Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pāriešana no vienas dienas lēcām uz mēneša.

 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009

Sveikas, meitenes!

Man jautājums - ja es jau kādu laiku nēsāju vienas dienas lēcas, tad ejot pie ārsta, lai šoreiz izvēlētos tomēr mēneša, man vajadzēs atkal tās 40 minūtes staigāt ar lēcām, gluži kā pirmo reizi, vai arī ārsts, jau zinot, ka man derēja dienas lēcas, vienkārši ātri izrakstīs pēc īpašībām tādas pašas lēcas, tikai mēnesim domātas? :-) Šodien domāju iet, beidzot saņēmos lietot mēneša lēcas, bet jāzina, cik laika aizņem šī vizīte.

Otrs jautājums, mazliet nopietnāks, tām, kuras ir lietojušas abu veidu, kā tur ir - mēneša ir izturīgākas? Man nesen gadījās tā, ka vienas dienas lēca saplīsa, kad liku to acī, jo pirmo reizi neizdevās, taču ne es to ar nagiem aizskāru un kaut kā spiedu, ne arī derīguma termiņš ir beidzies. Mēneša lēcas ir tikpat trauslas, vai arī tomēr veidotas savādāk?

30.05.2011 16:33 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Es lietoju mēneša lēcas.
Es domāju,ka nekāda starpība nav tām vizītēm - ja nēsāji visu laiku vienas dienas lēcas,tad tev vnk atkal pārbaudīs acis un paskatīsies,kuras no mēneša lēcām tev vislabāk būtu piemērotas :-) Nekas savādāks vizītes laikā nebūs!
Neesmu lietojusi vienas dienas lēcas,bet varu teikt,ka mēneša lēcas arī ir diezgan plānas.Pašai vienreiz gadījās tā,ka liku iekšā acī,bet-ieplīsa drusku,izrādās,ka lēcas vaina bija,mazs defektiņš :-)
30.05.2011 16:39 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
pilnībā piekrītu :)(:
Man ar ir gadījies,ka saplīst mēneša lēca:DTāpēc domāju,ka atšķirības nekāds,vienīgi termiņos un viss...
30.05.2011 16:41 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Skaidrs, vienkārši kaut kur iepriekš biju dzirdējusi izteikumu, ka mēneša lēcas ir labākas, jo vismaz neplīst tik bieži, kā vienas dienas.
Bet tomēr lēcu sastāvs arī atšķiras, jo vienas dienas lēcas jau nevar ielikt šķidrumā un atstāt, tie termiņi nav tik vienkārša padarīšana, tādēļ cerēju, ka ir izturīgākas. Tomēr man tas šķiet visai traki, jo pirkt jaunu pāri vai vienu lēcu, ja piemēram, vecā ieplīsusi nedēļu pēc nopirkšanas? Beigās sanāks tikpat sālīti kā dienas lēcas. :-D
30.05.2011 17:10 |
 
Reitings 73
Reģ: 02.02.2011
Man ir menesa lecas, bet esmu meginajusi ari vienas dienas, un man liekas, ka menesa ir pat vel planakas. Vismaz tas, kas man... Atkarigs jau ari no materiala.

Bet man nekad nav gadijies saplest. Vienreiz bija jau caurums, kad vel tikai no iepakojuma nemu ara, bet aizgaju uz veikalu un bez problemam man samainija :)
30.05.2011 17:30 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Esmu mainījusi vienas mēneša lēcas pret citas firmas. Man ideva pa vienai lēcai katrai acij un teica, lai brīvā dienā uzlieku un ja viss kārtībā, lai staigāju un turpmāk pērku šitās. Un viss, nebija nekādas stundas staigāšanas un pierašanas it kā pirmo x.
30.05.2011 17:48 |
 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009
man bijusas gan tas gan tas, un ja dienas lecas ir planakas,neka menesa, bet vienalga man pat vienu reizi saplisa uz pusem 1 menesa leeca, bet tur bija cita vaina, jo kamer liku acii,mani netisam pagruda garam ejot,vot i saplisa.man labak patik menesa lecas.
30.05.2011 17:58 |
 
Reitings 796
Reģ: 29.01.2009
Es mainu pēc patikas. Šad tad mēnešnieces, šad tad nopērku mēneša lielo paku... Un pie ārsta neeju :)
Sūdīgs materiāls.. Man ir silikona hidrogela (vai nu kā tur) no J&J un ne reizi nav lēcas saplīsušas. Esmu mēģinājusi citu firmu - vienmēr grauž un baigi ātri sausē aci....
30.05.2011 18:03 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
kad es mainīju mēneša lēcas no vienām uz citām, tad man bija jāizņem savas lēcas [loģiski], ieliku jaunās, pasēdēju kādu pusstundu salonā, tad viņa man pārbaudīja kā pieguļ acij utt, karoč ar visiem tiem aparātiem, ar spīdināšanu acīs utt! beigās samaksāju naudu un gāju mājās :-D

man iepriekšējās lēcas [tādas vairs neražo] mēdz ieplīst, bet šīs neplīst, tiesa, es visu laiku nēsāju mēneša lēcas :-)
30.05.2011 18:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits