Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ir taču piektdiena!!! [jeb rīta beztēma]

 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010

Labrītiņ, dāmas. (l)

Kādas sajūtas, kādi plāni šodiena? :-)

Šorīt sevišķi grūti bija piecelties, kaut arī saule tik spoži spīd istabā. Šodien eksāmens, bet aizdomīgi- uztraukuma nav. :-) Pat sapnī redzēju stulbo vienības riņķi, kuru es joprojām no galvas nezinu. :-D Šodien arī beidzās mans mācību atvaļinājums, tādēļ nākamās 2,5 dienas veltīšu sauļošanās un grāmatu palasīšanas priekiem. (l)

Jauku dienu, dāmas. Veiksmi tām, kam eksāmens. (l)

27.05.2011 09:09 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!
sēžu darbā.
gulēju pat ļoti labi. šorīt tikai sāp nedaudz kakls no vakardienas regbija spēles.
šorīt atkal tēloju ķirurgu un veicu nelielas ķirurgiskas darbības :D
jē, šodien uz mājām :)

veiksmīgu visām dieniņu!
27.05.2011 10:05 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Veiksmi visām eksāmenā un novēlu sev arī, jo man tiešām ļoooti noderēs! (t)


Šodien gribu nopirkt foršus džinsus, vakar izstaigāju riga plaza, bet neatradu |-)
27.05.2011 10:11 |
 
Reitings 1083
Reģ: 11.09.2009
Labs rīts (l)
Šodien darba lielā sapulce (strādāju skolā) lemsim kuru pārcelt, kuru nē, arī man šis tas sakāms ir sagatavots :-P

Es pirms 2 nedēļām Alfā Mango nopirku ideālus džinsus, sākumā man viņi nemaz acīs neiekrita, bet pēc pārdevējas ieteikumu izlēmu pielaikot, un ir.. Tagad gandrīz katru dienu staigāju, vispār neizstaipās ;-)
27.05.2011 10:24 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
pa cik pirki Mango? :) Es skatījos Pull bear, bija forši, bet man nepatika, kā ceļos vai pie potītēm sasēdās (t)
27.05.2011 10:30 |
 
Reitings 1083
Reģ: 11.09.2009
Tajā dienā bija 30% atlaide (l) Bez atlaides laikam 37Ls, ja būsi mango paskaties ar ravējslēdžejiem par kabatiņu maliņām, attaisot itkā palielina kabatas ;-) Iesaku vismaz piemērīt. Dibens izskatās ideāli (l) (l)
27.05.2011 10:34 |
 
Reitings 502
Reģ: 06.04.2011
Labrīt!
Pamodos 5, satraukums par brīvdienām (l)
Tagad pucējos un pošos, gaidāma jauka nedēļas nogale bez stresa ar labu atpūtu (l)
27.05.2011 10:34 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Labrīt :-)
tik ļoti gribējās palikt gultā un čučēt |-) bet bija jāceļās un jādodas uz eksāmenu (es to vienības riņķi arī nezinu no galvas).. sapņos jau matemātiku redzēju, bet uztraukums nav.
šodien pēc eksāmena braukšu uz drauga laukiem atpūsties un pamācīties nedaudz!

Lai lieliskas Jums brīvdienas (l)
27.05.2011 10:37 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es biju domājusi iekļauties 20 Ls, bet ieiešu uzmest aci, varbūt trakoti iepatīkas (l)

Nespēju beigt jūsmot par saviem matiem, nopirktu vakar multi luxā leave in kondicionieri (kaut gan parasti tādu nelietoju, jo šķiet, ka mati paliks taukaini un smagi) un tik forši tagad mati! Tiesa gan, nesmaržo tik smuki un izteikti, kā pudelītē, bet nu .. nekas :-)
27.05.2011 10:38 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!

Kā jau piektdienās, mans noskaņojums ir ļoti labs. Diena solās būt traki jauka. Dienas pirmajā daļā pastrādāšu, bet otrajā posīšos uz ballīti ar meitenēm. Pašā, pašā vakarā ar vīrieti svinēsim viņa panākumus augstskolā. :-)

Vakar uzzināju lietu, kas mani šokēja līdz pašiem sirds dziļumiem. Parasti tādas lietas dzirdu sev apkārt un nekad nebija licies, ka kaut kas tāds varētu skart arī mani. Zinu, ka varbūt nebija pareizi, bet paskatījos sms vīrieša telefonā. Iphoniem ir tāda laba lieta, ka uzreiz var redzēt visu saraksti ar konkrēto numuru, nevis tikai vienu sms. Un manu uzmanību piesaistīja sms no kaut kāda nezināma numura, bet, acīmredzami, no meitenes. Sāku lasīt un pēc sarakstes sapratu, ka tā ir viena mana nu jau bijusī draudzene. Kāda laiku bijām tikpat kā labākās draudzenes. Un tajās sms viņa manam vīrietim rakstīja, cik ļoti viņš viņai patīk, regulāri aicināja ciemos vai kopā ballēties un nepārprotami norādīja, ka vēlas kaut ko ar viņu :-O Protams, pateicu savam vīrietim, ka lasīju sms un, ko tur atradu. Un viņš pateica, ka jā - šī viņam diezgan aktīvi rakstot gan sms, gan draugos. Man iekšā viss no dusmām vārījās. Cilvēks, kurš, kopš manu attiecību pirmās dienas zināja, ka esam kopā, cilvēks, kuru kādreiz saucu par savu draugu, ir mani šitā nodevis. Tagad draugos ieraugu viņas bildi un gribas iegāzt pa monitoru.
27.05.2011 10:45 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Man dusma - vienīgais rīts, kad nebija jaceļas 6šos un ko domā ko nē - lejas kaimiņiem 6.30 vajadzēja klausīties savu krievu tucinieku tā, ka man visa gulta vibrē (e)
Tgaad man sāp galva - man tā parasti ir, ja pamodina troksnis. :-/
Šī diena solās būt ļoti gara un nogurdinoša, vēl kaut kur jāpaspēj iepirkt našķi un dzira, tad jau vakarā - lai tā būda rūc :-D
Dodos dienā, lai Jums tā veiksmīga un izdevusies ;-)
27.05.2011 10:46 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Magdalēna - man ir bijusi līdzīga situācija, tikai man vēl to meiteni nācās katru dienu skolā satikt (e)
Turies, ko plāno darīt - rakstīsi viņai, zvanīsi, vai mēģināsi ignorēt?
27.05.2011 10:50 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Neko nedarīšu. Pietiek jau ar to, ka vīrietis viņu atraidīja. Vienkārši, nākošreiz, kad viņa smaidīdama atkal mūs kaut kur aicinās, pateikšu viņai, ka neesmu ieinteresēta tikties ar tādu kā viņa.
27.05.2011 10:52 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Magdalēna, tā ir ne tikai Iphone bēda :-D Tu tai meitenei nevēlies kaut ko uzrakstīt?
Man savā laikā arī bija tāda draudzene, vienīgi es neizlasīju sms, bet gan viņas dienasgrāmatu, kurā bija aprakstīts, cik labi viņa pavadīja laiku ar manu vīrieti. Un es kopš tās dienas neesmu ar viņu runājusi. Ticu, ka viņa pat nenojauš manas klusēšanas iemeslu
27.05.2011 10:53 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Zaļa, es domāju, ka rīkošos tāpat kā tu - ignorēšu. Nav pelnījusi manu uzmanību.
27.05.2011 10:55 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Es nesaprotu kas man ir ar tām olām :-D
Pirms nedēļas nopirku paku ar olām, šodien situ uz pannas un trešā - sapuvusi, nu wtf? Nācās visas mest laukā un cept pa jaunu, šoreiz uzmanīgāk skatoties ko situ uz tās pannas :-D :-D :-D
Labi, ka tās nebija pēdējās 3 olas :-P
27.05.2011 11:09 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Šodien kārtējā darba diena, darbu pietiekoši, jāapdara tos kuriem "deg" termiņi. Par izklaidēm, kūkām, salātiem, kefīru u.c. varu aizmirst vnk finanses neļauj, tik sliktā situācijā neesmu bijusi sen :-( .
27.05.2011 11:22 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Šodien kārtējā darba diena, darbu pietiekoši, jāapdara tos kuriem "deg" termiņi. Par izklaidēm, kūkām, salātiem, kefīru u.c. varu aizmirst vnk finanses neļauj, tik sliktā situācijā neesmu bijusi sen :-( .
27.05.2011 11:22 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Magdalēna, izturību Tev, zinu, cik tas ir grūti reizēm...neļaut sev pateikt visu, ko domā par tādu cilvēku.
Viss, ķeros klāt beztēmai, tad darbiem. Mans jaukais vācietis vakar telefonsarunā paziņoja, ka dodas prom uz ārzemēm, teorētiski jau es to zināju, vienīgi datums nebija noteikts, bez tam vienmēr taču pastāv naiva cerība, ka otrs izvēlēsies Tevi, ne savu darbu, valsti un valodu. Skumji kļuva, lai arī "pati vien vainīga esmu, ko nu zūdos un lādos, pati...no sava prāta... vēlējos attālināties" (lai piedod mani Elksne par izmaiņām!), līdzi taču tiku sauktu, bet nepiekritu. Mēs pat atvadīties nepaspēsim, jo pati pēc dažām stundām lidoju prom. :'-(
27.05.2011 11:28 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Es ne reizi vien esmu vīlusies "draudzenēs". Bērnības labākā draudzene pat pārgulēja ar manu pirmo puisi, kad biju aizvedusi viņu iepazīstināt ar maniem vecākiem. Pie tam - es gulēju tajā pašā telpā. Bet tad es vēl biju maza muļķe.
Lai gan zināms briedums bija arī tad. Nedusmojos ne uz vienu no viņiem. Pat ne iekšēji. Tikai bija kauns vecāku priekšā, kādu draudziņu esmu atvedusi. :-D
Meitenes mēdz būt baigās žurkas.

Kas attiecas uz šodienu - atkal laicīgi esmu augšā. Vēl vārtos pa gultu un domāju, ko lai uzvelk. Šodien gara darba diena un pēc tam - randiņš. :-D Iesim uz paģirām (l)
27.05.2011 11:28 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
ahoi!
gaidu šīs darbadienas beigas, gribu neko nedarīt! :-D šodien moš nedaudz ātrāk jābeidz darbs un jāaizšauj uz alfu iečekot kurpes! :-)bet nu redzēs, kā sanāks!
paldiesiņš, meitenei, kura vakar ieteica iztīrīt kompim kešatmiņu, nezinu vai tieši to, bet kko iztīriju un viss atkal iet! (l) brīvdienās ceru uz skaistu pikniku, šodien tik jāizdomā vai pirkt gaļiņu sašlikam, vai cerēt uz zivīm. ;-)
veiksmīgi Jums visām! :-)
27.05.2011 11:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits