Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc mums nav jāatceras.

 
Reitings 94
Reģ: 16.12.2010

Šoreiz vēršos pie tām, kam ir ticība reinkarnācijai, pagājušajām dzīvēm... Dvēseļu atdzimšanai es ticu, un ticu jau sen. Nekad netiku sapratusi, kāpēc mums nav ļauts atcerēties iepriekšējās dzīves. Šķita - tas taču būtu tik forši, tik jauki, tik interesanti! Nekādu papildus literatūru lasījusi netiku, tāpat arī filmas, tikai tik, cik pa tv ir gājušas.

Nesen manā dzīvē bija melnais posms - tuva cilvēka zaudējums, ko starp citu, sajutu jau pirms tas notika. Jā, ja kāds atceras, esmu teikusi, ka kopš sevi atceros, šad tad redzu zīmīgus sapņus. Tad nu lūk, pēc šī notikuma, man, protams, depresija un tā tālāk, un tad sākās tie dīvainie sapņi, kuros esmu cits cilvēks... Konkrēti pirms pāris mēnešiem. Kad izstāstīju vīrietim, tik nosmējās, ka tad jau drīz šim būs jāsadzīvo ar divām dažādām personībām: es kļūšot par šizofrēniķi. Viņš, redz, ticot tikai tam, ko var zinātniski pierādīt...

Tiktāl tas viss arī bija tādā amizantā līmenī. Sapņi gan atkārtojās ar pieaugošu biežuma pakāpi: līdz gandrīz katru otro nakti. Iedomājieties tik, cits gadsimts, cits izskats, citi cilvēki apkārt.. cita valoda. Līdz beidzot notikumi sāka kļūt pavisam nejauki, notikumi, kuros bija iesaistīts mans pseido es. Tā nu vienā sapnī pēkšņi redzu ''savu'' vārdu, uzvārdu. Dažas dienas vēlāk arī pilsētu, gadu, līdzcilvēku vārdus. Iedomājos iegūglēt un, sev par pārsteigumu, atradu arī. Ne jau nu slavenībās vai zināmās personās, protams, bet tīri tā - arhīvu ierakstos. Kādreiz vēlos to vietu apmeklēt, intereses pēc.

Neteikšu, ka es par to bēdātos, bet lūk jau šīs dažas dienas pār mani nākusi tāda kā atskārsme, tagad es saprotu, kāpēc mums nekas nav jāatcerās. Jo principā tagad es vairs neredzu jēgu tam visam, kas šeit uz zemes notiek. Kaut ko iemācīties? Bet priekš kam? Kā labad? Lai pēc tam atkal kā tīra balta lapa ierastos uz šīs pasaules un dzīvotu tā, it kā nekas nebūtu bijis? Ja nu es tagad tīri labi apzinos, ka tas, ko es savā ''iepriekšējā'' dzīvē tiku darījusi, nebija labi (sīkumos neizplūdīšu), vai tad tagad es kļūšu par dievgosniņu, kas negrēko? Un ja nu es tagad grēkoju atkal, tad nākošajā dzīvē atkal ciešu un nesaprotu par ko... (retorisks jautājums). Tāpēc tagad tā pilnīgi no sirds varu teikt: labāk ir nezināt. Tad, ja tu vispār netici, kā arī tad, ja tu it kā tici, bet tai pat laikā taču nezini, vai tiešām tā ir.

Varbūt man vienkārši ir šizofrēnija. Tāpēc, sēžot vienai mājās, dzerot kapučīno un turot klēpī mīļo runci, gribēju padalīties iespaidos un nedaudz izkratīt sirdi. Jo par saviem sapņiem dažiem tuvajiem cilvēkiem esmu stāstījusi, par sajūtām nē. Tad nu vismaz šeit. :-)

06.05.2011 23:20 |
 
Reitings 94
Reģ: 16.12.2010
Vai cik daudz sanāca!

Nu nekas, ja reiz man šie apnicīgie dubultdzīves sapņi nebeigsies, tad nāksies kādreiz izdot grāmatu. Sižets jau tīri interesants. :-D
06.05.2011 23:21 |
 
Reitings 309
Reģ: 12.07.2010
Ļoti interesanti. :-)

Ja tev tajos sapņos cita valoda, tu viņu saproti ?
06.05.2011 23:35 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
gluži pārdzimšanai es laikam neticu... man ir nedaudz riebīgāk - sapņos redzu sliktos nākotnes notikumus nevis pagātni... tici man, es labāk atrastos tavā vietā un priecātos, ka ir ļauts ieskatīties iespējams pagātnē...
06.05.2011 23:36 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Man arī ir savs garais stāsts, bet to es laikam kādreiz pastāstīsu saviem mazbērniem, ja tādi būs.Bet es saprotu Tevi.
Kā esmu vienmēr Teikusi- Sapņi ir mana patiesā dzīve, tikai Tur es jūtos dzīva.
Visgrūtāk ir tad, ja apzinies, ka esi mazliet citāds, bet tikai reti kurš to saprot, un jā uztver ar vīpsnāšanu. Bet esmu runājusi ar cilvēkiem kas ar so visu nopietni nodarbojās, tākā mēs esam no viena lauciņa, un neēsam jukušas :-)
06.05.2011 23:38 |
 
Reitings 94
Reģ: 16.12.2010
Nu, to valodu es saprotu, esmu to mācījusies jau pirms tam. ;-)

Nu jā, Vizara, es savējo detaļās šeit arī nestāstīšu un vispār nevienam detaļās nestāstu, tikai pierakstu atsevišķā kladītē. :-)
06.05.2011 23:45 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Man vajadzētu par to padomāt, par pierakstīšanu.
06.05.2011 23:46 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Cerams gan, ka nav nekaadas reenkarnaacijas, man ar Dievinju shis tas runaajams un ja muuzhiibu buus jaakuljas uz Zemes ,tad chiks vien iznaaks :-D
06.05.2011 23:48 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
diosa, viss atkarīgs kā nodzīvosi šo dzīvi :D
pārdzimst tikai tie,kas dzīvē daudz grēkojuši un kuriem daudz vēl jāmācās.
savukārt labās/gudrās dvēseles nonāk citā,daudz augstākā matērijā,tip nirvāna utt ;p vai arī ir iespēja atgriezties uz zemes, būt viedajam un mācīt pagrimušās dvēselītes :D
bet tas tā.. it kā. :P
07.05.2011 00:03 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
Man bija līdzīgi...

Es mācījos 12. klasē tuvojās ziemassvētku brīvlaiks, izdomāju nobastot vienu no pēdējām dienām un palikt mājās pagulēt... Gulēju ilgi, un ap plkst 13.00 uzlecu augšā no drausmīga murga, redzēju kā nomirst mana vecvecmamma (viņs vel dzīva bija)... Es stresā ķeru telefonu, zvanu masīcai prasu vai omei viss kārtība viņa smejas un saka, ka jā... Es stresā saku, man tev tas ir jāizstāsta, lai nepiepildītos- un izstāstu, ka redzēju ka ome ir mirusi, kādā pozā utt...
Tad nu nākamajā dienā bijām skolā no rīta paņemt liecību, man biaj riktīgi dīvaina sajūta- es aizbraucu uz darbu, māsīca uz mājām (mēs mācījāmies vienā klasē)
visu dienu darbā jutos slikti, mani palaida ātrāk mājās, zvanu mammai saku lai brauc pretī... Kad biju atbraukusi neviens vel nebij atbraucis, ārā ziema, atbrauc mamma, es seju neredzēju jo bija riktīgi tumšs, es sāku viņai stresot virsū ko viņa tik ilgi, ka es nosalu, un vina saka ome nomira...Zini kādā es biju stresā, jo viss bija tieši kā manā sapnī, man māsīca viņu atrada...
Pēc tam es redzēju visādus brīdinājumsapņus utt :o visiem jau bail bij no tiem maniem sapņiem... Paldies dieviem es pārstāju tos redzēt... Jo viņi piepildījās
07.05.2011 00:23 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Es arī redzu sliktos sapņus ,kas agrāk vai vēlāk piepildās. Pārsvara par sevi pašu, nevis sev tuviem cilvēkiem. Un lai kā es vēlētos iespējams izvairīties , lai tie nepiepildās - nevaru, tie piepildās tāpat ,pat ja es mēģinu darīt kkā savādāk kā tajā sapnī ko nosapņoju.

Un vēl bonusā esmu arī mēnessērdzīgā (pēc manas ģimenes novērojumiem) .
07.05.2011 00:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits