izmaksāšana meitenei,ja pats nepelna.

 
Reitings 6
Reģ: 05.04.2011

manī jau ilgu laiku iekšā sēž maza dusma par puiša sīkumainību naudas lietās.es īsti nesaprotu,vai es vispār drīkstu dusmoties.lieta tāda,ka mēs esam kopā pusotru gadu un viņš man šajā laikā nav neko dāvinājis(izņemot uz jubilejām),vai izmaksājis ko lielāku par tēju(2 reizes pa 30 sant) mēs visu pērkam uz pusēm,pat prezervatīvus.it kā jau viņam nevajadzētu man neko pirkt,jo pats jau nepelna.citās jomās viņš ir

ideāls priekš manis.

palīdziet,lūdzu,man tikt skaidrībā ar šo sāpi.

05.04.2011 20:53 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
si-jay, nu jā, saprotu, ka kopā nedzīvo, to par komunālajiem es tā piemēram pieminēju :D Bet nesaprotu, kā var neizmaksāt ik pa laikam to pašu kino vai kafejnīcu, pat ja tās naudas nav tik daudz. A ja meitenei nebūtu, ko par sevi samaksāt? :D :D :D Pats ēstu un šai nepirktu? :D :D :D Tas tā, bet ja jau uz kafejnīcām iet, ēdienu kkādu pērk, nauda ir. Domāju, ka arī izklaidēties iet. Tur jau domāšana tam čalim visticamāk, ka vainīga.
05.04.2011 21:08 |
 
Reitings 1492
Reģ: 19.08.2010
piemēram, es esmu daudz daudz labākā materiālajā situācijā, mēnesī saņemu vismaz 3x vairāk naudiņas. un man nav kauns maksāt par viņu, jo viņam nav tās naudiņas bieži vien.
05.04.2011 21:10 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Tām meitenēm, kas gan šajā gan citās diskusijās uzsver, ka uzskata, ka vīrietim ir jābūt tam, kurš par visu maksā - jūs nav neērti? nejūtieties viņam parādā? Es personīgi justos nepilnvērtīga, ja vīrietim par mani par visu būtu jāmaksā!

Ok, cita situācija ir tad, ja sieviete rūpējas par bērniem, gatavo vīram ēst utt.

nokija, Tavā gadījumā - pilnīgi LOĢISKI, ka Tu nevari prasīt no viņa, lai viņš izmaksā visu!
05.04.2011 21:10 |
 
Reitings 696
Reģ: 03.11.2010
kā jūs pērkat prezervatīvus uz pusēm? samaksājat un tad dalat naudu uz pusēm?
bet izskatās, ka tu arī ne ar ko neatšķiries no viņa.. esi izmaksājusi kādreiz?
un kur lai viņš rauj naudu, ja nestrādā un vēcāki nevar iedot? vai arī nauda viņam ir, bet skopulis?
05.04.2011 21:10 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Kad mēs ar draugu sākām satikties(9., 10. klasē), tad viņš teica tētim, ka ies uz randiņu un tad viņam tētis esot devis daudz, jo nevarot radīt sliktu priekšstau, bet es nebiju izlutināta un man labāk patika pastaigas gar jūru, tējas dzeršana lietainā laikā un mīļa pastaiga da jebkur (l)
Un Tu tiešām pati atrisināji savu mīklu - ja čalim nav bagāti vecāki vai ja viņam kauns prasīt, tad ko viņam darīt, tavuprāt? :-/
05.04.2011 21:11 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
C'mon ...
05.04.2011 21:13 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
nedomāju, ka autore ir izlepusi un vēlas, lai čalis visu izmaksā - viņa runā par elementārām lietām. nu aiziet, tagad atzīstas tās, kuras priecātos par iespēju dalīt naudu uz pusēm par prezervatīviem :-D :-D
es ieteiktu autorei skatīties kāds puisis ir pret citiem, piemēram draugiem. kaut vai tās pašas cigaretes (ja pīpē), novērto vai šis dalās vai nedalās. pēc tā arī var secināt, kāda ir situācija ;-)
05.04.2011 21:17 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Cherry cake, ar ko lai es justos nepilnvērtīga, ar to, ka necenšos savu kapeiku pabāzt apakšā? Es vispār nesaprotu šitos feministiskos izgājienus kā maksāju uz pusēm. Savā mūžā neesmu maksājusi, ja esmu kopā ar vīrieti, tas ir pirmkārt. Otrkārt, cik man bijuši vīrieši - neviens no viņiem sieviete par pusdienām vai izlkaidi naudu nepaņems, uzskatu to par normu.
05.04.2011 21:17 |
 
Reitings 136
Reģ: 29.01.2009
Uzskatu, ka, ja vecāki zina par jūsu attiecībām, tad jau puisim iedotu to naudiņu, lai vismaz labu priekšstatu radītu.. protams, cita lieta ir tā, ja naudas nav, nu tad tur arī neko nevar padarīt, ja nav - tad nav.
Bet nu, ja tomēr vecāki viņam dod naudu, bet viņš vnk principa pēc tev neko neizmaksā, tad nu, tas liekas dīvaini, jo arī ES uzskatu, ka puisim būtu jāizmaksā, nu labi, ja ne visu, tad vismaz kafejnīcā, autobusu, kārumus, nerunājot par dāvaniņām. 12mitā klase tomēr ir jau pieauguši cilvēki, citi pat dzīvo kopā kā ģimene.
Vismaz man tas liktos dīvaini, ja man būtu viss sev pašai jāizmaksā..
Bet saku vēlreiz, tas viss atkarībā to tava puiša finansiālā stāvokļa.
Ja nav kauns tad vispār parunājies ar viņu par šo tēmu! ;-)
05.04.2011 21:20 |
 
Reitings 6
Reģ: 05.04.2011
atceros,ka viņš draugam iedeva 60 santīmus tikai lai viņš ietu hokeju spēlēt(draugs negribēja ,jo žmiedzās autobusam) ,bet man neko vairāk par divām tējiņām nav izmaksājis.pret draugiem viņš ir devīgs
05.04.2011 21:20 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Becky, man liktos par traku, ja mans draugs man par pilnīgi visām kafejnīcām un citām izklaidēm maksātu viens. Mēs maksājam kā kuru reizi un pārsvarā tas, kuram ir skaudra nauda arī samaksā.
Dzīvojot kopā un zinot, ka, piemēram, abi pelna vienādi, bet draugs par visu maksā, kamēr es to vien daru kā pērku drēbes, piemēram, man paliktu neērti. :-/
05.04.2011 21:22 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
cherry_cake - neuzskatu, ka vīrietim jāmaksā pilnīgi par visu, ir ļoti daudz kas, par ko maksāju es (maksāju, piemēram, par internetu, tv, komunālos, pērku pārtiku utt.). Ir daži maksājumi, ko arī dalam uz pusēm, bet tie pārsvarā ir tādi tiešām lielāki maksājumi un tā dalīšana arī ir nosacīta - vienreiz samaksāju es, citreiz viņš. Tāpat arī, ejot izklaidēties, varu samaksāt, bet pārsvarā to gan maksā viņš. Tāpat arī pārtiku tomēr pērk biežāk. Tas, ko viņš man pērk reti, ir apģērbs un apavi, visu pērku pati. Kosmētiku utt. nav nekad pircis, uzskatu, ka tā nu galīgi nav viņa darīšana. Bet nejūtos ne drusciņas slikti, ja par mani samaksā, drīzāk otrādi, jūtos labi - esmu sieviete un uzskatu, ka tā tam ir jābūt, ka vīrietis maksā vairāk, un, ka maksā par izklaidēm! Man patīk justies drošai, zināt, ka būs, kas samaksā vai nopērk vajadzīgo, kad pašai beigsies nauda. Un laikam esmu pietiekoši pašpietiekama, bet man nav vēlmes visu maksāt uz pusēm, mēģinot, es pat nezinu, pierādīt kādam (kam?), ka esmu tikpat spējīga un finansiāli neatkarīga - man tas nav vajadzīgs! Tas taču ir mans vīrietis, nevis kkāds cilvēks no malas, ar ko dzīvoju kopā.
05.04.2011 21:24 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Aizmirsu pašu galveno - galīgi nejūtos viņam neko parādā! Uzskatu, ka tā tam ir jābūt. Atkal piekrītu Becky. Cita situācija būtu, ja pelnītu abi vienādi un tad liktu vīrietim visu maksāt (kā minēja Kristīne) - tas būtu nedaudz jocīgi, tad, protams, lielākos maksājumus - komunālos utt. dalītu uz pusēm, arī pārtiku pirktu pa reizēm viens, tad otrs, lai līdzīgas summas sanāk. It sevišķi tas varētu būt izteikts, ja maz pelnītu. Bet vienalga gaidītu, ka vīrietis samaksās nedaudz vairāk.
05.04.2011 21:27 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Meitene vārdā Kristīne, man ir paveicies, ka sidsapziņa manī guļ dziļā miegā :-D Un jā, man ir nedaudz savādāka situācija.
05.04.2011 21:27 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
nokija, varbūt viņam žēl priekš Tevis? Nu zini kā, domā, ka nav vērts utt. Es gan nezinu to visu situāciju utt., bet nu mans draugs ir devīgs pret visiem - māsas ģimeni,draugiem, mani atbalstīja, kad nebija daudz naudiņas.
Es naudas ziņā esmu piekasīga, jo zinu, ka viņš visiem aizdod, bet zinu, ka ne visi atdod un man besī, draugs parasti tad samelo, ka ir atdevuši. :-D lai man sirds mierīgāka.
05.04.2011 21:28 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Becky - maksāšana uz pusēm ir otra galējība. Protams, ka mēs neņemam visus čekus, nerēķinam, nedalam uz pusēm - tas ir absurds. Mēs pat īpaši nesarunājam, daļu lietu pērku es, daļu viņš, daļu rēķinu maskāju es, daļu viņš. Un es to uzskatu par normu. Tad, kad man būs bērns un es nevarēšu strādāt, tad bez nekādiem sirdsapziņas pārmetumiem varēšu dzīvot no drauga/vīra budžeta..

Es neesmu kapeiku skaitītāja, tas varbūt pat ir slikti, jo daudzi to zin un, piemēram, neatdod sīkus parādus (ja es būtu uzskaitījusi, cik kurš man paliek parādā, pāris simti toč būtu sakrājušies :D). Es labāk iedodu/samaksāju vairāk kā vajag, lai nepaliktu nevienam parādā. Nu kaut kā tā...

Pati nāku no daudzbērnu ģimenes un dzīvoju diez gan pieticīgu bērnību, mani neviens neizlutināja naudas ziņā, jau no mazotnes iemācījos krāt.
05.04.2011 21:28 |
 
Reitings 696
Reģ: 03.11.2010
briedis es īsti nesaprotu par ko maksā tavs vīrietis, ja tu maksā par tv,netu,komunālajiem utt. un arī ēst pērc dažreiz pati un arī lielos izdevumus uz pusēm.. :-D
05.04.2011 21:30 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Cherry cake, ko lai saka, mūsdienu feministes ļoooti atvieglo dzīvi večiem, līdz ar to tie paliek arvien sievišķīgāki un sievišķīgāki! Tas nav attiecinams uz Tevi, es vispārinu. :-)
05.04.2011 21:34 |
 
Reitings 577
Reģ: 29.01.2009
Neko jau vins tev nevar nopirkt ja pats nepelna ...kad pelniis tad izmaksaas un ja tev vins visaadi savaadaak ir ideaals kaa pati saki tad jau nauda nav galvenais .
05.04.2011 21:35 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Autorei, Tavā vietā es pavērotu, netīšām censtos uzzināt kā pret naudām izturās puiša vecāki, jo tas arī lielākoties nāk no mājām, ka nesanāk pēc pāris gadiem situācija, ka teiks, ka nevari sev jaunus zābakus pirkt, jo slidas vēl nav novalkātas :-D
05.04.2011 21:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits