Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rīt friziers-ko darīt?

 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010

sweikas meitenes :)

Lieta tāda,ka rīt jāiet pie friziera krāsot matu saknes-blondas.. pashai mati ir tumshi,bet es gribētu matos kkādas tumšākas šķipsnas ielikt,bet nevaru izdomāt tieši kādas...

Tad es atkal sāku domāt,ka gribu tumšus matus,bet blondīne esu jau kādus 7gadus..takā būtu grūti atteikties un nez kā izskatītos tumši,lai gan tumši mati ir mana dabīgā matu krāsa...

ehh nu vārdu sakot galīgi nezinu ko darīt :D varbūt kāda var kko ieteikt?

17.04.2011 13:54 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Es pirms pusotras nedēļas arī gāju ar tādu pašu dilēmu pie frizieres. Viņa man ieteica atgriezties pie dabīgās krāsas pakāpeniski, un tomēr saglabājot blondāku toni ap seju, jo savādāk būtu ļoti drūmi. Tā kā man saknes bija pavisam nedaudz ataugušas, tas nokrāsoja blondās šķipsnas un pārējos matos ielika blondo toneri un tad nākamajā reizē, kad tumšās saknes būs lielākas, mēģināsim likt dažas šķipsnas, kas atbilst manam dabīgam matu tonim.
17.04.2011 13:58 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man dabīgi mati ir brūni, bet balinot šķipsnas jau bija gandrīz pavisam blondi! Aizgāju pie frizieres pirms kāda laika un viņa man izbalināja blondas šķipsnas un iekrāsoja brūnas, man ļoooti patika kā izskatās, bet brūnā krāsa ļoti ātri izmazgājās (t)
17.04.2011 14:13 |
 
10 gadi
Reitings 1283
Reģ: 19.06.2010
man ar šobrīd moka frizier dilemma. :-D
šonedēļ iešu, un nevaru izdomāt, ko darīt.
es jau ilgu laiku krāsoju vienkārši brūnus- visus vienā tonī. tagad domāju, varbūt vajadzētu kādas šķipsnas pabalināt pa vidu. bet es gribu tādas neuzkrītošas, daudz maz dabīgas. nu piemēram- http://ej.uz/dk4a vai http://ej.uz/fxoh .nez, vai tādas ir vienkārši dabūt? :-/ bet tad no otras puses- man tīri labi patīk arī vienkrāsainie šokolādes brūnie. (l)
17.04.2011 15:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits