Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tikai draugi.

 
Reitings 213
Reģ: 25.03.2011

Sveiciens šajā jaukajā vakarā! :)

Gribēju pajautāt, kāds ir jūsu viedoklis - vai meitene ar puisi var būt tikai draugi?

Izstāstīšu savu pieredzīti. Pagāsgad sāku tā pavisam vienkārši sarakstīties ar vecāku puisi no skolas (12.kl). Viņam bija draudzene, kas mani jau no sākta gala ienīda par to, ka mēs vsp sarakstamies. Man viņš protams iepatikās, bet jā, viņam bija draudzene. Tagad jau sen neesmu ar viņu runājusi, jo pateicu, ka man viņš patīk un es baigi sakašķējos ar viņa draudzeni un tagad jau sen esmu viņu aizmirsusi. Šis tikai tā, lai jūs zinātu, ka šī nav vienīgā tāda reize. :D Tagad man ir viens labs draugs arī no manas skolas un gadu vecāks. Atkal, no sākuma man šķita, nē, ar viņu nemūžam, tiešām uztvēru viņu pilnīgi savādāk, kā pārējos puišus, tikai kā draugu. Mēnešiem ilgi sarakstījāmies gandrīz katru vakaru, rēcām par stulbiem jociņiem un viss bija baigi forši, kā vienmēr esmu vēlējusies (man vienmēr ir licies tik jauki, ja tev bezmaz vai labākais draugs ir puisis, nezinu kapēc). Taču, nerakstītu par to šeit, ja man galvā vienā dienā nenoskanētu klikšķis, kas skaļi saka 'šķiet, ka man viņš patīk, neuztveru vairs viņu tikai kā draugu'. Un šeit es apstājos izvēles priekšā - bīdīt kaut ko, jo tiešām gribās un šķiet, ka varētu sanākt vai arī klusēt, ciesties un turpināt vienkāršu draudzību? Šeit gan es zinu, ka viņš nekur nepazudīs, arī pēc skolas beigšanas mēs vēl uzturēsim kontaktu. No vienas puses man negribas sabojāt draudzību, bet no otras gribētos , lai mēs būtu vairāk nekā tikai draugi. :/

Ko jūs darītu? Un ja spertu pirmo soli, kā? ;)

27.04.2011 22:59 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Esmu spērusi pirmos soļus, jo man patīk skaidrība. Runājot par draugu kļūšanu par pāri, man šis šķiet viens no sliktākajiem ceļiem, vismaz man tādas attiecības nav bijušas veiksmīgas. Ja vēlies puisi=draugu, meklē kādu, kuram nepatīk sievietes
27.04.2011 23:05 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es vnm sada veida diskusijas saku, ka nevar but draugi, jo kadam kads iepatikas. bet nu dzive ir ta iegrozijies, ka man pasai ir draugs. varam plapat par visu(esmu aiznemta).es vinu tai pat laika nekad laikam nevaretu iedomaties par savu dives biedru, sex partneru. ko vins doma, vai ar nav tik vienaldzigs...nezinu.
tatad es tagad sliecos domat-ej nu zin, ir vai nav ta draudziba iespejama.


par tevi-ja tas varetu but abpuseji(nu tu tak redzi vai vinam patic), tad sper 1. soli.
28.04.2011 00:08 |
 
Reitings 315
Reģ: 20.04.2011
uzzini vai viņš tevi uztver tikai kā draugu vai kā kko vairāk,ja kā kko vairāk tad bīdi ja nē,norij kamolu un tiksi pāri
28.04.2011 00:13 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
ja esi pārliecināta, ka viņām varētu būt līdzīgas izjūtas, tad riskē! ja neesi, tad sperot šadu soli riskē sabojāt attiecības.
28.04.2011 00:21 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Cik es pēc savas pieredzes varu teikt,tad vienmēr tā parastā draudzība beidzas ar to ,ka kādam sāk rasties jūtas.Man daudzas draudzības šādi ir beigušās,jo puisim beigu beigās radušās jūtas.Tā kā es nevienā no reizēm negribēju,lai otram sāp,tad vienkārši lēnām sāku izbeigt šo draudzību.Vienkārši negribējās,lai otrs dzīvo ilūzijās vai arī cer uz kaut ko.Vienreiz ir bijis arī otrādi,man sāka rasties jūtas pret vienu labu draugu,bet apstākļi sakrita tā,ka pārcēlos uz dzīvi citur,un tā arī nekas neizveidojās un pamazām jūtas izzuda.Nezinu kā būtu bijis,ja nebūtu aizbraukusi.Nu tā.
28.04.2011 00:42 |
 
Reitings 15
Reģ: 11.04.2009
No manas pieredzes- ir bijuši vairāki labi draugi puiši, bet nu ar katru savādāks stāsts, un tagad vairs nav TĀS draudzības, kas bija pirms tam.
Bet kādus 3 gadus atpakaļ iepazinos ar jauku puisi- vienmēr ir par ko runāt, kopā interesanti, bet nodomāju, ka man ar viņu nekas vairāk nevarētu būt, jo ir tik labi būt vienkārši labiem draugiem un nevarēju iedomāties kaut ko vairāk.
Taču pagājušogad abiem, var teikt, vienā laikā sāka rasties jūtas, ko par vienkāršu draudzību vairs nenosauksi.. un nu jau pusgadu esam kopā :)
No šī brīža pozīcijas liekas forši, ka varējām iepazīt viens otru tā kārtīgi vēl pirms attiecībām, vēl nemaz nedomājot par tām ..
Nekad nevar zināt, kurā brīdī vienam radīsies jūtas un vai tas neizjauks attiecības..
Manā gadījumā- vienlaicīgs klikšķis galvā, abpusējas jūtas.. esmu laimīga :)
30.04.2011 01:34 |
 
Reitings 200
Reģ: 29.01.2009
Lōģiski ka var pastāvēt šāda veida draudzība. Ir stulbi domāt ka nevar.
30.04.2011 02:12 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Īstenībā patiesus draugus (puišus) var iegūt tikai bērnībā, kad viss tas ir tīri un nevainīgi. Jo kļūstot vecākām, mēs daugus savā ziņā izvēlamies sev patīkamus. Lai nu kā būtu, bet tas cilvēks ar kaut ko patīk. Gan vīriešiem, gan sievietēm tā ir. Tas jau vien norāda, ka 100% tīra draudzība tur nebūs. 8-)
30.04.2011 02:20 |
 
Reitings 200
Reģ: 29.01.2009
:-D :-D
30.04.2011 03:02 |
 
Reitings 60
Reģ: 27.06.2009
nu man ir bijuši vairāki gadījumi.

Gan tāds, kur bija labs draugs, varēju par visu parunāt, iedzert aliņu pie hokeja utt. Bet kad izšķīros no toreizējā drauga, pēkšņi ieraudzīju viņu savādāk. Laikam jau kādu laiku biju redzējusi viņu tā, un mana toreizējā drauga greizsirdībai bija pamats, bet jā, nekas nesanāca. Nevienā veidā. Draudzība izčibēja, pat šķita, ka uzradies naids vai kaut kas tāds..

Otrs gadījums, ko tagad atceros, ir tiešām bērnības draugs. Kopš vien sevi atceros. vienā vasarā uznāca trakums, tagad liekas pilnīgi smieklīgi. Pēc tam protams likās, ka viss cauri, nekad vairs nerunāšu. Bet mazliet pabijām atsevišķi, citas iespējas nemaz nebija, tagad joprojām uzskatu viņu par vienu no maniem labākajiem draugiem.. Par tās vasaras atgadījumiem gan īsti neviens necenšas pieminēt. :D

Bet tev varu ieteikt padomāt, ko vēlies. Ja neesat draugi gadiem ilgi, tad slikta iznākuma gadījumā draudzība nesaglabāsies, tā man šķiet. Un ja viņam izrādīsies, ka nav jūtas pret tevi, tad, iespējams, skatīsies uz tevi turpmāk mazliet šķībi, ar domu, vai tas ko tu dari ir ar kaut kādu zemtekstu. Labāk tiešām noskaidrot vispirms vai viņš jūtas līdzīgi, pirms tu sper pirmo soli.
01.05.2011 21:32 |
 
Reitings 1492
Reģ: 19.08.2010
vienmēr ir lielāka vai mazāka interese no vienas puses ;-)
01.05.2011 21:34 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
pieredze rāda, ka ilglaicīgi ne. izņēmumi - ja kaut kas ir bijis pagātnē. parasti tomēr ir vai ar laiku rodas vienam vai otram kāda interese.
01.05.2011 22:26 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
es arī gribētu padomu. esmu pazīstama ar vienu džeku, ar kuru tādi riktīgi draugi neesam. Bet tiekamies kopīgos pasākumos u.taml. Zinu, ka es viņam patīku ne tikai kā draudzene. Lieta tāda, ka viņš man ne tik ļoti, lai būtu kopā. Bet es kaut kad iedomājos, kā būtu, ja es ar viņu tā teikt salaistu. Ziniet, man tā gribās kādus skūpstus bez tālākām attiecībām un vnk pabaudīt dzīvi. Tas šķiet būtu nejauki pret viņu ne?
01.05.2011 22:49 |
 
Reitings 606
Reģ: 17.04.2011
Var būt draugi.
Bet, ja gadās robežu pārkāpt, atpakaļceļš var būt ļoti grūts, mainās uztvere par otru un draudzību saglabāt var būt grūti.
01.05.2011 22:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits