Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sapnni

 
Reitings 72
Reģ: 02.03.2011

Sveikas,meitenes :)...gribeju savam jautaajumam uzzinat jautajumu!...Jau vairakas naktis pec kartas man radas divaini sapnji ..es begu no kada no kura man ir ljoti bail....skrienu ,raudu,baidos utt...bet beigu beigas vinjs mani nenoker vai nu man izdodas aizbegt vai kads mani izglabj..varbut kada zin ko sis sapnis varetu nozimet?!

Atvainojos man nedarbojas garumzimes:(

29.04.2011 13:57 |
 
Reitings 798
Reģ: 30.12.2010
Pamekle sapnju tulkojumus googlee ;)
29.04.2011 14:00 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Bēglis
par to būt- būt neapmierinātam, jo uzstādāt pārāk augstas prasības pret tuviniekiem, ari lai jūsu laulība būtu laimīga, jums nāksies nepārtraukti sajūsmināties par vīru; tam palīdzēt- saņemt naudu vai dāvanu; to atstumt vai sajust pret to nepatiku - būt vientuļam un nesaprastam; bēgļu pūlis - cenšanās izvairīties no grūtībām, tieksme izklaidēties

Bēgt
Bēgt pašam-ar lielu uzmanību izvairīties no sarežģījumiem; lielā barā- piedalīties izpriecās; palīdzēt kādam bēgt- nepatikšanas; bēgot paklupt vai nokrist- izvirzīties un ieņemt augstāku stāvokli
29.04.2011 14:01 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Bailes
just- nepatikšanas vistuvākajā laikā, nemiers, arī slimība; citi jūt- šķelšanās partijā vai biedrībā
29.04.2011 14:02 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
nemeklē googlē un nelasi grāmatās. parakājies pa savu prātu. kas tevi pēdējā laikā nomāc, vai ir kaut kas, no kā tu baidies, vai tev ir gaidāmas kādas pārmaiņas dzīvē, vai kaut kas tāds ir nesen pārdīvots?
sapņi jau tikai sakārto prāta plauktiņos to, ko mēs esam pēdējā laikā pieredzējuši un "pravietiskie" sapņi ir kaut kādu man nezināmu loģisku virkņu sekas. visas atbildes par šiem sapņiem jāmeklē sevī.
29.04.2011 14:06 |
 
Reitings 25
Reģ: 28.04.2011
Manuprāt, Tu vienkārši baidies no kaut kā, kas Tevi tāpat neskar.. varbūt kādu citu.. Un Tevi tas uztrauc.. Bet ar Tevi pašu viss ir un būs kārtībā..
Īstenībā man puisis radīja zināmu tādu lietiņu, kā indiāņu sapņu ķērāji (vnk piekar kaut ko virs gultas, senie latvieši izmantoja tos pašus salmu puzurus :-D).. Patiešām darbojas. īstenībā daudz kas darbojas, bet mēs bieži aizmirstam par visu to enerģiju, kas nāk no dabas un kosmosa.. Visi tie mūsu sapņi ir enerģijas no visuma..
Nu, jā.. kaut kā tā :-P
29.04.2011 14:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits