Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

best of the BEST

 
Reitings 123
Reģ: 07.12.2010

man ir aptuveni mēnesis, lai puslīdz savestu kārtībā vēderu, tāpēc, LŪDZU, iesakiet savus iecienītos, efektīgos un vislabākos vingrojumus vēdera muskultūrai 8-)

04.05.2011 21:48 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
skriešana un vēderprese. vēl ideāli, ja ir hula hop riņķis
04.05.2011 22:06 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
netaisīšu jaunu diskusiju - iesakiet kājām (ciskām) un dibenam.?
04.05.2011 22:10 |
 
Reitings 123
Reģ: 07.12.2010
man ir vienkārši riņķis, pildīts ar smiltīm. mazliet vairāk kā 1 kg smags, ziemā griezu, laikam būs jāatgriežas.
bet kā ar to vēderpresi? esmu visādas atsauksmes dzirdējusi. kā viņas jāveic, lai būtu efekts?
04.05.2011 22:12 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Tas minētais hula hop rinķis gan nekam neder - vienīgais efekts ir viss vēders, sāni ar zilumiem :D
04.05.2011 22:16 |
 
Reitings 77
Reģ: 29.03.2011
Pievienojos cherry_cake un papildus zilumiem, var ļoti stipri traumēt iekšējos orgānus.
04.05.2011 22:18 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
es ar visiem šiem 3 vingrinājumiem mēneša laikā zaudēju 10 kg un man pazuda vēders ;)
vēder presi taisi gan klasisko,gan slīpo muzkuļu presīti.vēl labi būtu, ja tu trenētu apakšējo vēderpresīti
04.05.2011 22:22 |
 
Reitings 19
Reģ: 29.01.2009
Ja nepalaižas slinkumā,tad šis plāns ir ļoti labs! (l)
http:// www.noslepums.lv/wp-content/uploads/2009/01/4-nedelu-vingrosanas-plaans.pdf
04.05.2011 22:23 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Par Hola hoop riņķi man ārsts teica, ka kategorisku nē, jo cilvēka pēc tam griežas ar spēcīgām mugurkaula problēmām, turklāt tas var ietekmēr iekšējos orgānus.
Ja gribas nomest lieku kg, tad sākotnēji jāpiedomā pie uztura, jo uzturs ir visa pamatā, pēc tam var meklēt internetā dažādus vingrinājumus, pilna youtube.com ar visādiem vēderpreses muskulatūras vingrinājumiem :-)
04.05.2011 22:23 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
es mēnesi no vietas griezu un paldies dievam nekas nekaiš, un zilumi bija tikai pirmo dienu ;)
04.05.2011 22:29 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Es skrienu kādas 3, 4 reizes nedēļā un presītes taisu kādas 2, 3 reizes nedēļā, bet tā pamatīgi - kādas 250 reizes. Esmu savākusi dažādus video, no kuriem skatos, kā taisīt, tāpēc arī savācas tik daudz reižu. Plus, es brokastīs pie auzām pieberu linsēklas un vēders smuki "tīrās". Un daudz šķidruma. Agrāk mocījos ar riepu, tagad ir smuks, gribu vēl muskuļu reljefu nedaudz.
Lasīju vienu interviju ar pasaulslavenu fitnesa treneri (sievieti) un viņa teica, ka, ja grib izteiktākus vēdera muskuļus, tad vajag nevis katru dienu taisīt presītes, bet kādas 2 reizes nedēļā, bet superintensīvi.
04.05.2011 22:35 |
 
Reitings 39
Reģ: 21.04.2010
Vēdera "presītes" muskulatūras redzamībai ir ļoti mazs sakars ar presītes trenēšanu un presītes vingrojumiem.

Tiešākais sakars ir ar tauku masas procentuālu daudzumu attiecībā pret lieso ķermeņa masu. Aizejiet uz jebkuru sporta zāli un pajautājiet, lai nomēra Jums ķemeņa tauku masu. To var darīt arī paša saviem spēkiem, iegādājotiet priekšmetu, ko angliski sauc "skinfold calipers". Ebayā maksā ap 2 dolāriem.

Tātad, presīte paliek "redzama" tad un tikai tad, kad ķermeņa tauku procentāža vīrietim nokrīt līdz 10-12%, sievietei ap 16-18%. Ja tauku ir vairāk, nekādi vingrojumi Jums nepalīdzēs.

Tātad, ja iepriekš JEBKAD esi trenējusi "presīti" ar dajebkādiem vingrojumiem, tad viņai tur kaut kur noteikti ir jābūt. Gribi redzamu - nomet taukus.

Ar mēnesi vajadzētu pietikt, lai nomestu 3-4 kilogramus tauku. Vairāk nav fiziski iespējams bez steroīdu palīdzības. Ja kāda no šeit esošajām ir nometusi vairāk - apsveicu, tas ir ūdens un muskulatūra, ko esi zaudējusi.

Attiecīgi uzzinot savu tauku masu, vari izkalkulēt, cik tā būs ar 4kg mazāk taukiem. Ja nebūs 16-18%, tad man Tev ir sliktas ziņas un vienīgā izeja ir lietot medikamentus. Ja negribi steroīdus, tad efedrīnu+kofeīnu+aspirīnu (google ECA stack). No steroīdiem - clenbuterol. Ja ir interese, tad meklē googlē, es šos preparātus netaisos aģitēt.

Lai dabiskā ceļā nomestu maksimāli daudz tauku pa atlikušo laiku (4 nedēļas = 4 kilogrami), jādara sekojošais:
1. Jāuztaisa aprēķins, cik kcal dienā Tu patērē. To var darīt internetā, googlē ierakstot "BMR calculator". Jāreizina iegūtais ar aktivitātes koeficientu.
2. Jānoņem 500kcal no iegūtā.
3. Jāēd tik, cik ir rezultāts. Nopērc mazos virtuves svarus utt., skaiti katru sīkumu, it īpaši eļļu un tādas lietas. Uzņem vismaz 1 gramu olbaltumvielu uz katru sava svara kilogramu. Pārējo dabū ar taukiem. Ogļhidrātus izslēdz maksimāli ārā. Ne vairāk kā 5-10% no kalorijām un arī šie - izstiepti pa visu dienu, nevis vienā ēdienreizē.
4. Jāskrien, jābrauc ar velo, jānodarbojas ar dajebko, kas dedzina kalorijas. Katru dienu 500kcal ir jāsadedzina ar fiziskām aktivitātēm. Kā tas tiek darīts lai paliek Tavā ziņā.

Tas arī principā viss. Katru nedēļu pieskaņo kalorijas jaunajam svaram. Jai r jautājumi - uz priekšu.
05.05.2011 00:19 |
 
Reitings 39
Reģ: 21.04.2010
Dille - pietupieni. Kad vari uztaisīt vairāk par 20 - ņem talkā mugursomu ar grāmatām, akmeņiem, vienalga.

Ja ir pieeja hantelēm vai trenežieru zālei, tad vai nu pietupieni ar hantelēm rokās (rokas gar sāniem uz leju) vai pietupieni ar olimpisko stieni uz muguras - "squat". Pietupieni ir tehniski grūts vingrojums, tāpēc pārliecinies, vai dari visu pareizi - ņem talkā youtube un meklē pēc "how to squat" utt.
05.05.2011 00:26 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
meowmeow, jā, tauki spēlē lielu lomu, bet presītes kačāšana tikpat lielu! kāpēc tad visām kārnajām modelēm ir vnk plakans vēders, nevis muskuļu reljefs? Jo nav tauku, bet nav arī veikti presītes vingrinājumi.
05.05.2011 00:28 |
 
Reitings 39
Reģ: 21.04.2010
Kārnajām modelēm nav, jo viņu diētas ir ar attiecīgu rezultātu. Tev ir jāsaprot atšķirība starp tauku nomešanu un svara nomešanu. Tās ir divas pilnīgi dažādas lietas.

Presīti trenē jebkurš kodola vingrojums un tāpat kā bicepsiem - atsevišķus vingrojumus taisīt nevajag. Var, bet nevajag, jo trenēsies viņa tāpat.

Ja runājam par vingrojumiem tieši presītei, tad viens no tizlākajiem mītiem ir tas, ka cilvēki vēljoprojām tic, ka vēdera prese sastāv no "augšējās", "apakšējās" un vēl kaut kādām. Nav tā. Abdominālie muskuļi trenējas visi kopā un nav izolējami atsevišķās daļās. To zinot atliek izvēlēties, ko Tu gribi cilāt, lai viņus uztrenētu - ķemeņa augšu (tradicionālā presīte, guļot uz sola un it kā ceļoties sēdus) vai apakšu (karāšanās pie stieņa un kāju celšana uz augšu vai ceļgalu pievilkšana pie sevis). Kājas ir smagākas = lielāka slodze = labāki rezultāti. Cilā kājas! Sāc guļot uz grīdas, kad vari vairāk par 20, atrodi stieni, pie kā karāties.
05.05.2011 00:36 |
 
Reitings 39
Reģ: 21.04.2010
Un vienmēr atceries - muskulis neaugs, ja vingrojums būs pietiekami viegls, lai to uztaisītu apmēram 10 reizes, neatpūšoties. Tātad tiklīdz vari savu presītes vingrojumu atkārtot astoņas, deviņas utt. reizes, nepaņemot 2min pauzi - meklē iespēju to padarīt grūtāku. Gulies lielākos leņķos, atrodi iespējas pielikt svaru utt.

3-8 reizes ar maksimālu jaudu ir tā aplitūda, kura pietiekami traumē muskuli, lai tam būtu iemesls palikt lielākam. Viss, kas ir pēc tam (lasīt desmit un uz augšu) iet uz izturību, un tikai.
05.05.2011 00:41 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
meowmeow, bet ja man nav stienis pie kā karāties, apkārtnē arī nav neviena spēļu laukuma, vai guļot uz grīdas un turpinot taisīt preses efekts nebūs?
Katru dienu, visas dienas garumā tādējādi uztaisu 300 presītes, vai efekts nebūs?
Tauku masa man ir pēc tās izdrukas 21,5% un man varot būt līdz 24% pēc tam ir aptaukošanās.
05.05.2011 00:48 |
 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010
+meowmeow, man tieši tādi treniņi ar kāju cilāšanu ir un kā treneris saka, tad tie ir paši efektīvākie:)
05.05.2011 00:58 |
 
Reitings 39
Reģ: 21.04.2010
Par daudz Tu taisi. Jēga ir, pat ļoti, bet ne gluži īstajam mērķim. Tas, ko Tu dari, pimkārt, dedzina kalorijas. Tas ir līdzvērtīgi tam, it kā Tu visu šo laiku vnk skrietu. Kaloriju patēriņa ziņā. Otra priekšrocība ir izturība. Bet muskuļus tas lielākus nepadarīs, jo padomā pati... ja viņi spēj uztaisīt 250 reizes, tad kāda velna pēc viņiem palikt lielākiem? Tā tas nenotiek. Viņiem vajag iemeslu, lai augtu. Un pat ja viņiem ir iemesls, viņiem vajag izejmateriālus no kā būvēties. Kamēr cilvēks tievē, organisms atrodas kataboliskā stadijā un muskuļus audzēt nav spējīgs.

Guļot uz grīdas varēs kaut ko uztrenēt, bet jācilā ir kājas, nevis augša. Vislielākais efekts būs tad, ja guļot uz muguras, varēsi pilnīgi taisnas kājas pacelt perpendikulāri grīdai un tad nolaist 1 cm no grīdas lēni (4sec laikā). Elpu ievelc, kad laid kājas uz leju, izpūt, kad cel uz augšu. Nekad nepieskaries grīdai. Ja vari uztaisīt vairāk par 5 reizēm, Tev zem taukiem presīte pilnīgi noteikti ir :D
05.05.2011 00:59 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Starp citu, kur var izmērīt to tauku procentu un cik tas aptuveni maksā?
05.05.2011 01:03 |
 
Reitings 39
Reģ: 21.04.2010
Jebkurā trenežieru zālē. Nezinu, cik maksā. Nopērc skinfold kaliperus un nomēri pati. Arī vizuāli mierīgi var pateikt, cik ir tauku %.
05.05.2011 01:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits