Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mazliet ezotērikas

 
Reitings 84
Reģ: 29.01.2009

Tas uzpūstais pasaules gala burbulis, mani vedina uz pārdomām. (kā jau minēju vienā citā diskusija, es ticu tikai kvantu lēcienam un jaunai dimensijai, kas ir "pasaules gals" no tādas pašas sērijas kā Nīčes "Dievs ir miris"). Bet par ko es gribu parunāt ir vispār ezotēriskā pasaules uztvere. Aizvien vairāk cilvēku pievēršas The Secret - domu, enerģijas pasaulei. Bet "primitīvās" tautas, kas praktizē šamanismu utt. būtībā vienmēr ir darbojušās pēc garu un mistikas principa (lai gan tikai priesteri utt.), ieklausījušās sevī, tātad arī Visumā jeb dievišķajā dzirkstī cilvēkā, bet tomēr negāja tehnoloģiju ceļu, ko R pasaule. Bet R nogāja tik tālu ceļu prom no tā visa un tagad atgriežas pie šīs mistikas pasaules. Vai cilvēcei kaut kas ļoti būtisks bija jāiemācās, lai spētu uztvert šo jauno mācību? Arī joga utt. taču būtībā ir neošamanisms. Vienīgā atšķirība tāda, ka mums nav tādu cilšu vadoņu, kas regulē. Ko jūs vispār par šito domājat? :-)

21.05.2011 19:52 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Tevī valda haoss, Tava valoda to ļoti labi atspoguļo. Tu zini, ko Nīče rakstīja pēc vārdiem par to, ka "Dievs ir miris"? Kas ir atgriešanās? Tev tiešām šķiet, ka notiek atgriešanās pie mistiskās pasaules? Tu esi praktizējusi jogu? Mums nav cilšu vadoņu?
Es jautāju, lai saprastu Tevi,un mani interesē atbildes, jo nepiekrītu Tevis rakstītajam.
21.05.2011 19:56 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Nespēju ierubīties tekstā (t)
21.05.2011 19:58 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Ērzeli, autore pati nevar "ierubīties" informācijā, ko ir "saķērusi", tāpēc tā ir
21.05.2011 19:59 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
es uzskatu, ka tagad pasaulē pēc visām katastrofām, kas bijušas un vēl būs, ļoti mainās enerģija, respektīvi, gan kosmosā, gan mūsos pašos... un domu spēkam ir spēks, bet pašam tam ir jānotic...
neticu nekādiem šamaņiem un tādām figņām, jo viss ko mēs darām ir no mums pašiem atkarīgs un pavisam nedaudz mums palīdz daba...
21.05.2011 19:59 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Es Tev ieteiktu nevis pavirši pagrābstīt faktus un nodarboties ar to patvaļīgu interpetāciju, bet gan pētīt un interesēties, ja tik ļoti vēlies atbildes (savas, nevis citu).
21.05.2011 20:00 |
 
Reitings 84
Reģ: 29.01.2009
zaļa - Jā, piedodiet, manī tiešām valda haoss, tāpēc arī rakstu (s) Tu zini, ko Nīče rakstīja pēc vārdiem par to, ka "Dievs ir miris"? Jā, zinu gan, kas te nesakrīt?
Īstenībā par atgriešanos - jā, laikam jau ir tikai mūžīgā augšupeja. Tas iespējams varētu būt cikliskā attīstība.
Atgriešanās jaunā līmenī.
Es mazliet esmu sākusi, jā. Varbūt tāpēc arī viss ir mazliet sajucis.
Un par tiem cilšu vadoņiem es domāju, ka "primitīvajām" tautām ir viens izredzētais, kurš praktizē sakarus ar garu pasauli, bet R cilvēkam ir izvēle, jo ir savādāka pasaules kārtība.
Kam tieši tu nepiekrīti? :-)
21.05.2011 20:04 |
 
Reitings 84
Reģ: 29.01.2009
Salome, es varbūt pat par daudz esmu pētījusi. (t) Izsaki savu viedokli, varbūt tas ieviesīs man kādu skaidrību.
21.05.2011 20:06 |
 
Reitings 84
Reģ: 29.01.2009
Bāc, pēc rakstītā tiešām izklausās haotiski un tā it kā būtu sajaukta putra ar kāpostiem. (t)
21.05.2011 20:15 |
 
Reitings 399
Reģ: 29.01.2009
Es par to nedomāju, neko arī neesmu pētījusi, tādēļ nav man nekāda īpašā viedokļa. Ticu, ka domu spēkam un enerģijai ir liela nozīme, ka tas pastāv visu laiku, tikai cilvēce nav mācējusi to izmantot vai līdz galam apzināties, ka attīstās jauna paaudze, ko veido tā saucamie indigo bērni. Vnk pasaule kā vienmēr mainās. Un jā, laikam jau uz augšu. Un, manuprāt, šamanismam un tml lietām ar to nav nekāda sakara, jo tās ir tādas kā reliģijas tajās mazajās kopienās. Bet kā jau minēju, es par tādām lietām nekā nejēdzu. :-P
21.05.2011 20:18 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
lai par šādām lietām varētu diskutēt, ir jāsakārto pašam sevi... kam tu tici, kurai idejai piekrīti, kuru atbalsti, kurai tici..
kamēr tu Nīči, secret un šamanismu jauksi vienā katlā nav jēgas runāt...
21.05.2011 20:23 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es ari piekritu,ka mes varam daudzas lietas mainit,attiecigi mainot pieeju tam...Ka jau "The secret" rakstits,ja neiet milestiba ,censties kaut ko pilnigi sevi izmainit-tas ir jautajums .vai velamies mainities...Tapat ari domas par naudu-es jau vienmer saku ,ka ir izeja-tikai jauzdrosinas spert to soli uz prieksu!
Es piekritu ,ka energijas mainas,jo to es jutu katru dienu ,stradajot ar cilvekiem!Cilveki ,kuri ir loti lidzsvaroti- parasti,tagad kluvusi atri "uzvelkami"-vienu dienu labs garstavoklis ,otra diena,it ka bez kada iemesla ,slikts...loti svarstas !Es vakar runaju ar indieti,kura parasti ir loti mieriga ,lidzsvarota sieviete-vina teica,ka tagad tiesam jamak "notureties virs udens"!Tagad, noteikti jacensas izvairities no visa veida stress! |-)
21.05.2011 20:28 |
 
Reitings 84
Reģ: 29.01.2009
Labi, laikam jau jums ir taisnība un bija naivi cerēt, ka šādā forumā kāds mazliet palīdzēs tikt skaidrībā. Es pati lieliski apzinos, ka neesmu speciālists šajās nozarēs (bet nedaudz tomēr orientējos gan) un, protams, ka es turpināšu pētīt un meklēt sakarības, lai atbildētu pati sev. Es jau tikai prasīju izteikt viedokli. Domāju, ka šeit kāds varbūt orientējas šajās lietās, nevis tikai nosodīs par to, ka viss esot nepareizi. Bet nu paldies par to pašu! :-)
21.05.2011 20:29 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Nana-interesanti,ka piemineji Indigo bernus-es no sakuma nepieversu tam lielu nozimi,bet esmu ieverojusi ,ka sie berni paradas vairak ,un vairak-tas jau vien nozime,ka pasaule ,kas mainas!Tas ir tikai manas domas,bet tiesam agrak nelikas tik daudz bernu ar ipasiem talantiem ,spejam...!
21.05.2011 20:33 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
man šķiet, ka agrāk, ja bērns bija ar kādām īpašām spējām, par to nemaz nerunāja, lai neizstumtu viņu no pārējo vidus... tagad tas ir atkal stilīgi, jo pasaule mainās...
21.05.2011 20:34 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Haotiski.Tīri tā,jo Nīče,manuprāt ir kkas viens un Sīkrets ir pavisam kkāda cita opera.
Man šķiet,lai varētu kvalitatīvi diskutēt par šādām tēmām ir jābūt pašam sevī noformulētam stingram vienoklim.
Es par šīm lietām nedomāju.Man tuvākas ir piezemētākas lietas,notikuši notikumi,vēsture.Par šādām lietām,es domāju,ļoti daudz kas būtu sakāms manas fakultātes otrai pusei :)
Varbūt drīzāk ar šādiem jautājumiem vari vērsties kādā filozofiskā portālā...
21.05.2011 20:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits