viss kas notiek, notiek uz labu?

 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009

Mazliet filozofiska tēma,bet nu tomēr-gribas dzirdēt jūsu domas,viedokļus,pieredzi! :-)

Vai tiešām var teikt,ka viss kas notiek,tas notiek uz labu? Vai jums tā ir bijis?

Šodien sēdēju parkā un domāju-visu ko esmu pēdējā laikā piedzīvojusi (daudz ko ne tik labu,kas pat mani ir "salauzis") un tad aizdomājos...vai tiešām tā tam ir bijis jābūt?

Nācās skolā paņemt akadēmisko gadu (uzzināju,cik ļoti mans bijušais kurss tagad sašķēlies,bet ne tādēļ paņēmu brīvu gadu..) - vai nākošais kurss,kam pievienošos būs labāks?

Kāds cilvēks "aizgājis" (mans vislabākais draugs) - vai vietā nāks labāks un es spēšu atkal tādu sev atrast??

Uzsāku attiecības,bet puisis un beigās daļēji arī es, sapratām,ka tur nav nākotnes (puiša dēļ) - vai arī tā ir zīme,ka mums vnk nav jābūt kopā un mani gaida kas labāks?

Par tik daudz lietām šodien aizdomājos un nesaprotu,vai tā tam bija jābūt? Vai tiešām ir gaidāmas pārmaiņas?

Priecāšos,ja jūs padalīsaties ar savu dzīves pieredzi, jautājumā "vai viss kas notiek, notiek uz labu?"

Gribas padiskutēt un ieklausīties citu stāstos :-)

14.04.2011 18:10 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Taaa. Negribu pilniibaa piekrist shim teicienam. Manas domas ir taadas,ka vnk dziivee katra lieta notiek savu iemeslu peec. Taada vnk ir dziive. Tas nav nekaads sapnis,kuraa visi dziivos muuzhiigi un buus laimiigi 24/7. Diemzheel viss kas notiek, notiek mijiedarbiibaa ar kko citu,kaa beigaas rodas kaut kaads rezultaats. Laikam ,ka es ticu ka ir kkaads liktenis katram. Vispaar atceros,smagaakais mans paardziivojums ir manas vevecmamaaminjas aizieshana pagaajushaa gada vasaraa. Nav diena,kad nedomaaju par vinju.Tik tuvs un miils cilveeks man. Es tam veel tagad nespeeju noticeet jo vnk nevaru iedomaaties kaut ko taadu. Kad to uzzinaaju,man kluva tik slikti.viss vnk griezaas,soks,histeerija. Neceelos no gultas nedeelju. Es veel tagad nevaru to paardziivot. Vistrakaakais ir ka citi cilveeki mierina,kluust veel smagaak. Saka ,ka viss buus labi. Nu ,jaa,atgrieziet man dziivee to cilveeku-tad viss buus labi. To nevar aizstaat. Zheel ka tik daudz saapju vispaar jaapiedziivo katram.
15.04.2011 01:42 |
 
Reitings 165
Reģ: 12.08.2010
Grozi kā gribi, bet viss tik un tā ir atkarīgs no attieksmes. Ja domāsi pozitīvi, labais arī nāks pie tevis. Bet arī skaidrs kā diena, ka nevar taču visu laiku tikai smaidīt un priecāties! Ir savs laiks bēdām un skumjām, savs laiks sērot un atcerēties un tad atkal pienāk laiks saņemties un dzīvot tālāk.
Es laikam vairāk piekrītu tām, kuras saka, ka viss notiek tā kā tam ir jānotiek. Katrs notikums kaut ko māca un aizved pie nākamā.
Turies, Ledeniit! Lai tava sirsniņa atrod mieru.
15.04.2011 13:18 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Inguciic,paldies! ;-)
smirnoff,piekrītu tev. Ja kāds sāk vēl mierināt-paliek tikai bieži vien pat grūtāk.
Jā,es arī esmu teikusi-ja tiešām domājat,ka viss būs labi,tad "atdodat" man šo cilvēku atpakaļ,tad tiešām atkal viss būs labi (s) (t) Man viņa tik ĻOTI pietrūkst,ka varētu visai pasaulei to izkliegt...
Es arī katru (pilnīgi katru) dienu,nakti domāju/atceros par viņu - kopā pavadīto laiku,mūsu sarunas,ko viņš man teicis,nozīmīgus vārdus..skatos katru dienu kopīgās bildes-es vnk nevaru tam vēl tikt pāri!
Ziniet??? Man pat visu laiku ir tāda sajūta,ka viņš tomēr ir kkur tepat (tikai citā pilsētā) un nemaz nav "aizgājis",tik tiešām (s)
15.04.2011 14:11 |
 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009
Palabojiet mani kāda,bet esmu dzirdējusi,ja cilvēkam ir sajūta,ka otrs "nav aizgājis", tad tā ir laba zīme-viņš visu laiku ir ar tevi kopā (vārds vārdā to teicienu neatceros,bet dzirdēts kkas tāds ir!)!
15.04.2011 15:35 |
 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009
Uzreiz paceļu,jo gribas arī priekš sevis atsaukt atmiņā,kā bija tas teiciens?! (ja vien kāda būs kko tādu dzirdējusi!) ;-)
15.04.2011 15:47 |
 
Reitings 883
Reģ: 01.09.2010
Visam, kas notiek, ir sava jeega.. nekas bez iemesla nenotiek... katram sava laime un sava dziive javeido pasham... ari teiciens " viss kas notiek, notiek uz labu" ir ar savu jeegu... ja tev ir slikti, ja tavaa dziivee viss juuk un bruuk, tas noziimee, ka tev kaut kas ir jaamaina, lai viss uzlabotos un tad jau arii tas labais buus ;) nevar dziivot bezruupiigi pilniigaa pofigaa par visu un chiiksteet, cik slikti, kaa man neiet utt. Lai dziivee kaut kas nokaartotos un izmainiitos uz labo pusi - ir jaastraadaa pie taa ;)
15.04.2011 15:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits