Ja esi no laukiem,esi nulle :D

 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 29.01.2009

http://www.youtube.com/watch?v=RDQWDTsoFzM

stulba govs :D:D

13.04.2011 23:03 |
 
Reitings 104
Reģ: 01.03.2010
Visi tā klūp krāgā meitenei, savukārt man ir izveidojies diezgan pretrunīgs viedoklis.
Tur abas puses bija vienlīdz vainīgas un neaudzinātas. Jā, meitenes valoda bija diezgan šausminoša, bet es neteictu "cepuri nost" vīrietim, kurš pieļauj publisku kašķi ar sievieti, vienalga kādu, kāpj uz galdiem un izsaka rasistiskus apvainojumus.
Skaidri var redzēt, ka dāma ir tempermentīgāka, bet tas nepadara viņu par vienīgo velnu.
Nekas nav pilnībā melns, vai balts.
Puišiem vajadzēja klusēt, nevis viņu vēl vairāk kacināt. Nu un, ka iešāvusi, nu un, ka kašķējās. Tādu kutelīgu situāciju ir daudz, tāpēc nevajag mest malku ugunī, ja vēlies lai tas klusi norimtu.
AttentionWhore šajā situācijā bija abas puses.

Un kas vēl mani nokaitināja - youtube komentāros visi tik ļoti spriež par meitenes intelektu, tajā pašā laikā, knapi desmit komentāri bija uzrakstīti izmantojot garumzīmes, vai interpunkciju.
14.04.2011 04:06 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
eu, beidziet nolikt pilsētnieces :D nu tā meitene no video pilnīga dura, bet es arī esmu pilsētniece, caca, kas tik vēl ne, bet uzvesties māku. tāpat arī kāda te pieminēja, ka droši vien bagāta papucīša meitiņa. nu nezinu nezinu, visas bagātās meitiņas, ko pazīstu, nav tādas idiotes, kā meitene no video, un māk uzvesties. turklāt šitā drīzāk izskatās no wannabe bagātā gala ;)
14.04.2011 19:59 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Džeks kurš filmēja teica, ka meiča vainīga!!!
Kapēc puisim būtu jāklusē? Tādu vīsdegunīti vajag nolikt pie vietas ar kādu labu vārdu! Pareizi darīja, ka neklusēja.
Īstenībā, piekrītu, es vakar skatoties šo video aizdomājos, ka, ja būtu kāda no viņas draudzenēm, tad noteikti aizvilktu viņu prom no turienes, es arī justos pie viena apkaunota, ja mana draudzene tā izturētos sabiedriskā vietā. (t)
14.04.2011 21:07 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
tie džeki toč no Madonas, ja?!
Es arī no tās puses :-P
beeet..ir tādi cilvēki (arī personīgi zinu), ka reibumā i nemaz nevajag baigo iemeslu, lai šitā sāktu borzīt virsū..
un šeit tiešā izskatījās otrādāk par to lauku būšanu un nulli...

Puiši normāli turējās! droši vien tikai pasmējās...vot, ja sāktu baigi kaut ko sprēgāt pretī un attaisnoties tad jau būtu savādāk..
Tā jau ir, ka meitene domā baigo kruto nomētāja, bet patiesībā sevi par muļķi pataisīja...
Kad video aizies tautās, droši vien ieejot skolā to vien dzirdēs kā "atbildi par savu bazaru" no apkārtējiem :-D
14.04.2011 21:38 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Apsargs mudaks. Paņemtu aiz švarkas un izsviestu to skuķi ārā.
14.04.2011 22:03 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
izskatījās, ka apsargam ir interesanti un viņš gaida, kas sekos tālāk..
14.04.2011 22:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits