ATRADUMS vīra mantās!!!

 
Reitings 59
Reģ: 29.01.2009

Sveikas meitenes!

Vienvārdsakot situācija sekojoša- šorīt rakājoties vīra mantās atradu skaistus (rozā ar melnu) sieviešu stringus iepakojumā. Lieki teikt, ka vīrs man apakšveļu nekad nav dāvinājis un nedomāju, ka šoreiz būtu kāds izņēmums. Esam kopā 5 gadus. Pēdējā laikā ir radušās aizdomas, ka viņam ir uzradusies kāda beibe- februārī pieķēru šo čatojam caur Skype ar kādu dāmu, tad vēl citi nenakšņošanas mājās gadījumi...

Esmu jau tā kā samierinājusies, ka mūsu laulība izjuks un īstenībā pēc visiem pāridarījumiem vairs neko nevēlos pati. Gribu vien skaisti izspēlēt kādu triku ar šīm biksītēm. Nevaru īsti izdomāt kā lai iemet acīs šim info par atklājumu, kā rīkoties? Principā atbilde būs zināma, ka tās jau bija domātas man. Bet es gribu skaisti un trāpīgi- vai nu patēlot muļķi pati, tās uzvelkot un tizlā priekā viņam apkārt lēkājot pateikties par dāvinājumu, vai arī kaut kā savādāk to visu pasniegt. Ko Jūs ieteiktu?

23.04.2011 14:25 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Ak Dievs,es taču tev jau rakstiju,ka es tā nedarītu!!

Un zinot sevi,es nespētu to pieņemt,kā autore jau gadiem ilgi. Bet tas ir cits stāsts.

Es nevērsu to visu pret tevi,tu neesi no tām,kuras bezjēgā kladzina pa visām diskusijām savu inteliģenci,bet dzīvē ne tuvu nav tādas ;)
Tādēļ neuztver to kā uz sevi ;)


Mani vairāk intersēja dažu meiteņu idejas,ko tad viņas darītu,nu kas tad ir tas "tik gudrais" un "pieaugušais" gājiens? Lūdzu,autore taču lūdza padomus,ko klusējat? :)
23.04.2011 19:48 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Carmela
Bet Tu to nenosodi, tatad, ja nenosodi, Tu drizak esi par to - visai logiski saja situacija.
Bet par to, ko es ieteiktu - ja tiesam grib atriebties, es jau rakstiju - man vislabak patika ideja par biksisu pavalkasanu un humpalu zimi , vai ari zimiti "Sveiciens no X sievas!"
Bet vispar neatriebtos - vienkarsi pateiktu, ka visu zinu un skirtos visticamak.
23.04.2011 19:51 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Es vispār nenosodu citus cilvēkus,jo nav mana daļa kā katrs dzīvo savu dzīvi ;)
Neesmu es ne Dievs ne kāds cits dzīves paraugs,kas var nosodīt un apriet citus ;)
23.04.2011 19:53 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.01.2011
Es vēl ne reizi dzīvē neesmu teikusi, ka esmu superinteliģenta vai vienmēr protu no visām situācijām izkļūt tā, kā dāmai pienākas. Ne tuvu. Esmu emocionāls radījums, kuram arī sāp, bet, kā jau te kāda teica - visam ir savas robežas. Kāds gudrs gājiens? Tā pati vēstulīte/zīmīte, kas pielikta klāt un uzrakstīta nevis kā puņķains pārmetums ( to zem 4 acīm), bet ar ironiju, būtu vienkārši skaists gājiens. Vīrs būtu uz dibena, sievietes reakcija atkarīga no viņas rakstura - nokaunētos, pasmietos, nekā nereaģētu.
23.04.2011 19:53 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Carmela
Slepkavas ari nenosodi? Ja tiktu nogalinats kads Tev tuvs cilveks, vienkarsi pateiktu - ta bija ta slepkavas izvele.
23.04.2011 19:55 |
 
Reitings 128
Reģ: 29.01.2009
NJu labi, man, protams, attiecībā uz mīļākajām ir cits uzskats.. Es nepārmetu savam mīļumam, ja viņš sarakstās ar kādu meiteni- viņam ir labākās draudzenes, tāpat kā man labākie draugi. Būtu ar kādu salaidis, prasītu paskaidrojumus, un mēģinātu labot attiecības, ja vēlētos tās saglabāt- sapucētos, aizietu uz spa, sataisītu sexīgu vakaru, lai nav jāguļ ar mīļākajām..
23.04.2011 19:59 |
 
Reitings 128
Reģ: 29.01.2009
Carmela- tiešām nevienu nenosodi? Pedofīlus? Izvarotājus? Diez vai, jo ja redzi, ka kāds izdarījis ko nepieņemamu, noteikti arī tu teiktu- ak šausmas, kas par stulbu cilvēku!
23.04.2011 20:01 |
 
Reitings 111
Reģ: 16.01.2011
tā nevaru izturēt tās meitenes, kas raksta, ka nekad tā nedarītu un nosoda. :@
pilnīgi saprotu arī Erin, tomēr šausmīgi, un viņai taču sāp tas, ka vīrs krāpj u.t.t, tāpēc jau grib kaut ko tādu darīt. varbūt tiešām tā mīļākā nezin, bet nav jau teikts, ka viņa nezin. Varbūt labāk varēja tās biksītes sasmērēt, lai izskatās lietotas, tad vīram būtu lielāks kauns. Bet nesaprotu tās, kas nosoda, jo pašām tādā situācijā nav gadijies nonākt un viņas nezin kā viņas justos un, ko viņas darītu. Bieži ir tā, ka sakam, ka nekad tā nedarītu, bet pēc kāda laika nonākam līdzīgās situācijas un daram vēl trakāk.
Nav 100%, ka sieva ir vainīga, jo ir daudz tādu vīriešu, kuri nevar neiet pa kreisi, tas pilnīgi nav atkarīgs no sievas, protams ne vienmēr, bet bieži.
Cerams jau, ka nesabojās veselību tai otrai meitenei, bet nu kas izdarīts, izdarīts, ja būs lemts, tad uzvliks viņa tās stringas, bet ja nē, tad paldies Dievam.
23.04.2011 20:02 |
 
Reitings 111
Reģ: 16.01.2011
Zemeniic* nu neticās, ka tu tā censtos un visu darītu, lai vīrieti atgūtu, tā jau ar būtu sevis pazemošana.
Nevajag sevi tik tālu nolaist, lai vīrs tevi krāpj, bet ja vīram tāda daba, tad kaut esi perfektā formā viņam vienalga vaidzēs iet pa kreisi.
23.04.2011 20:05 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
qwertyuiop
Ka man uzrakstit, lai Tu saprastu?
Mes nosodam nevis atriebibu ka tadu, bet gan veselibas bojasanu citam cilvekam! Man angliski, krieviski, vaciski uzrakstit Tev, lai saprastu labak?
23.04.2011 20:07 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es neizlasiju visus komentarus,bet redzu ka atriebibas plani aug :-D -uz viru un sievieti ,kura varbut nemaz nav vina sieviete!!!
No manas puses pavisam kaut kas cits...ja atradi tas biksites tada vieta,kur vareja atrast,varbut tiesam pirmo reizi muza,vins tomer iedomajas uzdavinat tas tev!Es saprotu,ka tev ir aizdomas ,ka vinam ir cita ari ,bez tam biksitem,tapec tu ta reageji,bet pastav iespeja ,ka vins varbut tev soreiz tiesam gribeja kaut ko tadu uzdavinat,jo jutas kaut kur vainigs-nav tas labakais virs pedeja laika!!! :-P
23.04.2011 20:08 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Nu jau tu salīdzināji !

Es tādu situāciju nemaz negribu iedomāties ,būtu pārspļāvusi pār plecu,pirms to rakstiji!

Es pārdzīvotu,dusmotos un cīnītos par taisnīgu sodu slepkavam,bet tas jau ir pavisam kas cits.

23.04.2011 20:09 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Nav jau teikts ka mīļākā uzvilks tās biksītes un ja uzvilks ne jau visu dienu staigās ar to stikla vati kājstarpē to tak droši vien varēs just, un vispār parasti pirms drēbju vilkšanas no veikala tās pārmazgāju!
23.04.2011 20:09 |
 
Reitings 111
Reģ: 16.01.2011
neesmu stulba saprotu,ko jūs domājat, bet jūs viņu nosodat par to kādu atriebības veidu viņa izvēlējās, tas manupraāt nav pareizi, jo neesat bijušas tādā situācijā nezinātu, ko pašas būtu gatavas darīt.
23.04.2011 20:10 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Carmela
Kadel gan neder sads salidzinajums? Tu tacu teici,ka cilvekus nenosodi?
Ja Tu butu kopa ar virieti un nemaz nenojaustu, ka vinam ir cita sieviete un si cita Tev iesmeretu biksites ar stikla vati - Tu ari vinu nenosoditu? Padomatu, ka pati vainiga, ka citigak neparbaudiji, vai vinam ir vel kada?

Ok, es projam driz,
katru reizi kad darat ko sliktu citam, ipasi tik nopietnos apmeros, ka veselibas kaitesana - padomajiet, ka jus justos to cilveku vieta.
23.04.2011 20:14 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Es tieši runāju par to,kāda gan jums ir starpība?
Man personīgi,ir pilnīgi vienalga ko viņa izdara ar tām biksītēm. Vai tad nav citu lietu jums par ko satraukties?
Es zinu,ka es neesmu tā mīļākā un man nav jābaidās no dāvinātiem stringiem un punkts.

Es satraucos par to kas skar manu dzīvi un labsajūtu,nevis foruma meiteņu dzīvēm un atriebības plāniem.

Bet nu tā jau ir,ja gribās visām pudelēm par korķi būt,tad ir savādāk. Tad jau vajag ar zobiem un nagiem cīnīties par savu taisnību.

Lasu un brīnos cik ļoti jūs tas satrauc. (t)

Un jocīgi ir tas,kad ir diskusijas par to,ka kāda foruma meitene ir mīļākā tad visas metas ar putām uz lūpām virsū tai mīļākajai un bez žēlastības norej un nolād. Bet tagad no otras puses kad jāskatās,tad nabaga mīļākā,kura noteikti neko nezin par sievu,un redz viņai grib atriebties,cik tas ir nepareizi.

Nesaku to visām,bet dažām gan ,ieteiktu pasekot līdz saviem tekstiem,lai nesanāk pretrunas ;)




23.04.2011 20:17 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ja es zinatu ,ka tas biksites tiesam domatas citai-nopetitu vel vai viram laba gaume-ja smukas padomatu-nav nemaz zeme metams virs,jogaume vismaz laba!Otrkart-es tikai ieliktu cita papira un uzrakstitu klat zimiti-sis iesainojums loti piestav davanai-ta lai virs tiesam saprastu,ka esmu atradusi!Sada veida izbegtu no tada prasta skandala!Ja biksites domatas citai -pec kada laika vins pats kaut ko teiktu...tad rikotos! :-P
Atriebiba sievietei,kura varbut nemaz nezin par tavu eksistenci ir loti banala! |-)
23.04.2011 20:20 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Tu tacu vispar nelasi, ko es rakstu. Vai ari nesaproti...
23.04.2011 20:23 |
 
Reitings 315
Reģ: 20.04.2011
kā jūs zinat,ka vīrietim nav kkādas novirzes un viņš pat nevelkā sieviešu apakšveļu,dzīvē visādi gadās ;-) :-D
23.04.2011 20:25 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Nazi
Man patik vnk! :D ha ha
23.04.2011 20:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits