pedagoga izglītība. kur?

 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009

Sveikas. Varbūt kāda var padalīties savā pieredzē, varbūt zina ko no draugu vai paziņu stāstītā.

Tātad, esmu nolēmu krasi mainīt savu profesiju un gribu mācīties par pedagogu. Esmu skatījusies Liepājas Universitātes piedāvātās iespējas, apsveru domu par sociālo pedagogu, neizslēdzu domu arī par pirmskolas. Tā īsti nevaru izlemt ko tieši mācīties, bet zinu, ka gribu būt pedagog, darboties ar bērniem,jauniešiem.

Varbūt kādai ir pieredze, zina pastāstīt par kādu konkrētu skolu, kur ko var apgūt. Būšu pateicīga par katru informāciju :)

04.05.2011 19:50 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Par ielīšanu metodiķim - muļķības! Tieši tā kā iepriekš minēja, augustā jāpasaka laiks, kad vari būt skolā un jāsaskaņo dienas. Šajos laikā tā dara ļoti daudz pedagogi!

04.05.2011 21:24 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Bāba, kāda Tev ir izglītība mākslas jomā?

Jelgavā par vizuālās mākslas pedagogu vari stāties iekšā un Tev pielīdzinās iepriekš nokārtotos studiju kursus - attiecīgi tos, kas saistīti ar mākslu. Būs jāmācās tikai pedagoģijas kursi. Tas pat ļoti atvieglo studiju slodzi ;-)
04.05.2011 21:26 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Esmu beigusi vietējo mākslas skolu, kas ir pamats visam un + tūlīt beidzu reklāmas dizainu, kur ietilpa dator dizains, vizuālā māksla, mākslas vēsture. Domāju viss tam ir labs pamats,nezinu vai varētu tikai pedagoģiju piemācīties, bet kur tālāk ar to visu noteikti varu iet.

Un kā Jelgavā ar neklātieni? Apsveru domu vairāk par neklātieni, ir reāla iespēja savienot darbu.
04.05.2011 21:39 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Bāba, tas dizains tev augstskolas līmenī?

Neklātienei vienīgais mīnuss ir tas, ka par studijām jāmaksā. Plus vēl ļoooti daudz pašam jāstrādā individuāli. Bet nu Jelgava esmu redzējusi tos uzdevumus, kurus liek veikt klātienes studentiem un kurus neklātienes - neklātienei tie uzdevumi ir DAUDZ vieglāki un ātrāk izdarāmi.

Klātienē pirmos divus kursus reāli var apvienot ar darbu, jo ļoti nāk pretī pasniedzēji, 3.kursā slodze lielāka, bet var izstrādāt individuālo studiju grafiku pie katra pasniedzēja. Es domāju, ka klātienē ir izdevīgāk studēt kaut vai tās pašas studiju maksas dēļ.
Ja visi darbi ir laicīgi nokārtoti, nav parādu un atzīmes daudz maz normālas - budžetā noturēsies, kaut arī strādā.
04.05.2011 21:45 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Plus vēl 4. kursā lekcijas notiek tikai no oktobra beigām līdz janvārim. Septembrī, oktobrī ir prakse, kuru IR iespējams apvienot ar darbu, pēc tam lekciju grafiks ir tik šķidrs, ka arī var apvienot. Un pēc tam jau pēc janvāra sesijas - bakalura darba izstrādāšana un prakses noslēgums.

Personīgi es uzskatu, ka nav vērts stāties neklātienē, jo var apvienot ar klātieni. Galvenais runāt ar pasniedzēju!
04.05.2011 21:48 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
Želejkonča pārspīlē nedaudz. pati tūliņ būšu nostrādājusi gadu pirmsskolā un nev nemaz tik traki. vecāki ir super, vienmēr aprunājamies, nekādu kašķu,saprotoši, ja kaut ko lūdzam izdarīt.
bērni arī labi. protams visiem ir niķi un stiķi un blēņas patīk strādāt, bet vai tad mēs katrs to neesam darījuši. un pārņem lepnums, kad redzi, kad tu to mazo esi iemācījis. pagaidām neplānoju mainīt profesiju (l)
04.05.2011 21:56 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Nav augstākā, bet profesionālā. (t)
04.05.2011 22:21 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Kurā skolā?

Varētu būt, ka var Tev pielīdzināt šos priekšmetus, zinu, ka dažiem puišiem pielīdzināja, kad atnāca no profesionālās skolas ;-)
04.05.2011 22:27 |
 
10 gadi
Reitings 267
Reģ: 29.01.2009
Es pašlaik pedagoģiju mācos LiepU. Esmu apmierināta ar savu izvēl. Pie reizes strādāju arī skolā - vidusskolas līmenis. Par noslogotību - kā kurā brīdī, atkarībā no tā cik daudz pati esmu uzdevusi vai izdomājusi, ko savējiem likt darīt. Arī kā lielu plusu varu teikt par darba laiku, arī patīk, ka pusdienas laikā jau esmu mājās.
Manuprāt, vieglāk ir strādāt ar vidusskolēniem, mazliet pieaugušāki, lai gan man ir vidusskolēni un reizēm viņi ir tīrie bērni :-D :-D
04.05.2011 22:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits