Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sieviešu un vīriešu žurnāli

 
Reitings 48
Reģ: 29.01.2009

Labvakar meitenes! Cenšos saraut bakalaura darbu un būtu pateicīga jums, ja man izpalīdzētu nedaudz.

Rakstu par sieviešu un vīriešu žurnāliem un vajadzīgs nedaudz pašu lasītāju viedoklis. (s)

Tātad - cik nopietni jūs uztverat to, ko esat izlasījušas?

un vai jūsuprāt žurnālu kultivētātās vērtības (ārējais skaistums, mode, sekss) ir pareizas un atbilstošas reālajai situācijai?

trīs minūtes no jūsu laika un man būs divas lapas vairāk darbā 8-) būtu labi, ja norādītu vārdu (varat izdomāt..) un vecumu.

lūdzu, lūdzu?

16.05.2011 00:41 |
 
Reitings 48
Reģ: 29.01.2009
uh, kultivētās. man jau no bakalaura stresa roka raustās..
16.05.2011 00:42 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Katram taču sava izpratne par to, kas ir "pareizas vērtības".
16.05.2011 00:45 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
ir vairāk vai mazāk specializēti žurnāli, kuros rakstīto uztveru nopietni. Ir arī vairāki "nopietni" žurnāli, kuriem ir ticība.
Bet, ja runa ir par tādiem dažiem vispausaules kulta žurnāliem (nosaukumu neminēšu :D ), tad, tādu lasot, ir sajūta, ka lapas ir aizpildītas mehāniski, un satura un pamatojuma tur īsti nav. Ja nu vienīgi ir pierakstīts zināms eksperts, kas sniedzis attiecīgo informāciju...
16.05.2011 00:48 |
 
Reitings 48
Reģ: 29.01.2009
protams, bet vai atbilst "Tavām vērtībām", tas ir vai Tu lasi un domā - jā, tā ir!
16.05.2011 00:49 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
no visa izlasītā paņemu labāko un noderīgāko priekš sevis. no visām tām plaši atzītajām un mūždien maltajām "vērtībām" man ne silts, ne auksts lielākoties, jo tās visas ir muļķības.
16.05.2011 00:50 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Labvakar! Uzreiz novēlēšu veiksmi bakalaura darba rakstīšanā un aizstāvēšanā!
Atbildot uz jautājumu par to, cik nopietni uztveru lasīto, jāatzīst, ka žurnālus lasu tikai pie frizieres vai arī gaidot rindā uz kasi veikalā, tāpēc nopietni neko neuztveru, ja arī steigā izlasu.
Žurnālos kultivētās vērtības nav pareizas manā pasaulē un vērtību sistēmā, taču tās kādam ir aktuālas, bez tam tās noteikti ir tēmas, kuras ir visvieglāk "pārdot" lasītājam.
Līga, 24
16.05.2011 00:55 |
 
Reitings 34
Reģ: 02.05.2011
Atkarigs no zurnala 8-) Tadus zurnalus ka cosmopolitan neuztveru nopietni
16.05.2011 00:55 |
 
Reitings 1774
Reģ: 30.01.2009
Ļoti atkarīgs no žurnāla.

Man žurnāli ir iedalīti tā kā vairākās kategorijās, piemēram, žurnāli, kuros ir fakti un skaitļi, veiksmes stāsti, tos lasu, lai iedvesmotos un uzzinātu ko jaunu. Ir žurnāli, kas man ir redzes loka paplašināšanai. Šādus žurnālus parasti lasu mierā un klusumā, nevaru paņemt līdzi uz pludmali izklaidei. No šiem žurnāliem es cenšos gūt atziņas, kas man pašai varētu noderēt! :)
Trešā kategorija ir "iemacīties ko jaunu", piemēram žurnāli, kuros ir apkopoti rokdarbi vai pavārmāksla, ceturtā kategorija - vienkārši nosist laiku, žurnāli, kurus palasu, pasmejos par uzrakstīto, nolieku un aizmirstu! :)

Līva, 24
16.05.2011 01:05 |
 
Reitings 380
Reģ: 16.02.2011
Labvakar, fracture.light :-)

Pēdējā laikā sanāk mazāk palasīt žurnālus nekā agrāk,bet nu gadās jau kādā ieksatīties,kko palasīt. Nu man personīgi to, vai uztveru nopietni to, kas rakstīts žurnālā, ietekmē tēma,par ko tur ir un arī tas,ko es pati par to domāju ,vai ir skāris mani u.c. Piemēram,ja ir par kādu tēmu vai lietu aprakstīts,par kuru neko nezinu vai pat neesmu dzirdējusi,izraisa interesi,bet nav teiks,ka es visam noticu,bet nu interese kaut kāda ir un iespejams nodomāju,ka vienkārši interesanti :)
Un īsteniba atkarīgs arī no žurnāla,ja kkāda dzeltenā prese vai tīņu žurnāls,nu nez, vai ietekmējos baigi,bet nu ir gadījies arī tajos izlasīt ko noderīgu :) Kad pati biju tīne un lasīju tos žurnālus,ta djau notiekti vairāk ticēju un bija arī noderīgi. Bet vai visam ticu,nu nez,varbut pat nedomaju par to,vienkāši izlasu un nodomāju,ka interesanti,varbut pastāstu kādam :) bet ja piesaista ļoti tas raksts,tad aizdomājos,varbūt pat diskutēju ar kādu cilvēku par to :)

Un par to otro jautājumu,katram jau savas vērtības,es, piemēram, visu to,ka smodē, nemaz nevilktu,ja man arī būtu tāda iespēja,jo ne viss atīk,jo ir jau standarti un to,kas modē,jau neitekmēju es,bet modes cilvēki :) un par ārējo skaistumu arī,vienmēr apraksta tendences,kas modē tajā un tajā gadā, tajā un tajā gadalaikā,bet nu katrs cilvēks ir tāds,kāds viņš ir,bet nu jāatzīst,ka esmu dažkārt piefiksējusi kādus knifus,domājusi par to,kā man tas izskatītos,varbut kko ari pašpikoju nedaudz :) Un par to seksu,to apraksta gan pieaugušo žurnālos,gan bērnu,un nu es nezinu,vai tik plaši tas jāizvērš,jo citreiz tur kkādi trakie padomi,liekas dīvaini,jo katrs pāris taču pats zinās,kas viņam un kā labāk.. Manas domas :)

Novēlu pacietību un izturību, gudrību un veiksmi bakalura darba rakstīšanā, arī aizstāvēšanā! :-) par labiem rezultātiem (l)
16.05.2011 01:30 |
 
Reitings 380
Reģ: 16.02.2011
vai :-D Linda, 22
16.05.2011 01:30 |
 
Reitings 48
Reģ: 29.01.2009
Paldies meitēm, kas atbildēja! (l)
Varbūt vēl kādai ir viedoklis?
Vai domājat, ka sieviešu žurnāli izvirza nepiepildāmu ideālās sievietes tēlu?
16.05.2011 01:35 |
 
Reitings 48
Reģ: 29.01.2009
ak jel. *meitenēm.
16.05.2011 01:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits