Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gela nagi- tagad un uzplaukuma laikaa!

 
Reitings 1
Reģ: 29.01.2009

Sveikas. Veleejos uzzinat Jusu viedokli:)

Pirms aptuveni 2-3 gadiem loti populari bija gela nagi- macities un lielaakai dalai, majas apstaklos, tos ari likt. Bija daudz labu meistaru un kadu laiku liekas ka uz majam doties izvelejas daudzas. Kaa Jums ir tagad? Cik daudzas no Jums izvelas iet pie meistara uz majam par taam sapratiigajam cenam? Kada ir Jusu attieksme pret meistariem kas liek majas un kas salonos? Ja ejat uz majam tad izvelaties cenas, kvalitates vai kadu citu kriteeriju del? Jautaju jo man ar paris draudzenem radas laba diskusija- esmu gajusi gan uz salonu gan majas pie meistara. Pirmaja gela uzplaukuma laika bija liela izvele majas variantiem, bet nu jau lukojoties krizes laikaa, daudz meistari piedava zemas cenas, bet kada kvalitate? Dala manu draudzenu kritiski attiecas pret majas meistariem un uzticas tikai saloniem bet citas domajot ko gribas un var atlauties izvelas majas variantu.:)

Ka ir ar Jums?:)

21.05.2011 14:52 |
 
10 gadi
Reitings 1648
Reģ: 29.01.2009
Esmu redzējusi labas kvalitātes mājās liktus gēla nagus pa Ls 10. Un kapēc gan ne?? Pilnīgi pašai sagribējās doties pie tās meistarītes. :-)
21.05.2011 14:54 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Nagi man vienmeŗ ir bijuši savi, bet pie meistariem, neatkarīgi no tā, ko viņi piedāvā, vienmēr dodos uz salonu. Izņēmums ir tikai viens, kad mana uzacu meistare ir pārāk aizņemta dienas laikā un piedāvā atnākt pie viņas uz mājām vakarā, piekrītu, kvalitāte nemainās, cena arī. Es ticu, ka arī "mājas varianti" gadās veiksmīgi, bet es maksāju salonā par savu laiku+komfortu, par ērtiem krēsliem un labu mūziku, pārdomātām krāsām un piemērotu vidi.
21.05.2011 14:58 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Gēla nagi man riebjas,bet manikīru,ja eju,tad uz salonu.
21.05.2011 15:00 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Man vairs nav gēla nagi, esmu tagad nagu laku maniaks :-D
Izvēlējos iet uz salonu un izvēlos joprojām uz visām procedūrām. Izņēmums ir mana skropstu meistare - tās dēļ es uz otru Latvijas malu būtu gatava braukt! (l)
21.05.2011 15:01 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Eju jau pusotru gadu pie savas meistares, viņai savs saloniņš, strādā tikai ar saviem pastāvīgajiem klientiem, un tiem kas atnāk pie viņas pēc cita ieteikuma.
Ir protams lietas, kas man nepatīk, bet nagu kvalitāte ir ļoti laba, cena arī ir ļoti laba, galu galā pie viņas iegriežos reizi mēnesī un citreiz pat retāk (t)
21.05.2011 15:08 |
 
Reitings 293
Reģ: 06.10.2010
Esmu to apguvusi bet taisu tikai sev (l) Nekad nevēlētos iet uz saloniem un maksāt, jo materiāla cena ir neliela, sanāk maksāt kaudzi par ko ka meistare rociņās pakustina :-D Vispār nesparotu, kā var iet un maksāt par kaut ko tik elementāru kā manikīrs, manuprāt sievietei jāprot pašai sevi elementāri sakopt :-D Vispār kad mācījos nagu likšanu, daudzu modeļu rokas šokēja - lielākā daļa nemaz nekopj kutikulas, brrr atnāk un izaugušas lielas ādiņas.. citas laikam vispār pat nezin ka to jādara :-D :-D

Tas ir STULBI iet uz saloniem! :-D Labāk mājās - BET pie plaši pazīstamiem meistariem, nevis nezināmiem ''profesionāļiem'', kuri saradušies kā sēnes pēc lietus. Salona pārmaksā vēl par telpu īri utt :-D Piem draugos ir tadas meistares kā Vita, Marija uc - viņu darbiņus visi pazīst un nosaucu kā piemēru - ir meistari pie kuriem var droši iet uz mājām, jo jebklurš kas nevēlas riskēt ar savu reputāciju, pašsaprotami veic instrumentu dezinfekciju, un meistares kas strādā šajā jomā mājās ir iegādajušās diezgan nopietnus sterilizācijas aparātus. Cenas arī protams augstākas pie normālām māju meistarēm.
Problēma jau ir meitenēs pašās - vienmēr izrok pašu lētako, un tad saka sliktu par gēla nagiem kopumā, bet vajag ar galvu domāt pie kā iet :-D Labi meistari ir zināmi :-D
Man patīk gēla nagi ,lieku pati sev, iesaku meitenēm, kurām neaug nadziņi - ļoti smuki, īpaši mazs francītis ar kamuflāžas gēlu - tik vasarīgi, un vismaz 2 ned nav nekas jādara, vnk ir smuki nagi (l)
21.05.2011 16:37 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
PinkCandy, stulbi arī ir iet uz veikalu ja pati vari izaudzēt, tāpat ar apģērbu, pats var kaut ko uzmeistarot, aih kas tur liels, un visdebīlākais ir iet mācīties skolā, johaidī to tak var pats grāmatā izlasīt!
:-D
21.05.2011 16:40 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Es teicu,ka man riebjas gēla nagi,nevis tāpēc,ka būtu slikta pieredze ar meistari,bet gan tāpēc,ka riebjas kā izskatās.Man patīk mani dabīgie,kuriem retu reizi ir uzklāta caurspīdīgā nagu laka vai franču manikīrs.
Un kā jau minēja-man patīk atmosfēra salonā,tad jau cik noprotu ja jau saloni tev neptīk,pie friziera tu arī neej,pati sevi frizē? :-)
21.05.2011 16:43 |
 
Reitings 1080
Reģ: 29.01.2009
3 gadi atpakaļ mācījos likt. Nu jau būs gads kā ar to vairs nenodarbojos,nebija izdevīgi,maz klientu(pati arī nekur nereklamējos)materiāli ir ļoti dārgi un godīgi sakot tas ir smags darbs (t)
Bet nu jau netā uzraku,kur materiālus lētāk dabūt,uznāca gribulis atsākt darboties :-P
21.05.2011 17:11 |
 
Reitings 221
Reģ: 13.08.2009
Jau kādu 4to gadu nemainīgi ir gēla nagi, franču manik. Tas viennozīmīgi ir ērtāk nekā bez gēla, izskatās kopti.
Eju jau vairākus gadus pie vienas meistares, tā kā iepriekš redzēju viņas darbus, nemaz nerunājot par cenu. Ar saloniem galīgi nav laba pieredze, itkā iets uz elitāriem un atpazīstamiem tepat Rīgā, bet rezultāts ne tuvu nav atbilstošs cenai. Man galvenais ir kā izskatās tas, par ko samaksāju, nevis kāds remonts/mēbeles ir telpās; skaidrs, ka salona cenas pārsvarā iekļauj īri, komunālos, visu ar logotipiem utt. pasūtīto preču procentus un citas ar materiāliem un meistara darbu nesaistītās izmaksas. :)
21.05.2011 17:12 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
salons nenodrošina to, ka būs labāka kvalitāte. Bieži vien tādi paši meistari vien ir, tikai maksā dārgāk, jo arī uzņēmums saņem procentus. Ja es ietu, tad ietu pie kādas uz mājām, esmu draugiem.lv redzējusi skaistas galerijas, kur var redzēt, ka tiešām laba kvalitāte. Neredzu jēgu maksāt pievienoto vērtību.
21.05.2011 17:15 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
Es pati tagad mācīšos likt, bet neiešu kursos :)
Tad redzēs vai man kkas sanāks :) man patīk visāda tādas lietas darīt :D
Par dezinfekciju jau esmu noskaidrojusi, materiālus ar zinu kur ņemt, kā likt arī zinu... mani vairāk baida tas, ka nezinu par tām nagu slimībām visu- bet būs jāmeklē un jāpastudē :)
Bet es nezinu vai likšu citiem, nu sev un savām draudzenēm jā, tad redzēs kā man vispār sanāks :-P
21.05.2011 17:18 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
Becky-man līdzīgi ar skropstām :-)
par nagiem runājot,man bija ideāla manikīre,pie kuras gāju uz mājām,vēlāk uz salonu, bet dažādu apstākļu dēļ nevēlos vairs iet pie viņas.
tad es ilgi meklēju pie kā likt nagus, uz maniem nagiem patiešām darījās briesmu lietas,jo nezināju,ka var tik drausmīgi uzlikt,kā dažas lika :-D
tad atradu labu meistari un dikti priecīga biju,bet pa to laiku mana draudzene bija sākusi likt nagus,protams,ka nav tik skaisti kā man gribētos,bet 5ls lētāk un apvienoju to ar ciemošanos :-)
21.05.2011 17:20 |
 
10 gadi
Reitings 1325
Reģ: 29.01.2009
Pašus pirmos nagus uzliku salonā. Brrr. Un par lielu naudu. Tagad lieku pie meistares mājās, kura strādā labā salonā. Ir pat ļoti OK. :-)
21.05.2011 17:39 |
 
Reitings 476
Reģ: 20.05.2009
nekad nesapratīšu to nostāju-uz saloniem ir iet STULBI!! maksāt tikkai par to,ka meistre pašivirē ar rokām...
Bet tas IR DARBS! tas tik tiešam, priekš kam jāpērk pārtika, tas tak ir stulbi, tak var pats izaudzēt! priekš kam jāiet pie zobārsta, ja var pats izraut to zobu? Un tā var bezgallīgi, bet tas LV ir ĻOti novērojams,ka cita darbu mums vnk neciena.Jebkurā jomā diemžēl. Ja tev nepatīk, nu neej, bet saukt to par kaut ko stulbu ,ka iet uz salonu, lūk tas ir stulbi! Nu ja visi tā smadzeņotu, tad tāda skaistumkopšanas izdustrija kā tāda nepastāvētu.
23.05.2011 19:19 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Es eju pie meitenes uz mājām,man svarigākais ir dizains un kvalitāte.Es labāk lieku mājās pie meitenes skaistus nagus,nevis salonā daudz dārgāk un neglītus.

Jo arī salonos mēdz strādāt neprofesionāles ;)

Zaļa- kad tu ej pie savas meistares uz mājām vakaros,viņa tev čeku dod?Un nodokļus nomaksā no samaksātā mājās?
23.05.2011 19:25 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
PinkCandy, tu te saki ka pie tevis nāca meitenes ar ataugušām kutikulām. Vai parasti ejot uz manikīru vispirms ir rokas jāapkopj, vai drīkt iet uz salonu neko nedarījis lai to izdara speciālists? Tamdēļ taču iet pie manikīra, ne tā? :-)

Runājot par gēla nagiem. Man tie ir bijuši 3x, un vienmēr gāju uz salonu, JO nezināju nevienu kas labi taisītu mājā. Ja eju to darīt mājā pie meistara tad vēlos par to maksāt mazāk, nevis tāpat kā salonā kur ir visi papildus izdevumi un oficiāla uzskaite. Ja ietu mājā, bet būtu jāmaksā tie paši 10 Ls tad labāk uz salonu. Materiālu izmaksas ir ļoti mazas un netaisos kādu sponsorēt. Domāju ka mājās veikts darbs max varētu maksāt kādus 7 Ls.
Mazsvarīga protams nav arī kvalitāte. Neietu uz māju un nemaksātu mazāk lai būtu tikai kaut kā. Ir gadijies piedzīvot arī salonos sliktu meistari un neadekvātu cenu, tamdēļ ja to var izdarīt mājā un vēl ar labu kvalitāti un kādu latu lētāk- tas ir super! :-)
23.05.2011 19:32 |
 
Reitings 503
Reģ: 29.07.2009
Es arī eju pie meistares uz mājām, nekur citu man tika labinagi nav uzlikti. Bez tam, viņa ir mana draudzene un tad apvienojam to ar vīniņu un klačām :D
23.05.2011 19:32 |
 
Reitings 1784
Reģ: 18.06.2009
Eju apmēram 1x-2x gadā pie meitares uz salonu uzlikt, un tikai tādēļ, lai varētu ataudzēt pati savējos :D

Bet man radās jautājums - ja ir te meitenes, kuras pašas ir iemācījušās likt un sev liek vai draudzenēm - kur jūs pērkat materiālus, un kas ir nepiecešams? :D Skatījos ebayā ir kaut kādi komplekti, ar visām UV lampām...

Izdomāju, ka varbūt pašai ir izdevīgāk likt? :D
23.05.2011 19:33 |
 
Reitings 503
Reģ: 29.07.2009
PinkCandy man šodien jau otro reizi iekrīt acīs ar stulbu komentāru.
23.05.2011 19:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits