jūtos SASODĪTI!!!=( Kā lai tiek tam pāri??

 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009

Esmu vnk sagrauta līdz pašiem sirds dziļumiem... (t) Nevaru jau vairākas dienas atkopties-neko sakarīgu nevaru padomāt,izdarīt...viss iekšā vāras,asaras birst vienā laidā..ne mirkli nav miera,ka es par to nedomātu...

Runāju ar savu puisi skypā..parasta vakara saruna..drusku mums bija vārdu pārmaiņas normas robežās,ka drusku jāpadomā par mūsu attiecībām,kkas jāpamaina,jo ir nedaudz jūtama rutīna...puisis teica,ka paņems atvaļinājumu darbā,grib atpūsties no darba,tās spriedzes..protams,bija viņam arī citas sadzīviskas problēmas,kas viņu bija visu laiku mocījušas...bet tas ir cits stāsts...mūsu saruna beidzās ap 21iem vakarā..sarunājām,ka padomāsim,ko pamainīt un pēc nedēļas satiksimies...gribēju arī viņam kaut no visa atpūsties,jo tiešām bija no daudz kā noguris un sevi izsmēlis...

Vakarā 23os saņēmu ziņu no viņa māsīcas,ka viņš braucis pie k-vecākiem ciemos un cietis autoavārijā :'-( ..tajā pašā dienā pēc mūsu sarunas..viņš bijis nervozs,uzvilkts...bāc-es saņēmu to ziņu un man viss apkārt sagriezās-sirds sita 100x ātrāk,asaras gāzās,neko nevarēju pateikt,rokas drebēja.... :'-( Tas bija tikai dažas stundas vēlāk...

Es vēl šodien tam nevaru tikt pāri...vēl viņš sarunas beigās man pateica,ka mani mīl un es viņam nemaz nepaguvu to pateikt pretim :'-( Vienmēr biju gaidījusi īpašu mirkli,lai viņam sniegtu šos vārdus... :'-( Un kā rādās-vajadzēja ātrāk pateikt...un vēl beigās māsīca pateica,ka viņš mani bija domājis dzimšanas dienā bildināt... :'-( Bāc....es vnk nespēju tam visam vēl noticēt un tikt pāri... :'-( Es vnk nespēju bez viņa dzīvot!!!!....Katru dienu varu raudāt....paskatos bildes,paklausos dziesmas,atceros,kur bijām kopā un kādi bija mums plāni...es vnk nespēju...es iekšēji jūtos "tukša"....es pat tagad rakstot šo visu-NESPĒJU NERAUDĀT :'-( :'-( :'-( :'-(

Neko tik traģisku es nebiju gaidījusi...es vnk nespēju pat tagad neko sakarīgu uzrakstīt...Bet vienu zinu-Es viņu MĪLU un MĪLĒŠU (l) :'-( Cik žēl,ka es viņam šos vārdus nevarēju ātrāk pateikt dzīvē-aci pret aci....lai sajūt,cik man bija svarīgs....nožēla ir pret sevi :'-( Cik ļoti viņš arī manis dēļ centās....ehh.....smagums sirdī!!! :'-(

Vnk gribēju savu sirsniņu izkratīt...nezinu,kā mana dzīve tālāk turpināsies.....

03.04.2011 21:00 |
 
Reitings 566
Reģ: 29.01.2009
Ja meitene patiešām vēlēsies uzzināt (dzīvs vai miris), atsūtīt Dāmītei personas kodu, ja nē - tad viss skaidrs.
04.04.2011 18:49 |
 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009
Nav, nav nekā...Bet nu Dii attaisnojumam - varbūt viņai negribas tādus datus svešiem cilvēkiem izsūtīt (t)
04.04.2011 18:53 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
nu tad jau arī viņai negribas uzzināt cilvēks ir dzīvs vai nav.
Es kaut vai visai pasaulei izkliegtu viņa personas kodu, lai tik man pasaka kas notiek.
slimi suņa murgi te notiek.
04.04.2011 18:54 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Tam cilvēkam, kas šo visu ir izdomājis, nāks simtiem reižu atpakaļ. Vienalga vai viņa ir piečakarēta, vai pati to visu izdomājusi NEDRĪKST tā jokoties ar cilvēka dzīvību!
04.04.2011 18:54 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Dāmīt, ja pieņemam, ka šī situācija ir reāla- kas gan vēl ļaunāks var notikt??? pats ļaunākais jau būtu noticis un aizsūtītu personas kodu nedomājot..

bet nu, tā vien šķiet, ka tas viss ir fantāzija.. kāpēc tā ir nepieciešams darīt?
04.04.2011 18:55 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Vai nu kaut kā uzmanību vajag pievērst, vai nu tiešām Dii ir naiva. :-|
04.04.2011 18:57 |
 
Reitings 768
Reģ: 08.04.2009
nu varbūt meitene jūtas piečakarēta un nemaz negrib uzzināt patiesību, nav gatava. te viss ir ļoti dīvaini, tomēr dzīvības un nāves jautājums. man arī ir tendence vilkt garumā, tā ka mazliet saprotu
04.04.2011 18:59 |
 
Reitings 212
Reģ: 07.03.2011
Ja es piekritu Anetīte :) tas viss ar laiku naks atpakal vina to gribes vai nee, ja ta nav taisniba tad bus, varbut ne tagad bet veelaak. bet vinai tas naks atpakal un un tam puisim par atriebibu... protams ja vins ir dzivs....
es tagad lasiju te visas lpp... nu ja tur tiesam kautkas nav tirs.... :-|
bet nu ja cilvekam tiesam gribejas tik vala no _Dii_dii_.. varbut ta nemaz nebij masica bet milaka ;-) ... ( es tikai ta ka piemeru...)
04.04.2011 19:12 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Izlasiju visu,un neticu nevienam vārdam.

Izklausās pēc seriāla. Tad attiecības ar radiem ir labas,tad nav nemaz tik labas beigās. Puisis cietis autoavārijā,braucot pie krustvecākiem-tātad ne jau speciāli kautkur triecās iekšā,jo ja gribēt apzināti nogalināties,būtu ieskrējis tuvākajā kokā..līdz ar to atstātā vēstule,zīmīte pie gredzena utt ir absolūts izdomājums.
Un visam pa virsu ir tik ātrās bēres,un vispāreja izolācija no pasaules,par to neuzzinot.
Un tālākā attieksme un darbības,šaja sakarā ir nekāda.Es jau būtu aiznesusies uz ttiem kapiem uzreiz kā uzzinātu.Un Damītei ar neko nesūta...

Un tā nemitīgā sevis slavināšana,kā mīlējis,ka bijuši kā cimds ar roku utt,bet tai pat laikā kašķējušies par rutīnu un gribējuši attiecību pauzi...;/
04.04.2011 21:11 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
bet kāda jēga kaut ko tādu fantazēt!
pazaudēt sev patiešām tuvu cilvēku (draugu, ģimenes locekli, klasesbiedru,..)ir nenormāli sāpīgi, drausmīgi, murgaini,utt... es domāju (diemžēl) daudzas meitenes šeit to ir izjutušas..
Kāpēc rakstīt/domāt tādas fantāzijas... tas labi nebeigsies..
04.04.2011 21:15 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
es vienkārši nespēju noticēt tam, ka iespējams ir izdomāti šādi slimi suņa murgi.
Pat ļaunākajam ienaidniekam šādus pārdzīvojumus nenovēlētu.
04.04.2011 21:18 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Es tiešām nedomāju ka Dii-dii to ir izdomājusi, vairāk izskatās ka draugs izdomājis nozust, un pati Dii-dii vnk nevar vēl to īsti saprast (t)
04.04.2011 21:23 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Gribēju izteikt līdzjūtību, bet tālākie komentāri- nu kā cilvēks var kaut ko tādu uzmurgot? Nu ja izdomāji stāstiņu, tad turies pie pateiktā un nemaini versiju.
Drīzāk šķiet, ka vecis tevi pameta, tev sāp, gribi izlikt sāpi un saņemt atbalstu, nevis nosodījumu, kā parasti šajā forumā ir, ja kāda pārlieku pārdzīvo par šķiršanos. Bet par nāvi jokoties- nu nez vai vajag tā darīt.
04.04.2011 21:33 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
Nu nezinu,meitenes,es vakar izlasiiju sho diskusiju un peec tam veel kaadu laiku manaa galvaa klejoja domas,ka es,piemeeram, nevareetu taadaa briidii nevienaa portaalaa tik gari un plashi staastiit par notikusho,domaaju,ka pat ,uz kaadu laiku,man buutu uzspljaut uz apkaarteejo pasauli,veel jo vairaak uz datoru,nebuutu nekaadu speeku seedeet cosmo forumaa. Otrkaart,meitene ,reizeem,nonaak pretrunaas ar savu pashas saciito. Kaa arii ,saakumaa nebija ne vaarda,ka nebija bijusi beerees,kaut gan,ja jau raksta par shaadu teemu,tad 100 punkti,ka buutu piemineejusi arii sho,ne mazaak svariigo faktu par paareejo. Taapeec ,man liekas,ka tas viss ir izdomaajums.
04.04.2011 21:45 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Un vēl,vai tad viņa nebūtu uzreiz teikusi to,ka bēres viņai noklusētas? Jo tas manuprāt būtu arī svarīga lieta par kuru pārdzīvot (t)
04.04.2011 21:45 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
uzmanības trūkums!Nekādi citādi nespēju noraksturot cilvēku, kurš spējīgs kko tādu sagudrot!
04.04.2011 21:48 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
1. Ja puisis un radi to visu noorganizējuši, tad tas ir neizsakāmi ļauni attiecībā pret Didī, jo nereti otra pusīte nespēj pārdzīvot mīļotā nāvi un izdara pašnāvību. Vai tie puiša radinieki(un arī pats puisis) būtu gatavi uzņemties vainu par meitenes aiziešanu?

2. Tas, ka viņa te raksta un izplūst komentāros, nebūt nav iemesls pēc kā spriest, ka viņa nepārdzīvo. Tieši vieglāk saņemties un nenogrimt asarās, ja komunicē ar citiem. Sava radinieka nāves dienā es iegrimu te diskusijās, kuras nekad nelasītu, lai nesāktu psihot un neskrietu pēc alkohola(to es vispār atmetu kā domu, jo aizgājējs nevēlētos lai nodzeros).

Saproties taču, ka viņa nervozē, streso, pati ir neziņā un liels izmisums, jo nevar atrast nekādas liecības par negadījumu utt.
04.04.2011 22:00 |
 
Reitings 696
Reģ: 03.11.2010
neko sev atkājumi.. neticu ne vienam vārdam
ja autore pati to izdomāja, tad vnk .. :-O
04.04.2011 22:51 |
 
Reitings 183
Reģ: 10.01.2011
Mūsu lielā traģēdija nozudusi... Interesanti, kā šis viss pasaciņš turpināsies/atrisināsies..? |-)
04.04.2011 22:56 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
Izrādīsies,ka viņš jau 10gadus ir laimīgi precējies ir 8 bērni un viņš ir arābu šēihs,kam nedaudz bij apnikusi sava dzīve un viņs sameklēja sev mīļāko..šī afēra ilga 5gadus,bet tad viņš saprata,ka mīl savu sievu un atgriezās ģimenē.. Un māsīca viņu piesedza :D


Protams ja šis viss ir taisnība,ko saka meitene, tad man ir ļoti žēl..gan tad,ja puisis tiešām ir miris,gan tad,ja viņa ir SMAGI piekāsta..
04.04.2011 23:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits