Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad laiks skrien pārāk ātri

 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009

Čau čau šodienā.

Gribās papļāpāt, laikam, jau, tāpat vien.

Ir tā, ka man pēkšņi liekas, ka es noguļu savu dzīvi. Laiks tik nenormāli ātri skrien, nespēju tikt līdzi. Liekas, ka vēl tikko vilku biezos svīterus, jo ārā gaisa temperatūra bija -20 grādi. Tagad jau viss ir zaļš, nepamanīju ka jau ievas ir noziedējušas. Nekam netieku līdzi. Tūlīt tūlīt jau Jāņi.

Man jābeidz skola, iegūšu vidējo profesionālo, jādomā, ko darīt tālāk, bet es neesmu gatava, liekas viss ir pārāk ātri.. :-O

Kā ir, Jums neliekas, ka viss tā skrien? Jeb ko darīt, lai tiktu līdzi laikam, pat nezinu kā noformulēt. Kādēļ tā ir ka liekas, ka viss pazib gar acīm?

Zinu, ka man onkulis teica, ka paliks 20, tad laiks skries nemanot, un ziniet, man paliek neomulīgi, ka neatjēdzos jau ar 40 gadiem un mazbērniem (t)

Tā pat man puisis teica, ka bērnībā parasti viss likās ilgi un lēnu, jo bērni vairāk pievērš uzmanību, tam kas notiek apkārt, viņi var stundu iet līdz vienai pieturai, jo vēro..bet mēs to pašu ceļu noiesim pa 10 min. un neko nepamanīsim.. Un tā ir.. ja varētu es tagad skrietu laukā vērot dabu :-D

19.05.2011 15:19 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
o,jā,nevaru nepiekrist,arī man ir sajūta,ka viss vienkārši "lido"...arī es vēl tik nesen beidzu augstskolu...nesaprotu,kā varēja paiet četri gadi kopš tālaika???
Itkā visa kā ir noticis,bet tai pašā laikā nav sajēgas-kad!? :-DJocīgi!!!
Bet bēdīgākais laikam tajā visā ir tas,ka ar katru tādu pārdomu mirkli esjūtu,ka nepielūdzami palieku veca:(
19.05.2011 15:24 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Skolas laikā man likās, ka laiks velkās. Kad uzsāku studijas augstskolā, tas sāka skriet. Ir jau pagājuši 5 gadi, bet man joprojām liekas, ka tikai vakar gāju uz iestājeksāmeniem universitātē.
19.05.2011 15:31 |
 
Reitings 326
Reģ: 22.02.2011
Vaina ir tajā, ka mūsdienās dzīvesveids piespiež mūs visu laiku skriet. Arī tas, ka brīvi pieejams tik daudz informācijas, rada iespaidu, ka vienmēr un visur kaut kas notiek, iet uz priekšu, un tas ir tikai fons visam, kas notiek pašu dzīvēs. Diemžēl, mūsdienās viss ir ļoti sasteigts.. :-/
19.05.2011 15:31 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu SsN! Tagad cilvēki nedzīvo, bet vienkārši eksistē! Tāpēc visas dienas paiet vienādi un viss saplūst kopā. Es arī jūtu, ka nekustos no vietas, tāpēc pēdējā laikā cenšos to labot!
19.05.2011 15:46 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
kate - un ko tu dari lietas labā?
19.05.2011 16:10 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Man ir viens labs draugs, kurš man iemācīja apstāties un paskatīties uz apkārt notiekošo un nepalaist garām dažādus dzīves svarīgos sīkumus! Tāpēc vienmēr ar nepacietību gaidu mūsu retās tikšanās, jo tad man ir sajūta, ka laiks apstājas.. :D
19.05.2011 16:12 |
 
Reitings 995
Reģ: 03.12.2009
Es tieši par šo tēmu šodien pačīkstēju beztēmā! Man arī pēdējā laikā viss ir tik ļoti vienā ritmā- darbs, mājas, darbs mājas. Dzīvoju dēļ nedēļas nogalēm. :-/
19.05.2011 16:15 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Vairāk cenšos atlicināt laiku lietām, kas man sagādā prieku, nevis tam, kas jādara tikai tāpēc, ka tā vajag. Sāku lietas uztvert savādāk. Izbaudu mirkļus. Vēroju cilvēkus, kuri visu laiku skrien pa savu vāveres riteni, un mani pārņem arvien lielāka vēlme pašai tur nenokļūt.
19.05.2011 16:17 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Man laiks "neskrien vēja spārniem". Plūstu pa straumi,man patīk mans lēnais dzīves ritms,nepatīk steiga.

Man vajag tā,lai viss ir 50/50 -gan garlaicība,gan tas,kad parasti saka "man nav laika".

Citbrīd pat liekas-laiks iet uz priekšu,bet es palieku tā pati.




P.S. Šeit ievas vel zied,bet Jāņus un Līgo es negribu tik ātri :D
19.05.2011 16:30 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Tad kad es arii saaku dazhreiz domaat par to, cik laiks aatri skrien un ka nu jau driiz veca ome buushu :D tad iedomaajos to citaadaak 'jaa, laiks it kaa paskrien nemanot, BET tagad man dod izveeli veelreiz to visu no kaada noteikta laika posma izdziivot', tad es saprotu, ka njifiga tas laiks nemaz nav tik straujsh, jo paarsvaraa jau mees atceramies labaas lietas, bet tagad to VISU veelreiz? nee paldies
19.05.2011 17:05 |
 
Reitings 114
Reģ: 11.09.2010
jā, laiks skrien ļoti ātri.
un tāpēc par savu uzdevumu uzskatu piepildīt katru dienu un darīt visu iespējamo, lai, kad vairs nebūšu jauna un kolosāla, būtu, ko atcerēties, un navajadzētu nožēlot neizdarīto. :)
19.05.2011 18:10 |
 
Reitings 35
Reģ: 29.01.2009
visvairāk mani uztrauc, un tā man liekas ir daudziem, kad neesu paspējusi daudzko izdarīt vai dzīve patreiz nav tāda ,kādu es biju to iztēlojusies pirms 5 gadiem..vnk saproti ,ka ir lietas, kuras nevar ieplānot un notiek vnk mums gribot negribot..
viss vnm paiet vienā lielā steigā..tāpēc man liekas ir ļoti svarīgi kādreiz no tā visa atpūsties un izbaudīt laiku veltot tikai sev, aizbraukt kkur uz laiku, izrauties no tā dzīvesveida, ko mums uzspiež šis laikmets.. :-)
19.05.2011 18:16 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Laiks vnk lido,tiko bija rīts knapi pamodos un jau tulīt vakars,,vistrakākais,ka man jau ir 27.gadu,neko sakarīgu neesmu sasniegusi,piedzīvojusi utt,viss tā paskrējis kā viena diena. Klusībā es priecājos un saku ka varētu skriet vēl ātrāk,jo visbiežāk esmu norūpējusies,depresīva un jūtos nelaimīga,jo ir sasodīti grūti cīnīties par vietu zem saules nedzīvojot zem tilta, tad labāk lai tas laiks skrien
19.05.2011 18:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits