4us vai nevienu? breketes

 
Reitings 6
Reģ: 26.05.2011

Sveikas! Šodien biju uz konsultāciju pie ortodonta. Lai iztaisnotu zobus varu raut 4 no tiem ārā vai arī neraut nevienu. Lai gan uz otro variantu tieši biju cerējusi, turpinu šaubīties. Ja rauju, tad atbrīvojas vieta 8tajiem zobiem, kas man ir ļoti iespiesti, līdz ar to mazāka kompikāciju iespējamība nakotnē, kā arī tikai gads jāstaigā ar noturošo aparatūru pēc brekešu noņemšanas. Ja nerauju, tad laimīgi dzīvoju ar visiem zobiem, bet pēc brekešu noņemšanas varbūt pat visu mūžu jāstaigā ar retaineriem + iespējamas problēmas ar 8tajiem zobiem, lai gan nekas jau netiek garantēts. Varbūt vēl kādai ir nācies saskarties ar šāda veida lēmumu?

26.05.2011 01:31 |
 
Reitings 52
Reģ: 29.01.2009
Es Te ļooooooti silti iesaku pakonsutēties ar vairākiem ārstiem. It īpaši, ja konsultācija neko nemaksā.
Man arī teica, ka jārauj ārā 4 zobi. Nobijos un breketes neliku. Pēc dažiem gadiem sadūšojos atkal un aizgāju pie cita ārsta- izrādās, ka itin nekas nav jārauj ārā un nepieciešamo vietu zobiem var vienkārši izvīlēt starp zobiem, kad tie jau sariktēti.
26.05.2011 12:21 |
 
Reitings 6
Reģ: 26.05.2011
Paldies par ieteikumiem ;-) Lai gan jau esmu bijusi pie 2 dažādiem ortodontiem, pieteicos pie vēl viena (t)
26.05.2011 19:52 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Pff.. man uzlika breketes, pēc 2 mēn teica, ka jāizrauj 2 zobi, tajā pašā reizē arī izrāvu daudz nedomājot. Ja jums bail 2 zobiņus izraut, kā jums nav bail par to, ka pēc tam paēst nevar nedēļu un pēc katras pievilkšanas 2 dienas. Un vienmēr viss ķeps iekšā un vispār jums ilgu laiku pēc noņemšanas būs jāmācās smaidīt, jo būsiet jau iemācijušās slēpt breketes :D
15.08.2011 08:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits