Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zāles!

 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009

Jau vairākus gadus lietoju antidepresantus. Taču atnākot šim pavasarim jūtu,ka pašsajūta, kā jau mainoties gadalaikam, pasliktinās. Ārsts izrakstīja jaunas zāles-Elicea. Bet pagaidām baidos sākt tās dzert, uztraucos par blakusefektiem un par to vai zāles man derēs,kā jutīšos.

Tad nu jautājums vai kādai ir bijusi saskarsme ar šīm zālēm-Elicea, un var padalīties ar savu pieredzi!

21.04.2011 11:57 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Mans komentārs ne pa tēmu, bet kāpēc vairākus gadus jālieto antidepresanti? Saprotu, ka tos lieto mana 55 gadus vecā kolēģe, kurai pēc 30 gadu laulības pēkšņi nomira vīrs... Vai tad antidepresantus var dzert gadiem?
21.04.2011 12:01 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
antidepresantus dzer gadu vai pat vairāk, jo uzreiz viņi neiedarbojas, iedarbība vismaz 3 mēnešus jāgaida.
kāpēc neuzticies ārstam?iepriekšējie izrakstītie antidepresanti tak palīdzēja? :)
21.04.2011 12:04 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Man brālis ir ārsts un vienmēr par šiem "gudrajiem " pacientiem man stāsta,nu tad nafig pie ārsta ej,ja pēc tam prasi padomu cosmo.lv??? Tad taču uzreiz pajautā šejienes kompetentakjām galvām un kapā iekšā,ko iesaka meitenes,ne ārsts.
21.04.2011 13:54 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
Santa! Sākotnēji derētu kaut aptuveni noskaidrot, kas ir depresija un pēc tam rakstīt savus komentārus.
Depresija NAV vecu cilvēku slimība - ar to var saskarties gandrīz ikviens un citi ar šo slimību sadzīvo visu savu dzīvi!
Piekrītu @paris par komentāru. Šīs lietas gan jāskaidro pie kompetenta padomdevēja-ārsta
21.04.2011 14:00 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
Tieši tā ir cilvēki, kas sadzīvo ar slimību un zālēm gadiem un pat gadu desmitiem. To arī apstiprināja dakteris,kas latvijā ir viens no labākajiem šis nozares speciālistiem.
Bet cilvēkiem kam ar to nav bijusi saskaršanās aizmirst,ka cilvēki,kas lieto šāda tipa zāles taču arī strādā darbā kā citi veseli cilvēki.
Un mans satraukums tieši saistās ar darba jautājumu,jo bail ka uzsākot lietot zāles var būt blakusefekti kā tas mēdz būt,un tas varētu traucēt strādāt.
Jautāju jau vnk vai kāds ir saskāries ar šīm konkrētajām zālēm. Tas ka šeit rakstu nenozīmē,ka kāda cosmo meiča uzrakstot ka viņai ar šim zālēm laba pieredze tad tāpēc es uzreiz uzsākšu tās lietot vai otrādi. Vnk interesē atsauksmes!
21.04.2011 15:27 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
Varu tik vēl piebilst to,ka depresija ir slimība,kas cilvēkus nešķiro ne pēc tautības, ne vecuma ne naudas maka biezuma vai izglītības. Kā saka ārstējošais ārsts,tad cilvēki uz ielas ejot viens otram garām pat nevar iedomāties kurš dzer depresantus,kurš ne. Un bieži vien pat smalku kundzi ar glaunu džipu un sievieti no laukiem vieno tas par ko citi pat nenojauš-depresija.
Tas tā pārdomām, lai saprastu,ka tas var skart jebkuru no mums! Jebkuru!
21.04.2011 15:36 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Varu jus sasmidinat par brivu :))
taadu smiekligo dienasgramatu sodien uzraku ;D

jalasa bus shii saite:

http://meeting5.oho.lv/meeting.php?cmd=dienasgr_pub&did=347312
21.04.2011 15:40 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
viforshakais izvilkums no d/gramatas:


Četri balti un viens rūtotais krekls (manējais)
Par pašvaldības un eiropas naudu ejam uz kursiem. Galvaspilsētā.
Mācamies kā integrēties tur, kur mūs negaida un kā integrēt tos, kurus mēs negaidam.
Sarežģīti, protams. Visu laiku nāk miegs. Bet to kompensē bezmaksas pusdienas ar dīvainiem ēdieniem un kafijas pauzes, kuru laikā var saēsties cepumus, ja esi pirmais, kas ātri izskrien no semināru telpas.
Divdienu pasākums. Tāpēc iekārtojāmies lepnā viesnīcā. Numuriņos pa seši. Visi savējie. No Dobeles.
Atpūtas programmā bija kluba apmeklējums. Četri Balti Krekli.
Ēvaldam daudz naudas. Šis man nopirka biļeti un pirmās trīs skrūves. Sēdēju pie bāra letes un vēroju apkārtni.
Veca latviešu estrādes leģenda draiski ārdījās uz skatuves. Četrdesmitgadīgas tantes leca galopā līdz. Viena pat smagi krita, noraujot sev līdz padusē iekarājušos vīreli ar ūsām un ādas vesti.
Apkārt kūsāja romantisks noskaņojums. Vīri stīvējās pa stūriem, lai būtu iespēja labākai pārredzamībai un varētu izšaut nekļūdīgi pa to vienīgo, īsto, kaislīgo, ar lieliem pupiem, kas gatava uzreiz lekt gultā. Problēma bija tur, ka šādu sieviešu nebija. Visas, kas bija gatavas uzreiz lēkt gultā, nebija atnākušas. Pārējās bija klubā, bet nebija gatavas lēkt gultā, jo pirms tam gribēja lēkt "trīs vīri kādreiz bija, hei,hei,hei" ritmā. Tā kā nācās piepūlēties arī onkoļiem.
Mani lenca patukls sportisks tantuks apspīlētā spīdīgā kostīmā. Izskatījās pēc Michelin vīriņa. Praktiski vajāja mani visu nakti. Un dzēra šampanieti. Un runāja ar briesmīgu angļu akcentu. Esot strādājusi veselu gadu ārzemēs. Lauksaimniecībā. Kopā ar poļiem, lietuviešiem un rumāņiem. Angliski nemākot, bet akcents esot parādījies pats no sevis.
Daži vīri stutējas pa stūriem tāpēc, ka bija atstutēti, lai nenogāztos. Bija arī ārzemnieki, kuri atšķīrās ar to, ka neprata dejot jaunākās Rīgas dejas. Sieviešu kontingents nemainījās. Lai iedabūtu kādu gultā, bija jābūt romantiskam un jānodejo vismaz viena deja.
Nodejoju. Divas. Zilo karbunkuli un gabalu no Lingas. Sievišķis bija sajūsmā un izkusa.
Semināra otrās dienas sākumu nokavēju par trīs stundām. Zanda dzīvoja Bolderājā un gribēja mani no rīta ilgi un kaislīgi. Nespēju atteikt.
Interesanta pieredze. :)
21.04.2011 15:40 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
------------

Piedodiet, ka iespamoju, gribeju tikai padalities ar smejamo vielu :)
21.04.2011 15:41 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Katram cilvēkam ir sava ķermeņa ķīmija, tādēļ katrs uz konkrētām zālēm reaģē savādāk, tādēļ nav īsti jēgas prasīt, kā šādas zāles iedarbojās citām.
Novēlu ātrāk izveseļoties ;)
21.04.2011 16:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits