Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kosmētikas tops

 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009

Sveikas!

Sen nav bijis kosmētikas tops. Nolēmu, ka jāizveido atjaunojums!

Dalieties Jūsu mīļākajos produktos ;)

1.Viss matiem- šampūns, balzāms, maska, pūšamais, serums utt.

2. Viss sejai no kopjošās kosmētikas - krēms, toniks, maska, mazgāšanas līdz., utt.

3. Viss ķermenim - mazgāšanai, mitrināšanai skrubēšanai utt.

4. Kosmētika - skropstu tuša, pūderis, tonālais, korektors, bronzeris, vaigu sārtums, ēnas utt.

5. Citi papaildinājumi :)

01.05.2011 21:47 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
1. KEUNE produkti
2. neesmu atklājusi neko tādu, tagad MADARU izmēģinu
3. nekas īpašs nav atklāt
4. skropstu tuša_Loreal Telescopic, pārējās lietas nelietoju, gribētu ēnas atklāt vēl kādas, kuras nesastājas rievās, bet tam es neticu, jo man tāda tā forma, ka viss rievās iet.
( pie reizes varu pateikt, ka jaunā One by one tuša galīgi nepatīk-taisa tos kunkuļus galos, tādas šausmīgi resnas skropstas aplīp un kā tie ūdens, tā pa visu seju iztek).
01.05.2011 21:53 |
 
Reitings 1331
Reģ: 29.01.2009
1. matu maska-schwarzkopf profesionelle(liels iepakojums 900ml) mati tiik superiigi peec vinja un nav smagi,savu ideaalo shamopuunu pagaidaam neesmu atradusi,bet esmu mekleejumos,ar kondicionieri tapat,bet tiiri patika Lactimilk shampuns matu stiprinashanai ;)

par visu paarejo pagaidām īpashu ovaaciju nav,sāku daudz ko jaunu lietot. Ai,nee,piemirsu,jau daudzkārt izslavētās madaras sejas putas,un dzintara niveja roku krema vietaa :)


01.05.2011 22:01 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
1. Tigi dumb blonde šampūns un loreal absolut repair šampūns, bes matu maska, lee stafford matu maska, biosilk matu serums.

2. Avon clear skin toniks

3. Oriflame ķermeņa krēms greifrūtu, dikti smaržīgs, ātri iesūcas ādā

4. Collosal skropstu tuša, bourjouis tonālais, avon pūdera pērlītes bronzas

5. Sally hansen melnā nagu laka

8-)
01.05.2011 22:03 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
1) Nav īpaši nekas tāds ko vēlos izcelt
2) Tas pats
3) Skrubis- medus termiski neapstrādāts, kafijas biezumi, olīveļļa
4) Skropstu tuša patīk Maybelline The Falsies
5) Lūpu krāsa ļoti patīk Maybelline watershine un šķidrais acu kontūrzīmulis.

Kosmētiku daudz nelietoju, tāpēc nav īpaši nekas tāds ko varētu ieteikt, man kā ķermeņa kopšanas līdzeklis ļoti iecienīts ir medus :-) arī iekšķīgi :-)
01.05.2011 22:05 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
1)L'Oreal Elvital Nutri-Gloss šampūns,Gliss Kur Shea Cashmere balzams.Tagad arī Garnier Fructis color resist matu maska krāsotiem matiem.Un Cherastille Shine ar zaļo ābolu serums matu spīdumam un nogludināšanai.
2)----
3)The Body Shop Wild Cherry dušas želeja,The body shop greifrūta ķermeņa sviests uz maiņām ar Avon kokosriekstu ķermeņa losjonu.
4)Maybelline whater shine lūpu spīdums.Kaut kur mētājas kkāds acu zīmulis(man šķiet,ka L'Oreal),bet tas tiek lietos tikai īpašos gadījumos.
01.05.2011 22:06 |
 
Reitings 164
Reģ: 16.04.2011
spotlight on me vari man luuudzu uz e-pastinju uzrakstiit,ir jautaajums ;)


[email protected]
01.05.2011 22:06 |
 
Reitings 1434
Reģ: 29.01.2009
*matiem - dubļu šampūnu no nāves jūras produkcijas. maska - kaut kāda krievu firma, smidzināmais pret karstumu - naked boost
*seja - pīlings no Taizemes atvests, toniks - Neutragena, pieniņš no Chanel
*ķermenim - skrubi pati taisu, dušasželeja no Oriflame
*kosmētika - ikdienā nelietoju, taču katram gadījumam ir tuša - lancome, pūderis no Oriflame, korektors no YSL
*papildinājumi - sejas izsmidzināmais, kāju izsmidzināmais
01.05.2011 22:07 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
1. Patik izmegjinat vislaik kaut ko jaunu. Vienigais, ko perku atkartoti - olivu maska ar D pantenolu no Multilux veikala. Paliela bruna bundzha pa 1,80 LVL. Maniem matiem ljooti patik!

2. Nekas ipash nav.

3. Maltas kafijas biezumi ka skrubis. Vienkarshi un patikami!

4. Ari vel esmu isto produktu meklejumos un eksperimenteju ar visu ko. Shobrid patik leeta tusha no Multilux - Visage kuplinosha, maksa zem divisha un ir ljoti laba.
Aa un vel esmu uzticiga tikai 2 firmu enam - Art Deco un Golden Rose.
01.05.2011 22:09 |
 
Reitings 748
Reģ: 25.02.2009
1. Keune
2. Tējas koka eļļa
3. Tikko tikai sākts ražot, bet Jāņa ziepes izražotais ķermeņa krēms no smiltsērkšķiem un šī sviesta, esmu pasūtījusi, jāaizbrauc tikai pakaļ :D
4. Calvin Klein mitrinātājs ar toni, pieņemu, ka varētu būt apmēram tas pats, kas Madarai saulespuķe. Nopirku savā mīļajā saitā atlaidēs par burvīgu cenu :)
01.05.2011 22:10 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
aaa un Dzintara brunais acu zimulis. Esmu megjinajusi ari kadus dargakus, bet tie metajas neizlietoti.
01.05.2011 22:10 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
1. Elvital dzeltenais šampūns+izsmidzināmais kondicienoris, Avon serums matu galiem.
Esmu izmēģinājusi miljons kombināciju, arī profesionālo matu kosmētiku, bet neesmu atradusi neko labāku saviem matiem.
2.Garnier pure+ toniks ar salicilskābi.
3.Body shop dušas želejas, escada vai elizabeth arden ķermeņa losjons.
4. Esmu ideālās skropstu tušas meklējumos, pūdera pērlites no Chanel, acu ēnas shiseido un chanel, patīk, ka nesaiet rievās un pēc daudzām stundām joprojām smuki izskatās.
5. Vasaras top produkts sauļošanās aizsargkrēms, bez ta nelienu laukā no mājas.
01.05.2011 22:13 |
 
Reitings 1774
Reģ: 30.01.2009
Sveika!

1. Kas nu ir tas ir, bet matiem neko neesmu atklājusi.
2. Sejai Bioderma Sebium H2O (sejas tīrīšanai), Avon Planet Spa serums skaistākam ādas izskatam.
3. Ķermenim arī nav nekādas īpašās atradnes
4. Kosmētika - es nezinu, kāpēc, taču esmu "kritusi" uz YSL dekoratīvo kosmētiku, meklēju jaunumus viņa zīmolā un citiem nepievēršu uzmanību.
5. Cits papildinājums - saule un svaigs gaiss! :) (Tiesa gan, ar saules devu pārspīlēju (s) )
01.05.2011 22:14 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
1. matiem - Naked šampūni, Swartzkopf Perfect Mousse matu krāsa
2. sejai - Madara 3 soļu komplekts, īpaši tīrošās putas un mitrinošā želeja - vispār nevar just, ka kaut kas smērēts - kā ar ūdeni noskalots.
3. ķermenim - nivea losjons baltā bundulī un skrubēšanai parastie kafijas biezumi.
4. kosmētika - Maybelline Collossal tuša (dzeltenā) un Madaras Moon flower fluīds (sun flower ir par tumšu, bet plānoju iegādāties, kad būs iedegums)
01.05.2011 22:19 |
 
Reitings 1080
Reģ: 29.01.2009
1.Lee Stafford taisnojošā produkcija,šampūns,balzams - Elvive(LV-Elvital),pūšamais balzams - Revlon professional ar zaļās tējas ekstraktu.DNC eļļas matiem.

2.No Madaras sērijas (l)

3.Body shop ķermeņa sviests un skrubis,dušas želejas(kaut kā Palmolive patīk)

4.Maybelline Falsies skropstu tuša,Rimmel uzacu zīmulis,tumšo loku aizkrāsotājs - Lancome firmas,ēnas - Estee Lauder. Tonālais no Body shop

5.Dove rullītis padusēm :-D
01.05.2011 22:21 |
 
Reitings 1784
Reģ: 18.06.2009
1. Ārstniecisks dadžu šampūns un maska no krievu firmas "Elfa" baltās kastītēs, retāk Shcwartzkopff BC Proffesional maska vai Umberto Gionini maska matu mīkstumam un zīdainībai, arī Drogās dabūjamais kokosa sprejs matu spīdumam un Elvital serums pret matu lūšanu un šķelšanos

2. Madara toniks, Dzintara mitrinošs toniks, Madara mazgāšanas putas, Clean&Clear blackhead cleanser maska, Madara mitrisošs sejas krēms, Niveja barojošs sejas krēms, ko izmantoju kā masku, Nivea Energy sejas krēms ar mirdzumu, Čistaja Liņija aprikožu sejas skrubis

3. Nivea Pearl dušas želeja, Stendera zemeņu skrubis, Jonson alvejas ķermeņa eļļa, Body shop kokosa un zemeņu ķermeņa losjoni, Dove tonējošs losjons ar spīdumu kājām, Neutrogena mitrinošs krēms visam ķermenim, BiO2You tonējošs sprejs, Kumelīšu tēja vannā ejot

4. L'oreal Extra Volume Callogene tuša, Dior tuša īpašām reizēm, Nivea Beauty Lift tonālais, Madara fluīds saulespuķe, Maybelline Dream satin Liquid tonālais, Nivea korektori, MaxFactor bronzeris, kautkāda krievu ražojuma ēnas, bet ļoti noturīgas
01.05.2011 22:28 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.09.2009
1. Keune produkcija, diždadžu eļļa.
2. Kosmētikas noņemšana ar Elpis eļļiņu, sejas mitrināšana ar šī sviestu; paštaisīta sejas maska no avokado un olīvu eļļas.
3. Sāls skrubis un atkal šī sviests mitrināšanai.
4. Lancome L'Extreme skropstu tuša. Pati gan nelietoju, bet iesaku Make Up Forever ēnas, tonālos krēmus, zīmuļus utt.
5. Dzintara caursīdīgā nagu laka 3in1 (vai kaut kas uz to pusi)
01.05.2011 22:39 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
1. Aussie mitrinošais matu balzams, olīveļļa kā maska pirms mazgāšanas;
2. Madara. Sejas putas, dienas/nakts krēmi, acu krēms, tonējošais krēms. Un Loreal sublime bronze pašiedeguma želeja;
3. Burts Bees milk&honey losjons. Tagad testēju VS sviestus;
4. Lancome L'extreme tuša.
01.05.2011 22:45 |
 
Reitings 606
Reģ: 17.04.2011
1.Šampūns un balzāms - Nivea, serums, maska - Keranove.
2. Garnier Pure active mazgāšanas līdz., Garnier Pure 3in1 - vnk labākais pēdējā laika atklājums, toniks un krēms - Dzintara Hit sērija.
4. Tuša - Maybelline Falsies, korektors - Avon, tonālais - ikdienai Dzintara Art, tāds viegls un patīkams,reizēm Maybelline Superstay, uzacu zīm. - Lumene, šķidrais laineris - no Baltkrievu kosmētikas, maksā ap 2 ls un ļoti noturīgs, pūderis Maxfactor Natural minerals - izmantoju kā bronzeri.
5.Akrila nagi :-D
01.05.2011 22:50 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
1.Keune
2.Nekas īpašs nav,drīzāk varētu nosaukt kaudzi ar mēsliem,no kuriem man alerģija.
3.ESSEX lotion
4.Avon super shock skropstu tuša
01.05.2011 22:56 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
1. Amway Voluming šampūns. Nekas īpašs,bet man teica, ka man mati smaržo. :D (to esmu jau izlietojumi, bet patika krievu olu maska)
2.Te nekā jauna nav. Patīk sejas krēma "Čistaja linija" smarža, bet es viņu pagaidām nelietoju, jo vēl vecais nav beidzies.
3.Dzintara ķermeņa losjons. Tik foršs. Šķidrs, smaržīgs, cena arī patīk. :D:D .
01.05.2011 23:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits