Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs ceļojumu aģentūrā

 
Reitings 38
Reģ: 29.01.2009

Ir tā, ka tagad pusgadu strādāju Igaunijā, kruīzu kompānijā, apkalpoju klientus pa tel. un epastu, kaut kas ļoti līdzīgs darbam ceļojumu aģentūrā. Tomēr jūtos te ne savā ādā, jo Igaunija nav tā sapņu zeme, kaut gan maksā labi, bet gribas tomēr strādāt LV, kur ģimene un draugi. :( Esmu sapratusi, ka gribētu strādāt tūrisma jomā. Man ir augstākā izglītība, bet saistīta ar valodām. Zinu ļoti labi angļu un vācu valodu, bet ar krievu tā grūtāk, ar runāšanu ne saprašanu.

Ja jums ir pieredze vai informācija par darbu LV ceļojumu aģentūrās, lūdzu padalieties kā tur ir, kādi darba pienākumi, kādas aptuvenās algas utt. Un protams ļoti svarīgi būtu, ko tieši prasa no kandidātiem, kādai jābūt darba pieredzei tūrisma jomā un citas prasības. Paldies! :-)

27.05.2011 23:09 |
 
Reitings 182
Reģ: 29.01.2009
Es strādāju apmēram pusgadu tūrisma aģentūrā. Darba pienākumi: rezervēt avio biļetes, čarterus, sagatavot un sūtīt piedāvājumus klientiem,autobusu ceļojumi u.c. uzņēmumā kopējā stratēģija bija neieguldīt darbiniekos, bet ņemt visu laiku jaunus...nezinu, kur vēl tāda kadru maiņa ir, tāda riktīga čakarēšana...maksāja minimālo..
27.05.2011 23:33 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Cherish - šis tev neder? http://www.ss.lv/msg/lv/work/are-required/distributor/kblec.html
01.06.2011 13:59 |
 
10 gadi
Reitings 2341
Reģ: 05.08.2010
Tajā sludijājumā jau vajag `Teicamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas. `
01.06.2011 14:14 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Nu latviešu un angļu valodu jau viņa zina ļoti labi, krievu valodu var iemācīties strādājot.
Ja tik ļoti iesprings uz krievu valodu, tad vispār pie darba netiks.
01.06.2011 14:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits