draugs-topošais aktieris un ķibele ap to

 
Reitings 287
Reģ: 04.04.2010

sveikas. Man ir lielā bēda. Draugam piedāvājā piedīties īsfilmā, kurā viņam būs meitene ar kuru būs gan bučošanās,gan mīlēšanās ,gan seksa aina.... :(

Protams apzinos,ka tas ir forši,ka šāds piedāvājums jo būs liels pluss nākotnes izaugsmei..bet tas nemaina manu iekšējo sāpi. Apzinoties,ka viņam būs jābučojas un jāmīlējas ar citu meiteni, man paliek skumīgi.

Negribas arī celt augšā greizsirdības scēnas... Vnk kluseeju, sākumā pašņukstēju. Tagad jāklusē,lai neliktu viņam justies slikti, jo tas ir pienākums/darbs un man būtu tas jāpieņem.

07.04.2011 13:17 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Man ir maza pieredzīte, teikšu kā cīnijos.
Es biju Tava puišā vietā, tika paredzēta arī šāda veida aina ar kādu puisi,tieši arī īsfilmai pēc stāsta. Es ilgi lasiju stāstu un domāju, domāju, domāju...
Un beigās izdomāju, ka nespēju, jo tas cilvēks ar kuru man šī aina jāattēlo, es nevaru paskaidrot, vnk nevarēju.
Un es atteicos. Bet es neko nezaudēju,jo atteikumu pieņēma. Atrada citu vietā, jo paralēli man arī ar darbu mazliet grūti bija savienot.
Runājot par tām emocijām, ir tā kā ir. Nav tā, ka nekā nav. Ir tā sajūta, padomā, cik cilvēkam maz vajag. Un ja gadās tie fluīdiņi. Tā kā var būt gan tā, gan tā. Bet tas nebūt nenozīmē, ka viņam Tu neesi vajadzīga. Kad sāki satikties, Tu taču zināji ar ko viņš nodarbojās, un jebkuram īstam aktierim savā dzīvē būs šādas ainas.
07.04.2011 22:52 |
 
Reitings 287
Reģ: 04.04.2010
nav čirkaini.

Nu par aktiera būšanu tik pirms kādiem pāris mēnešiem tika nolemts tā galēji.
Sākumā vnk aizraušanās gan man,gan viņam bija teātris. Bet tagad viņš sāk pietuvoties šīs idejas realizācijai. Un šogad domā pāriet no sava kursa uz aktieriem.
Pati jau arī plānoju stāties aktieros, bet nu esmu apsvērusi visus mīnusus, tāpēc esmu uz tās robežas starp jā un nē.
08.04.2011 12:38 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Iesaku necelt paniku bez iemesla- aktieros vispirms ir jātiek. Tur neuzņem visus pēc kārtas :-)
08.04.2011 12:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits