Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

HELP!!!

 
Reitings 5
Reģ: 05.04.2011

Tatad esmu kopa ar puisi loti isu laiku vins ir skaists u.t.t nav saubu ka meitenes gruti vinam nav dabut.Tatad vinam nacas kadu laicinu padzivot pie vienas meicas jo nebija kur citur... tatad mes satiekamies un vins atstaja kompi ieslegtu savu skype.. un tad nu man rakstija ta meitene ka vins mani krapj ka vins ir nezheligs babniks un ka vins ir nelabojams ka viniem ari bija sex 5dien un ka vins mil sajutu ka daudzas meitenes ir bez prata un ta taalak. karochit ka vinam tadas ka es esmu daudz bet es ta padomaju ja vinam tadas ka es ir daudz vai vins ar mani runatu pilnigi visu laiku pa skype video chata pat darba majas.... un kad ballejas 5dien vins 4os nakti vel ar mani sarakstija un pa tel runaja kad it ka viniem ir bijis tas sex...

es esmu loti apjukusi vai ta ir vienkarshi kkada greizisrdiiba . Vins pats saka ka vins ir debila un ka nezin ko runa un ka vins neko tadu nav darijis. un man gribas ticet jo nu mes patiesham pa dienu lidz velai naktij runajamies skype.. satikties gruti jo talas pilsetas dzivojam... man vins loti patik.. un man loti bail no ta ka ta varetu but taisniba

05.04.2011 05:49 |
 
Reitings 5
Reģ: 05.04.2011
+ vina man teica lai es vinu sapinu preti satiekoties ar vina labu draugu iedeva man ari vina telefona numuru.
05.04.2011 05:53 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
:D Tu tiešām reāli apdomā variantu, ka kamēr jūs ar džeku skypā sarunājāties, meiča viņam zem galda taisīja minetu? Vai arī ir kāds cits variants, kā viņiem varētu būt bijis sekss jūsu abu sarunas laikā? :D
Ja tai meitenei nav nekādu citu "faktu" par krāpšanu un šis pats ir izgāzies, tad tev vajadzētu ticēt savam puisim.
Gan jau ka meitene ir skaudīga intrigante... īpaši, ja viņa ir no mazpilsētas (mazajos miestos cilvēkiem drāmas ir kā ēst).
05.04.2011 06:00 |
 
Reitings 5
Reģ: 05.04.2011
hhahaha ne vina ir no pashas Londonas :D
nee nu nejau kad runajam bet tieshi tad kad mes neesam runajusi.. tas ir kaut kads sviests. besi sitas dramas
05.04.2011 06:12 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Es jau esmu dikti miegaina un varbūt visas detaļas neuztvēru, bet man izlasot radās tikai viena doma- tā meičai tak Tavējais patīk, vot i uz kaut kāda meiteņu solidaritātes pamatā uzmetusies Tev par ''labiņo'' ;-)

Padomā, viņa izlīdzēja ar dzīvesvietu u.t.t. Ja tas būtu viņas labs draugs viņa Tev nekad to nestāstītu. :-P Bez tam tik atklāti iegrūžot labākā drauga nummuru.. kura vēl, bet ne jau labākā drauga. Tā meiča ir reāli stulba losīte un Tu vari vai nu ļauties viņas radītajai panikai vai arī ticēt savam draugam un visu nesačakarēt ar savu paranoju.

Mans viedoklis. Viss. Arlabunakti. (l)
05.04.2011 06:26 |
 
Reitings 5
Reģ: 05.04.2011
nu jup laikam ka taa arii bus jatic,riit tiksimies beidzot.Paranojas lekmi jau esmu uztaisijus un nekad chalim tik rupju sms nebiju uzrakstijusi bet nu viss ok tagad. riit redzeee...
wishh me luck n night night ;)
05.04.2011 06:46 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
tā par draugu gan nebija īpaši laba ideja :D kā vispār kas tāds var prātā ienākt.
05.04.2011 13:40 |
 
Reitings 74
Reģ: 09.04.2011
Manuprāt, tā skuķe ir sajukusi prātā. Ja godīgi man pagatnē gadījies līdzigi. Taka nem veraa, ka reizem sitādas bābas uzvedas kā slimas govis. Domāju, ka tev draugam vajadzetu ticēt. Vismaz tikmer kamer sitas viss nepartop par ikdienu un nesāk vēl 10 teikt tev ko lidzigu. BET, saubos, ja jus šķir attālums, ka sanaks kaut kas ilgstošs. Visticamāk driz vien būs - bye bye!
10.04.2011 00:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits