenu :D nu draudzene vinja man nav, pareizaak buutu, ienaidniece :) nezinu kaa vinji to dabuja gatavu, tik zinu taadu faktu, ka vinja parguleja, lai dabuutu tiesiibas.
30.05.2011 19:21 |
 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009
ok paldies.
varbut vel kada pieredze no dzives?
es negribu nevienam neko teikt,jo nu bail un negribu pec pedejas mulkes izskatities.jaaiziet tiesam uz skol
30.05.2011 19:31 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mans instruktors man neuzmacas ,bet visu laiku lamaja mani-visos iespejamos krievu vardos :-O !Noliku brauksanu 1.reize ,un par to iedevu vinam bucu! Nespeju aizmirst to vina trako lamasanos...! :-D
30.05.2011 20:41 |
 
Reitings 324
Reģ: 29.01.2009
Man bija tādas vairāk čomiskas attiecības ar instruktoru, citreiz arī paflirtējām mazliet, bija arī komplimenti, bet viss normas robežās. Tā kā braucu mācīties no savas pilsētiņas uz citu lielāku, tad katru reizi līdzi brauca arī citi mācībnieki un ar visiem viņam bija ļoti labas attiecības. Visu ceļu visādi joki, arī tādi pikantāki bija, bet nekas preverss noteikti ne. Citreiz nopirka mums saldējumu un, kad noliku tiesības, bija pat mazliet žēl, ka nebūs vairs foršo braukšanu. Citreiz satieku uz ielas vai veikalā savu instruktoru un papļāpājam par to, kas jauns un kā iet. :)
30.05.2011 20:56 |
 
Reitings 87
Reģ: 25.03.2010
Ja kāda sagribēja kārtot tiesības, kak raz par piečuku pardošu līdz decembrim derīgu mustangs dāvanu karti 50 ls vērtībā :-P
30.05.2011 22:58 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Pašlaik lieku tiesības. Braukāju bieži. Manējais mēdz izteikt diezgan piedauzīgus jokus, bet nekad neesmu tos ņēmusi vērā. Neliekas, ka viņš varētu uzmākties. Bet strīdos gan es ar viņu traki, jo viņš ir riebīgs, kā ko netā izdaru, tad bāž to acīs visu laiku, tad man sāk gruzīties smadzenes un vairs neko nevaru izdarīt kā vajag. Tad es vnk sāku bļaut un viņš pretī.. mēs abi emocionāli :D
30.05.2011 23:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits