Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ar veiksmi uz jūs

 
Reitings 53
Reģ: 02.12.2009

man atkal čīkstīgā diskusija, bet ko padarīt?

man vienīgajai ir tā, ka nu tik tiešām NEKAS nesanāk, ko gribētu? Man dzīvē padodas tikai viena lieta un tā pati man nešķiet īpaši aizraujoša. Ne mīlas jomā, ne mācībās, ne kkādās radošās lietās man nekas nesanāk, šķiet, ka viss, ko ļoti vēlos izdarīt, pilnīgi un galīgi dibenā aiziet. Visi tikai saka - vēlies un sanāks, bet visu savu dzīvi esmu ticējusi un vēlējusies, bet nu nekā un nekur. es vairs nevaru izturēt to, man bail vispār ir kko sagribēt vai vēlēties, vai iedomāties - ō, tā būtu ļoti forši. Uzreiz jau zinu, ka tas nenotiks. Un nē, tā man nav vnm bijis. Es tiešām agrāk stirpi vēlējos un ticēju tam, ka piepildīsies manas vēlmes, bet ne sūda nenotiek. Tik mokoši, aaahh.

23.04.2011 19:07 |
 
Reitings 167
Reģ: 30.01.2011
Priecājies par to, kas Tev kaut kas izdotas, jo ticu,ka ir cilveki kam pilnīgi nekas neizdodas :-D
starp citu, drīkst zināt, kas Tev izdodas? tīri aiz zinkāres, vnk nenāk nekas prātā, kas bez mīlas lietam, darba un mācībām vēl var izdoties ;D
23.04.2011 21:09 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
varbūt ēst gatavošana padodas vai arī padodas noskriet lielus gabalus,vai sēņot :-)
23.04.2011 21:10 |
 
10 gadi
Reitings 2345
Reģ: 05.08.2010
Man liekas, ka tu par mani raksti :-D Dažreiz man liekas, ka man ir uzlikts kāds lāsts.
23.04.2011 21:12 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
varbūt nesanāk, jo jau iepriekš nodomā - nesanāks. Varbūt - jo atmet ar roku jau sākumā pie pirmās kļūdas. Nu, nesanāk, mēģini vēlreiz, kamēr sanāk :)
23.04.2011 21:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
berijs-loti pareizi!!!Nevar ta metaties ar tam domam!Viena bridi sanaks-otra nesanaks uttVienmer ir tas SANAKS!!!Visos jautajumos!!! (l)
Man tiesi vakar iznaca saruna ar viru par so temu-es saku sanaks tas darijums,vins ,bet ja nu tomer :-O ....tada metasanas neder!!!
Ja kaut ko loti velamies,vienalga ko -jaiet uz prieksu ar loti lielu SANAKS!
Man kadreiz ir teikusi,bet tad jau visi butu millionari,jo visi cilveki velas ,doma par naudu!Taisniba! |-)
Taja pasa laika ,loti daudzi ieiet veikala un saka,es nevaru atlauties to nopirkt!Tas nevaru - ir negacija...!Tas bija tads piemers! :-) :-P
23.04.2011 21:24 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
liekas, ka tu par mani runā :)
man dzīvē ir kaut kāds konkrēts paradokss - jo es vairāk vēlos/saceros/sadomājos, jo lielāka iespēja, ka tas nenotiks. jebkas, ko es plānoju, ka varētu nākotnē izdarīt, vai izdomāju kāda notikuma gaitu, vienmēr aiziet citu ceļu. tādēļ labu laiku vnk baudu dzīvi - nedomāju vispār, ļaujos straumei un baigi forši patiesībā - notiek fantastiskas lietas, ko pat izdomāt nevarētu:)
23.04.2011 22:05 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Amazing-ja ir ari ta otra kluda-ta saucama ieciklesanas.kad cilveks kaut ko velas ,bet tas paliek tikai tadas ddomasanas limeni-tad ari nekas nevirzas!Kadreiz sak tiesi virzities viss uz prieksu ,ka ta palaiz mazliet vala to domu...it ka ,sak darboties no sakuma,un viss sak iet uz labo pusi!Ta darbosanas,rosisanas,kepurosanas ara "no burkas",loti palidz!! (l)
23.04.2011 22:15 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle, varbūt arī patiesībā. bet man tas viss jau kaut kā saknē aplaužas! un nu es neliekos ne zinis un dzīvoju uz pilnu klapi pa riktīgam :)
23.04.2011 22:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits