Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sieviešu nepilnības vīriešu acīs

 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009

Ir milzum daudz nemaināmu, neietekmējamu un nelabojamu iemeslu, kāpēc mūsu attiecības ar pretējo dzimumu var neizveidoties vispār vai noiet greizi, taču daudz vairāk ir to traucēkļu un it kā sīkumu, kuri neiedomājami tracina vīriešus un sievieti no iekārojamas dievietes pārvērš aseksuālā vecmāmiņas dubultniecē.

Šodien stāsts par sieviešu trūkumiem, kurus ir viegli labot, lai dāmu atkal vērstu par princesi un kārotais princis viņai nepaietu garām.

Vīriešiem nepatīk visi sievietes mākslīgie uzlabojumi, kuri izpildīti nepienācīgā kvalitātē, kas vīrietim rada pārliecību, ka viņš tiek apzināti čakarēts

Andis, 29 gadi, ierēdnis: „Man šermuļus uzdzen visas tās ietetovētās uzacis un lūpu kontūras, pielīmētie nagi garumā, kas traucē nospiest telefona pogas. Pirmais, kas nāk prātā, kad kaut ko tādu ieraugu – kā sieviete ar tādiem nagiem var noslaucīt dibenu. Apbrīnojami, cik sievietes ir attapīgas, izdomājot aizvien jaunus satvēriena veidus, lai tomēr varētu kādu kustību izdarīt ar neiedomājami garajiem un dažkārt arī spicajiem ērgļu nagiem. Skaistumu es tajā nesaskatu, tikai neērtības. Vēl viena lieta - acu kontūras, kas ir daudz garākas par acīm kā tai aktrisei – pavedinātājai filmā „Briljantu roka”. Es taču redzu, kur sievietei beidzas acs, tad kāpēc man mēģina iestāstīt, ka tas ir kaut kur citur?”

Raimonds, 42 gadi, tirgotājs: „Šausmīgi nepatīk sievietes ar tetovējumiem. Kā ieraugu tādu delfīnu vai taureni, kas sācis izbalot, domāju vienīgi par cietumniekiem. Īpaši slikti tas izskatās tad, ja tetovējums ir neproporcionāls augumam, maziņš un labi redzamā vietā. Vienmēr domāju par to, ko sieviete ar tetovējumu ir gribējusi pateikt.”

Iekāres slepkava ir sievietes nevīžība dažādās izpausmēs

Juris, 45 gadi, deputāts: „Ja es sievietei vasarā sandalītēs ieautām kājām ieraugu nekoptus papēžus, tas man liek vienkārši riebumā no viņas novērsties. Saplaisājusi āda, kur dziļajās rievās jau dubļi krājas... Turklāt komplektā ar lakotiem, bet jau nolupušiem nagiem. Tas ir kaut kas traģisks! Savās domās tad vizualizēju kā šādas sievietes papēži gultā strīķējas pret palagu, aizķert to un palags ieķeras viņas papēžos... Atbaidoši! Manā skatījumā šādai nolaidībai nav attaisnojuma. Līdzīgi ir arī ar izvirzītiem pēdu kauliņiem, kas gan neglīti izskatās, gan deformē apavus, gan arī pašai sievietei pēc būtības taču tikai sarežģī dzīvi – tie mēdz būt sāpīgi un krietni apgrūtina apavu iegādi. Tagad ir pieejamas operācijas, ar kurām viegli var novērst šo patoloģiju, tāpēc man nav īsti saprotams, kāpēc šis defekts netiek labots.”

Muntis, 33, tiesneša palīgs: „Mani atbaida sievietes, kuras nagus apgrauž un tad pirksti izskatās kā strupulīši, tas parasti ir komplektā ar aizaugušiem ienadžiem, kas nagus padara praktiski neredzamus un tad man pilnīgi zosādu uzdzen doma vien, ka tādi pirksti varētu man pieskarties.”

Andrejs, 36 gadi, jurists: „Nav nekā briesmīgāka par sievieti ar cauriem, šķībiem vai iztrūkstošiem zobiem. Arī zelta zobi izskatās diezgan eksotiski. Sievietes smaidam ir jābūt žilbinošam. Domāju, ka sievietei vispār ir nepieļaujami nerūpēties par saviem zobiem. Caurumiem komplektā nāk slikta smaka no mutes un tas nokauj pat vēlēšanos mīlēties ar savu sievu. Jā, ir gadījies, ka no tādas elpas gribas steigā novērsties, bet attiecību nebojāšanas vārdā es izvēlos saņemt dūšu un aizrādīt, ka ir radusies tāda problēma, ko pats jau var arī nepamanīt. Līdz šim mana sieva ir bijusi pateicīga, ka uz to norādu un vienmēr arī steigā devusies pie zobārsta. Domāju, ka vēl trakāka ir smēķējošas sievietes elpa. Mana sieva gan nesmēķē, bet, piemēram, tādai kolēģei pat blakus stāvēt ir pretīgi. Tas pats attiecas arī uz sasvīdušām sievietēm, dažkārt viņu sviedri ir toksiskāki nekā vīrietim.”

Sīki kosmētiski defekti, ko pati sieviete, iespējams, uzskata par sava izskata rozīnīti var izrādīties pārsteidzošs šķērslis attiecību veidošanā

Aldis, 47 gadi, miesassargs: „Ja sievietei uz sejas ir liela dzimumzīme vai līdzīgi veidojumi kā diez gan labi atpazīstamajam bijušajam deputātam, nespēju skatīties ne uz ko citu kā tikai uz šo vietu. Skatos un domāju, kāpēc ar to sieviete sadzīvo. Varbūt pati vairs neredz? Domāju, ka sievietei ir jābūt ārkārtīgi diženai personībai, lai aiz tās to nejauko pumpu nespētu ieraudzīt. Visos citos gadījumos tā noteikti traucēs. Zinu dāmu, kas pie virslūpas sev piezīmē dzimumzīmīti, tas nu ir nepārspējami stulbi – piezīmēt sev defektu. Kāpēc tā jādara?”

Georgs, 40 gadi, treneris: „Nav noslēpums, ka ūsas un bārda ir ne tikai vīrietim. Maza pūciņa virs lūpas jaunai sievietei dažreiz izskatās diezgan mīļi un pat pikanti, taču kā jau jebkuras pārmērības – redzami sari uz zoda, kurus dažas mēģina pat skūt, ir vienkārši šausmas. Gribi kafejnīcā pie galdiņa maigi saķert zaķi aiz zodiņa, bet atduries pret dzeloņdrātīm. Arī ūsiņas reizēm ir labi redzams defekts un tad ir jādomā, vai ar tādu pusvīrieti vispār es spētu skūpstīties. Un vēl mani tracina kopā saaugušas uzacis – tas nav skaisti un liekas, ka sieviete ir dusmīga un ar dusmīgu sievieti pilnīgi nevienam negribas mīlēties. Var jau, protams, lepni pievienoties monouzaču brālībai un ar laiku pat kļūt par tās līderi, tomēr prātīgāk būtu vienkārši labot šo dabas kļūdu.”

Šinjoni, parūkas un pieaudzētie mati ierindojas vienuviet ar uzkasītām frizūrām un nedabisku toņu matu krāsojumu

To var nosaukt arī par stila neveiksmi, bet visbiežāk tradicionāli orientēts vīrietis tomēr nevar saprast, kāda ir motivācija tieši tādas – lillā, koši sarkanas vai zilas matu krāsas stila izvēlei. Tikpat apetīti atsitošas ir arī bizes sievietei, kas vecāka par 12 gadiem.

Gunārs, 41 gads, šoferis: „Ja koši sarkanus matus nokrāso foršs zaķis, tad man nav ko iebilst, taču ja to pašu krāsu izvēlas vīstoša matrona treniņbiksēs, tad tā jau ir katastrofa. Sievietes matiem vispār ir jābūt mīkstiem un iespējami dabiskākiem, citādi pieskārieni sabojātiem matiem kā stikla vatei vairāk rada asociācijas ar būvlaukumu, nevis sievišķību un maigumu.”

Nekopta intīmā frizūra var izrādīties putnubiedēklis tavām jaunajām attiecībām

Uldis, 37 gadi, advokāta palīgs: „Man ir svarīgi redzēt un viegli piekļūt sievietes jaukākajai vietiņai, tāpēc tur nekas nedrīkst traucēt – ķerties starp zobiem, līst degunā, visam jābūt glīti sakoptam, bet krāsainas sirsniņas un eņģelīši bikini zonā ir muļķība un lieka naudas tērēšana. Varbūt tas uzbudina pašu sievieti un tad ir attaisnojami, bet citādi – pilnīgi lieki. Otra galējība – pēc epilācijas ieauguši matiņi, iekaisusi āda vai pumpas. Izskatās ļoti neveselīgi un to redzot gribas bēgt bailēs no kādas venēriskas slimības. Arī matiņi ap krūšu galiem ir atbaidošs skats, domāju, ka tam ir jāpievērš lielāka uzmanība un tie jālikvidē.”

Dažkārt mēs, sievietes, nenovērtējam vīrieti, iedomājoties, ka viņš ir primitīvs dzīvnieks ar klapēm uz acīm, kas nekad neredz mūsu jauno kleitu un matu griezumu, taču tā tas tomēr nav. Viņi redz visu, bet divtik labi tad, ja kaut kas nav kārtībā. Ikviens vīrietis blakus sev vēlas redzēt gaumīgu un sakoptu sievieti, tāpēc ieklausīsimies viņu novērojumos, koriģēsim to, kas nav labā tehniskā stāvoklī, bet nepārcentīsimies ar uzlabojumiem!

_____

Izlasīju vienā portālā (komenti arī super bijuši :))

Tā padomāju, cik ļoti daudz vīrieši no sievietēm grib :))

It kā daudz kas ir tik ļoti loģiski, arī sievietes grib būt skaistas koptas, bet no otras puses par to kauliņu operāciju - nju pilnīgs absurds vai arī dzimumzīmītes, ir tak cilvēki, kuriem izdzimts daudz dzimumzīmīšu un ar gadiem paliek arvien airāk, un ja lielākas likvidē, tad visas neviens ārsts neļaus likvidēt...

Tāpāt ar zobiem, pazīstu sievieti, kurai no mutes, sorry, smuird, bet ar zobiem viss Ok, un arī gastroenterologs neko nav varējis atrast...

Dzīvē jau visādi gadās...

Piemērām, par mani, bērnībā sa..to hormonu dēļ man ne tikai tizlais svars svarstās un nekrīt kā vajag, bet arī aug matiņi uz zoda (it kā hormoni vairāk vai mazāk līmenī beidzot, bet nju šādas tādas problēmas ir:) es it kā likvcidēju tos matioņus neeaug daudz, bet jau tāpāt paniski baidījos, ka var ataugt kāds (nju ne paniski, to jau pārspīlēju :))...

Gribās dzirdēt vaji Jūsuprāt tie "uzbraucieni - piezīmes" ir pamatotas un jūsu skatījums uz to visu caur mūsdienu sabiedrības prismu :)

Man gan šķiet, ka LV meitenes (vairākums :)) ir daudz koptākas par večiem :D

26.04.2011 14:07 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Es domāju, ka sievietes par vīriešiem varētu tikpat garu, ja vēl ne garāku, palagu uzrakstīt. :-D
Un daudzas lietas ir absurdi kritizēt otrā cilvēkā- piemēram, kāju kauliņus. Pazīstu cilvēkus, kam tie ir vairākkārt operēti un tik un tā tie deformējas un cilvēkam sāp.
Tāpat pretrunas- no vienas puses ideāli izvaksētam visam, bet no otras puses- fuj ieaugušiem vai asiem matiem. Rauj, griez vai ķīmiski likvidē, tie matiņi jebkurā gadījumā vienā brīdī būs 1-2mm gari un kādā brīdī varbūt pat asi.
27.04.2011 00:47 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Trāpīts!
Es protams ,neteikšu, ka man nav pilnīgi nekas no šī raksta,bet principā tiek pateikts, kas par daudz,tas par skādi! :-)

Starpcitu, atkārtosos, vīrieši tiešām nevienmēŗ uzskata par skaistu to, uz ko mēs sievietes mēdzam tiekties, kā nesen lasiju-->Patiesībā sievietes pucējās viena priekš otras.
27.04.2011 00:33 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Nu? Un kas tur tik pārdabisks, ja vīrietis grib sev blakus redzēt sievieti, kam nav saplaisājuši papēži,kurai nav nolupusi nagu laka (it sevišķi piekrītu par tiem mazajiem apgrauztajiem nadziņiem,kas beidzas līdz ar ādu :-D ),kurai nav bārdas, smirdīga mute? :-D Tas jau viss ir ok, nav grūti panākams, es saprastu,ka pārspīlēti būtu, ja tur būtu aprakstīts, ka sieviete nav kā sieviete,ja viņai nav DD izmēra silikonu, piepūstas lūpas utt. Es piemēram arī negribētu kontaktēties ar vīrieti, kam no deguna aug mežs, kam smird paduses mūždien vai nagi izskatās kā viņš tikko atnācis no kartupeļu lauka! :-D Tad jau es sevi arī varu pieskaitīt pie tādas "vīriešu" domāšanas - jo man brīziem vnk pavelkt uz augšu,ja redzu tos saplaisājušos papēžus vai tanti ar bārdu vai ja man balkus kāds runā un man rodas sajūta, ka es stāvu tualetē :-D un vsp es uzskatu, ka ja ir puisis, tad viņš jau pieņem arī dažas tādas aizmāršības, piemēram - es neskriešu no rīta speciāli stundu agrāk uz vannas istabu mazgāt zobus, matus un uzkrāsoties,lai tikai viņš mani neierauga no rīta :-D Un, ja mes dzivosim kopa, mazums, man nebus bijis laika tieši tajā dienā pārlakot nagus un man būs nolupuis nagu laka... Bet īstenībā es dažreiz pat ļoti brīnos par tām sievietēm, kas staiga apkārt kā putnu biedēkļi..
26.04.2011 22:52 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Man liekas,ka par tām dzimumzīmēm bija domātas tādas kā kārpas kā Ostinā Pauversā,ja kāda atcerās. Ne jau parastas dzimumzīmes.
26.04.2011 22:43 |
 
10 gadi
Reitings 4269
Reģ: 03.08.2009
Nu jā, protams, ka sievietei ir jābūt koptai, bet nu katram jau ir savu iespēju robežas...
Man ir 2 mazas dzimumzīmītes uz sejas un zem acs man ir neliela rēta no bērnības.. Un man nav naudas neko tādu likvidēt. Labprāt arī gribētu perfekti taisnus zobus, bet arī tam šobrīd nav naudas. Ja man kāds vecis kaut ko tādu sadomātu aizrādīt tad gan es viņam sadotu pa kaklu, jo starp sevis kopšanu un dažādām operācijām ir atšķirība.

Un tie vīrieši lielākoties paši nemaz nav tik perfekti...
26.04.2011 22:41 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
sievietei ir jākopj un jāmīl sevi,tad arī apkārtējie viņu mīlēs.
par uzmālētu tonālā kārtu man liekas,ka skaistākas ir spīdošas acis un saulains smaids :-)
nekad nebūs tā,ka sieviete patiks visiem,jo katram savs,vienam blondīne,vienam brunete,trešajam rudmate..
galvenais,lai sieviete ir kopta,tīra un smaidīga.

man ir mākslīgas skropstas un nagi un es arī esmu pret spicajiem kraukļa nagiem :-D
26.04.2011 22:29 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Labāk nebūtu lasījusi, jo sajutos kā krople...Kauliņi man ir jau no bērnības, jo piedzimu ar vājām saitēm un viņi deformējas, neesmu gatava un nav arī ne līdzekļi, ne laika taisīt operāciju un pēc tam mēnesi gulēt gultā un neko nedarīt, es to vnk nevaru atļauties! Un arī nav garantijas, ka pēc tam viss būs ok, pazīstamiem ir taisīts un tā pat viss aiziet atpakaļ pēc laika....Jā, tie matiņi, man pēdējā laikā arī parādījušies, bet nedaudz, likās, ka agrāk bija mazāk un man ir pumpas, jo man ir būtiskas veselības problēmas un lai kā es censtos es nespēju tās uzveikt vienā dienā, es kopju sevi, bet tas viss patreiz ir ārpus manas robežu spējas, ko mainīt....un tad nu lkm pēc šo vīriešu viedokļa es vsp nevaru iet no mājas laukā un esmu gaužām pretīga :-/
26.04.2011 22:11 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Par tām saaugušajām uzacim nu gan :-D :-D Drīzāk redzu vairāk vīriešus ar tādām uzacīm, vēl nevienai sievietei neesmu manijusi :-D
26.04.2011 21:53 |
 
Reitings 213
Reģ: 25.03.2011
Fascinē tie apzīmējumi, ko šie vīrieši lieto! :D
26.04.2011 21:23 |
 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010
Par vecumu piekrītu...lielākā daļa sieviešu ap 40 vairs nerūpējas par sevi...aizmirsušas sevi un, tad vīrieši sāk ievērot jaunās, koptās un salīdzina ar 40 gadniecēm, ievēro trūkumus...Un šeit neiet runa par grumbām, bet matiem, nagiem, augumu, apģērbu..pavisam elementārām lietām.
26.04.2011 20:42 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man patika palasit! :-P Es iedomajos to pasu ,ko Guarana-Latvija ,esmu noverojusi,ka sievietes ,kuram pari 40 vairs nerupejas par sevi!Varbut tiesam loti nogurusas no visa...no dzives!
Jaunas meitenes ,izskatas parsvara loti labi! :-)
26.04.2011 20:21 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nu varbūt jūs esiet jaunas un sevi sakopjiet pēc visām augstākajām modes tendencēm, tāpēc liekas šokējoši ko tie vīrieši melš, bet varbūt šeit ir runa par sievietem no 35, 40 gadi un patiešām pavērojot apkārt redzu, ka vienai šinjons, citai ūsas takā vīrietim, vasarā esmu redzējusi arī viena no tiem vīriešiem aprakstīto ainu ar papēžiem un nagiem :-/ utt..
Diemžēl daudzas sievietes tajā vecumā vairs nepiedomā pie sava izskata un loģiski, ka vīrietim, pieņemu komptam, smaržojošam, tīriem un salabotiem zobiem tas nav pieņemami un izraisa dusmas! ;-)
26.04.2011 19:28 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
es gan uzskatu, ka savu valodu viņi varēja izvēlēties maigāku. Dabas kļūda, bļe, kur ir instrukcija perfektam cilvēka modelim?
Un par ieaugušajiem matiņiem - a ko darīt? Nav jau tiešām strādājoša līdzekļa, lai to novērstu. Paši savas kules labāk lai paplūkā un tad redzēsim, kā viņiem kkas neieaugs.
26.04.2011 19:19 |
 
Reitings 192
Reģ: 17.11.2010
+ Fiducia
26.04.2011 19:14 |
 
Reitings 995
Reģ: 03.12.2009
Hm, interesants raksts.
Man jau šķiet, ka lielākā daļa tomēr ir pilnīgi pašsaprotama rūpēšanās par sevi. Neuzskatu, ka šie vīrieši par daudz grib. :)
26.04.2011 19:07 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Tur tā lieta, ka prasa VISI veči, pazīstu vienu dzērāju puusbomzi no mazpilsētas, kas meklē modeli un brīnas, ka viņam klāt tik bomzenes līp :)

Pie tam, viss tak labi ar mēru , nevīs "kauli, tetuvējumi, dzimumzīmes".

Es gan piederēju ilgāku laiku pie brismonē, jo saku grauzt nagus, tagad atauga mati, sataisīti zobi, tik kauls jāoperē un bikini jānoved līdz ideālam :D
26.04.2011 19:03 |
 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010
Ja vīrietis ir kopts, izskatīgs, tad tas ir tikai loģiski, ka viņš to pašu no sievietes prasa.
26.04.2011 18:58 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Man ir nedaudz sašķiebušies zobi, man ir tetovējums un man reizi pa reizei patīk sapīt matus bizē un man uz vaiga ir dzimumzīme. Laikam palikšu mūžīgā vecmeita! :-D
Ja nopietni, es nevarētu būt kopā ar tik piekasīgu vīrieti! Protams, ir sevi jākopj, bet nu šitādiem sīkumiem pievērst uzmanību ir par traku!
26.04.2011 18:51 |
 
Reitings 192
Reģ: 17.11.2010
Man patika! Par operāciju un dzīmumzīmēm, protams, ir par traku, bet kopumā taisnība, sievietēm jābūt koptām.
Arī par zobiem un smaku no mute piekrītu - zobus iespējams salabot/iztaisnot (pati pēc pāris dienām likšu breketes), ja smaka no mutes nepārejoša, tad nu nekas neatliek kā visu laiku košļāt :-D

Padarot sevi skaistu sieviete ne tikai "izdara pakalpojumu" vīrietim, bet arī pati sev, jo šāda sieviete piesaistīs atbilstošu vīrieti ;-) :-)
26.04.2011 18:40 |
 
Reitings 225
Reģ: 12.04.2011
Jā, jā būtu nu tiešām tie vīrieši paši tik ideāli... Man arī nepatīk pārspīlētas sievietes, kurām pieaudzēti nagi, ragi, mati, utt.,sabāzta tonna kosmētikas uz sejas un gala rezultātā jādomā vai zem visa tā mākslīguma apakšā ir īsta sieviete! Sievietei, manuprāt, jāprot izkopt savs dabiskais skaistums. Protams, elementāra tīrība un kārtība ir obligāta. Nevīžība ir pats riebīgākais, pat vēl trakāk par visu mākslīgo. Un, atvainojos, man ir nedaudz izvirzīts viens pēdas kauliņš - cik noprotu,laikam neviens vīrietis pat neskatīsies uz mani, tādu briesmoni :-D
26.04.2011 18:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits