Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kas notiek

 
Reitings 25
Reģ: 22.05.2010

čau čau!! :-)

nu tā... vēlos kādu padomu vai k-ko, kas uzlabotu manu garastāvokli.

esmu ar puisi kopā 9 mēnešus, uzreiz pēc tam, kad viņš izšķīrās no savas bijušās... bet es nesaprotu kas ar mani notiek! es sevi nepazīstu, esmu kļuvusi ļoti greizsirdīga un manas lielākās bailes šajā dzīvē ir pazaudēt viņu... bet tādam uztraukumam īsti nav pamata, mums viss attiecībās ir labi, bet viss ir manā galvā (t) es vēl viņa datorā ieraudzīju daudz bildes ar viņu un ex - 1. jautājums - vai tas ir normāli un jūsu vīriešiem arī tādas ir?? tāpat arī uzgāju, ka viņš viņu skatās draugos - arī tas ir normāli? es pati sadomājos un varbūt no mušas uzpūšu ziloni?? ehh, lieki pieminēt, ka esmu ļoti emocioāla un kā sadomājos, varu pat līdz asarām...

25.04.2011 20:04 |
 
Reitings 238
Reģ: 24.01.2011
Es arī beiži vien varu sacepties par neko, bet ar vēsu prātu saprotu, ka gan tās bildes, gan aplūkošana draugos IR normāla!
25.04.2011 20:08 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Ja es kļūstu greizsirdīga, tad tas ir pamatoti, jo mana intuīcija lieliski jūt krāpšanu. Runājot par ex bildēm un profilu, neesmu manījusi, ka kāds no maniem draugiem skatītos ex bildes.
25.04.2011 20:11 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nomierinies.Ja puisis nav devis iemeslu šādām bailēm,tad tiešām atslābsti.
Par tām bildēm: manam tādas nav.Draugos viņš arī nemēdz uz bijušo skatīties.Viņš vispār draugos ieiet tikai,ja vajag kko uzrakstīt kādam.
Es arī mēdzu būt ļoti emocionāla un man ir ļoti dzīva iztēle.Es varu no sīkuma izdomāt nu tāāāādas lietas :D
Lai nu kā-ja puisis tiešām nav devis iemeslu aizdomām un neuzticībai,tad atslābinies un baudi laiku kopā ar viņu.:)
25.04.2011 20:18 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Izlikšu savas domas, kas kaitina:
Manam ir bildes ar bijušo vēl mājās, draugos arī apskata šad tad. Tā bijusī pie viņa ciemos nāk un zvanās viņam un viņš vēl viņas jauno draugu grib smērēt pret asfaltu. Forši? Āāā.. Jā, vēl kas- es nepatīku viņa bijušajai un viņa runā preteklības par mani. :D UN(!!!) viņi grasījās precēties ar šajā vasarā, ilgi kopā bija.
Bet man po*. Bail ir, bet ko gan bailes izmainīs situācijā? (t) Nepatīkami arī ir. Bet kopīga pagātne viņiem bija ilga. Ehh.. nezinu, ko darīt.. (t)
25.04.2011 20:27 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nu es arī esmu greizsirdīga, bet ir "jāstrādā" ar savu raksturu, nevis jāmeklē problēmas otrā.
25.04.2011 20:30 |
 
Reitings 25
Reģ: 22.05.2010
es pilnībā gribu viņam iebāzt acīs to, ka skatās un tā, gribu dzirdēt, kādēļ! :-D (t)

un cloo - es k-ko tādu vispār nevarētu paciest... manējam ar ex arī pagātne bija pietiekami ilga, ap 4 gadiem, un vienmēr tās iedomas, ka ja nu atkal būs kopā, lai gan, nu tā iemesla šādām domām nav, esmu to izdomājusi... k-kāds stulbums!
25.04.2011 20:30 |
 
Reitings 25
Reģ: 22.05.2010
guarana - dod kādu ietekumu, kā lai "piestrādā" pie rakstura šādā situācijā, dažreiz liekas, ka tas nekā nav maināms...
25.04.2011 20:30 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Es skatos no savas puses. Man ir pilns dators ar fotogrāfijām. Tā ir mana dzīves daļa. Un vienalga vai tur blakus ir Jānis vai Pēteris- tās taču ir fotogrāfijas.
Es nekad nedzēstu ārā. Visādi pasākumi,ceļojumi un vienkārši skaistas fotogrāfijas.
Man viņas nestāv uz Desktopa un neviens nekad nav aizrādijis.Jo manuprāt tā ir normāla lieta,par ko vispār nav jāstreso.

Man arī netraucē ja puišiem ir bildes tādas,jo es nekad speciāli nelienu un nepētu,kas viņam datorā,bet ja nejauši uzduros,man nav nekādu emociju-tā ir viņa pagātne un ja esmu kopā ar to cilvēku,tad es viņu pieņemu ar visu viņa dzīvi ;)
25.04.2011 20:33 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Sāc apzināties to, ka ar tādu raksturu Tu vari zaudēt viņu!
Ja viņš ar Tevi ir kopā, samīļo, ir mīļš, rūpīgs, atceras, zvana, interesējas nu viss ir lieliski, nav taču pamata raizēties?
Kā Tu vispār zini, ka skatās bijušo? Stāvēji blakus kad viņš skatījās? Vai bijusī rādīja, ka viņš skatījies?
Es nezinu, pie sirds kaut kā neņemu draugiem.lv, man pat šķiet dīvaini, ka visi uz to baigi iespringst.
25.04.2011 20:37 |
 
Reitings 25
Reģ: 22.05.2010
es to pamanīju netīšām, ka bija meklēts vārds un uzvārds un sacepos...
guarana, vispār jau taisnība... ir visas īpašības tādas, kā uzrakstīji, pamata jau nav, man ir jānomierinās, bet kā iedomājos, tā ir trakums
25.04.2011 20:40 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.04.2011
Kaut kad dikti sen paskatījos uz bijušo dr.lv, vienkārši aiz ziņkāres, kāda profilbilde, a manējais bij uzzinājis, ka skatījos, greizsirdīgs jau nu dikti bija. no sākuma nesapratu, pa ko tāda brēka, bet nu tad iedomājos, ka viņš skatītu bijušo dr.lv, sapratu. Es to tomēr neatbalstu. Vispār, izdzēsāmies abi no dr.lv - mierīgāka dzīve un vairāk laika citām nodarbēm. :)
Un par bildēm uz PC - manējam bija seeeenas fotogrāfijas, gan no ex2, gan no pēdējās, viņš tam visam nepievērsa uzmanību, bet man tracināja,tapēc vienkārši zidzēsu visas bildes, kur blakus viņam rēgojās tās beibes. :)
25.04.2011 20:45 |
 
Reitings 25
Reģ: 22.05.2010
vienreiz bija lielā datora tīrīšana, k-kā tā lielā mape netika skarta... viņš saka, ka tur nelien, bet es šito nesaprotu, nu dzīves daļa, bet no sevis saku, ka manā datorā manas bijušās šāda veida dzīves daļas, kur ar bučām un visādi citādi mirkļi, nestāv...
25.04.2011 20:49 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.04.2011
Nezinu, jokaini, jo ja man teiktu, lai es "nelienu" taj mapē, man būtu normāls pamats bažīties, kāpēc tik svarīgas tās bildes.
Man vienkārši pateica, lai daru ar tām bildēm, ko gribu.
lai gan es esmu nenormāli greizsirdīga, sapsihojos, kad kādā 6dienas vakarā viņa 1mā ļubestība pēkšņi pēc 3 gadiem izdomā piezvanīt viņam, sadzērusies kaut ko. brr. vienu taisno un miers :D
laikam nekā pozitīvu nemāku pateikt :)
25.04.2011 20:59 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man arī tādas bildes stāv kaut kur dziļi mapēs un nemaz negrasos dzēst laukā, tie ir foto, tiem ir kaut kāda nozīme, varbūt kādreiz attīstīšu un maniem bērniem būs interesanti redzēt kāda bija mana pirmā mīlestība (t) !
Katram cilvēkam ir savs skatījums uz tādām lietām, un nevar visu pielīdzināt pēc sevis, ka Tu gan izdzēstu, Tev nevajag, tādas lietas ir dziļi personiskas būtu netaktiski kaut ko tādu aizskart ;-) .
25.04.2011 21:02 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Piekritīšu par to,ka katram savs skatījums uz tādām lietām.Man pašai personīgi kompī nav nevienas bildes ar bijušo,visas līdz pēdējai izdzēsu un arī albumos esošās tika nokurinātas ugunskurā jau kādu laiku atpakaļ.Es nejūtu vēlmi paturēt savā tuvumā kko no tām attiecībām.Es savu pagātni nenoliedzu,bet tas nenozīmē,ka es par to priecājos un gribu paturēt kko no tās ''jaukai atmiņai''.
Taču,tajā pašā laikā,man nebūtu tiesību likt manam džekam dzēst laukā viņa iepriekšējo attiecību bildes(ja viņam tādas būtu kompī).Kur nu vēl pašai dzēst kko ārā.
varbūt parunā ar puisi un uzzini viņa skatījumu uz šīm lietām.
25.04.2011 21:19 |
 
Reitings 315
Reģ: 20.04.2011
manējam ir FB bildes ar viņa bijušajām,man īsti tas netraucē,jo es esmu dahuja smukāka :-D un man kompī arī ir bildes ar maniem ex,kuras es nemaz netaisos dzēst ārā,tāpat arī netaisos mest ārā nekādas dāvanas
25.04.2011 21:37 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
1. Nezinu, neokskereju drauga pc, zinu, protams, ka ir bildes no kadiem pasakumiem, ganjau ir ari kada bijusi tur, nedomaju,ka speciali, sakot tikties ar mani, nema un dzesa ara, kuras bildes ir bijusas :D Es ari ta nekad neesmu darijusi. Mani tas neuztrauc.
2. Atkariba, cik biezi skatas,ja katru dienu - tas nebutu OK, bet ja reizem - nu un? Vispar ieteiktu beigt okskeret pa vina privatajam lietam. :)

Puisis tacu nav devis nekadu iemeslu, ka pati raksti, Tev vienkarsi zems pasnovertejums, tadel ari baidies - sac stradat ar sevi, nevis uzraugi vinu! :)
25.04.2011 21:49 |
 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
Ja otra pusīte vēlas šīs bildes saglabāt, bet tev ir pretenzijas , ka piemēram, lietojot kompi, uzduries bildēm, vai arī vienkārši nepatīkami, ka tas tu ratrodas, ta ierosini draugam saglabāt bildes diskā ;)
Tās tomēr ir atmiņas ;)Man būtu grūti atvadīties no visām foršajām un pozitīvajām bildēm no kāda pasākuma tikai tāpēc, ka man blakusi rēgojas mans ex. Tāds pasākums un tādas bildes tiek uzņemtas tikai vienu reizi un visus savus perfektos pasākumus savos 70 gados neatcerēšos bez bildēm ;)
26.04.2011 00:16 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
jutu lidz, man bija tads, kas sazinajas netaa, telefoniski un draudzejas ari ar bijushas gimenes locekljiem.
Draugos vinja ari vinjam bija.

Ir cilveki, kam tas ir pienjemami, un ir ok. Un ir kam nee.
Man tas ipashi nesimpatizee.
Tagad ja ar kadu puisi iepazistos, un aizvirzas tema par pagatni nejaushi, pa jokam apjautajos, kaa attiecaas pret shadam lietaam, lai laicigi zinatu, vai ir verts vai draudzeties:) jo 2 cilveki, kam ir atskirigs viedoklis shaja jautajuma,,, nu nezinu..
26.04.2011 00:28 |
 
Reitings 570
Reģ: 02.03.2010
pamet viņu :D
26.04.2011 00:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits