Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

49. un lauksaimniecibas pamati

 
Reitings 102
Reģ: 25.06.2010

ja peec 9. klases gribu pastiprinati apgut cilveka biologiju, ir verts iet uz rigas 49. vidusskolu?

ja jaa, tad esmu domajusi par C klasi, tikai nezinu, ko maaca tajos lauksaimniecibas pamatos. varat mani kads apskaidrot?

paldies.

16.04.2011 00:55 |
 
Reitings 146
Reģ: 15.09.2010
vai gadījumā 49. nebija tā skola, ja tu nokavē no rīta 5min , tev pēc stundām jāberž sienas/ grīdas utt?

man liekas,ka tā bija tā.. tur ir nenormāla disciplīna... no vienas puses jau labi, bet no otras puses- sorry...

par bioloģiju gan neko nevarēšu pateikt..! sorry ;-)
16.04.2011 00:59 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Tu taču vienreiz to jau jautāji. :-D Un cik var par 49to runāt? :-P :-D

Māca lauksaimniecības pamatus, nu. Par augsni, mēslojumiem, oļiem, visvisādiem augiem... herbāriji jāvāc un tā. Pluss, ka nodarbības notiek pie tās pašas skolotājas, kura pasniedz botāniku un zooloģiju, tādēļ ir lielāka saprašana par to, ko prasa.

Es pati ņēmu ķīmijas praktiskos darbus, man šķita tā interesantāk liet vis kaut ko mēģenēs kā pētīt lapu dzīslojumus vai ko tādu (es tiešām precīzi nezinu, ko tieši viņi tur mācījās - mani nu galīgi tas nesaistīja).
16.04.2011 01:05 |
 
Reitings 102
Reģ: 25.06.2010
Salome - un kaa? esi apmierinata ar rezultaatu? ko tu isti macijies taja kipa kimijas novirzienaa? saaku apsveert iespeju izveleties to, ja eju uz 49. videni..
tatad?
17.04.2011 23:28 |
 
Reitings 102
Reģ: 25.06.2010
Salome - un kaa? esi apmierinata ar rezultatu? ko tu isti macijies taja kimijas novirzienaa?
17.04.2011 23:31 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
pusaudze, jā, es, protams, esmu apmierināta, bet tas nav novirziena nopelns. Es Rīgas 49.vidusskolā mācījos no pašas pirmās klases līdz pēdējai. Tā ir tāda kā.. mana skola. Katra gaiteņa nostūris, katrs pakāpiens.. viss zināms. :-)

Par mācību kvalitāti - tā, droši vien, pelnīti tiek uzskatīta par vienu no centra labākajām skolām. Ar savu... odziņu, tiesa. Jo disciplīnu tur iemāca, kā arī to, ka visus likumus var apiet. :-P Samērā noderīgi dzīvē. :-D

Man patika tur mācīties un tagad pieķeru sevi pie domas, ka man bieži pietrūkst skolas. :-)

Ā, par ķīmiju - nu, es uz ķīmiju vispār diezgan reti gāju, jo man bija interesantas attiecības ar skolas apmeklēšanu, teiksim tā. :-D
17.04.2011 23:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits