Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ziņkāre

 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009

Klau meitenes, kas tirgus taisa, es, protams, esmu daudz labu lietiņu iegādājusies utt, bet vai tiešām ir katru nedēļu jāliek tās pašas mantas 4-5 reizes, katru reizi samazinot to cenu līdz smieklīguma robežai?

Vai tiešām ir tik svarīgi to preci notirgot pa santīmiem nevis aiznest uz Sarkano krustu vai kādu baznīcu? :-)

Nu man te tāds tas jautājums-novērojums ir radies...

31.03.2011 22:41 |
 
Reitings 91
Reģ: 20.11.2010
Krīze dara savu! Tā jau ir, ka gribas izpārdot tās lietiņas, kuras pašai nav vajadzīgas, un pretī saņemt kaut niecīgu naudiņu!
Bet nu tas ir katra paša ziņā, cik bieži likt un cik zemu nolaist cenu! :)
31.03.2011 22:45 |
 
Reitings 168
Reģ: 22.09.2009
domāju daudz meitenes teiks, ka jā.arī par latu ir jēga pārdot..it sevišķi, ja nav darba.
bet vispār, es laikam ņemšu vērā Tavu padomu, japameklē info par Sark.Kr.
31.03.2011 22:47 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Es, savukārt, nespēju pabrīnīties par to, cik reti šeit ir tirdziņi, kuru saturu ir prieks skatīties! Piedodiet, bet kā nav kauna tirgot nonēsātas lupatas un vēl prasīt par to samaksu?
31.03.2011 22:49 |
 
Reitings 168
Reģ: 22.09.2009
vispār man ienāca prātā , vai kkādos lietoto apģērbu veikalos nevar pārdot(protams par niecīgu samaksu) ?
Protams, protams zinu, ka labāk būtu ziedot..
31.03.2011 22:49 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
es vienkārši domāju, kāda jēga ko tirgot pa 50-60 santīmiem, ja aizbraucot teiksim līdz centram ja tur nedzīvo, jau tik pat iztērē transportā :-) es tik tā... aizdomājos...
31.03.2011 22:49 |
 
Reitings 168
Reģ: 22.09.2009
un vēl - rotas tādam Sarkanajam Krustam pieņemu, ka nevajadzētu? jo..nu ja cilvēkam nav ko ģērbt tad tas jau pēc ņirgāšanās izskatās.. bet tad atkal, ja tā ir meitene no maznodrošinātas ģimenes tad viņa priecātos par kādu gredzentiņu, ko vecāki nekad nepirktu..ne?
31.03.2011 22:51 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
nu ja nu, ja nepērk, tad nepērk..
bet laikam to saprast ir patiešām grūti.
31.03.2011 23:03 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
es ar tieši domāju par to = kāda jēga ir likt mēnesi vienu un to pašu lietu, ja nevienai tas neinteresē? :-D
31.03.2011 23:10 |
 
Reitings 293
Reģ: 06.10.2010
Pirmkārt, meitenes ir pirkušas savu lietiņu un tikai pāris reižu vilkušas vai pat nevilkušas - bet zin ka vairs nenēsās, kāpēc gan neielikt tirdziņā, ja nu kādai noder. Galu galā tā drēbīte ēst neprasa, ja pārdod tad lai vismaz kādu kapeiciņu dabūtu, ja ne tad lai stāv skapī, nav jau izmisīga vajadzība izlidināt.
Otrkārt daudzas dzivo centrā un viņām neko nemaksā aiziet uz tikšanos. Vai arī otrs variants - gandrīz jebkuram kādreiz ir darīšanas centrā, tad nu braucot pa savam vajadzībām pie reizes satiek pircēju.
Treškārt - kāpēc liek atkārtoti. Nu lieta tāda ka ne visas te sēž katru dienu. Dažas ienāk reizi ilgā periodā, citas tiko reģistrējušās un nečeko ntās lapas no vecajiem tirdziņiem.

Un jā, tagad daudzas izpārdod pat to kas pašām patīk un jaunas lietas jo vajag naudiņu, kuras tiešām nav. Dažām arī tie santīmi skaitas nauda. Un vēl tirdziņos reizēm var atrast lietas kas patikušas, bet kuras ir nokavēts pirkt veikalā.
Tā kak brīva izvēle pārdot savas lietas vai ziedot :-D Ēst jau neprasa, nu nav pircējas šobrīd, kas zin vai rīt šeit neiemaldīsies kāda, kura meklēs tieši to ko pārdevēja piedāvā :-D Izvietot tirdziņu neko nemaksā, kam neinteresē tie lai neskatās. Tāpēc jau ir sadaļā tirgus lai katrs ievietotu visu kas labpatīkas. :-D Tas tā mans subjektīvais skatījums :-D Tirgus ir lieliska iespēja izpārdot to kas sapirkts treknajos gados, jo īpaši tām, kurām par lats skaitas nauda
01.04.2011 01:36 |
 
Reitings 160
Reģ: 29.01.2009
Pilnībā piekrītu PinkCandy :)!
Es vispār brīnos-tik bieži visāda piekasīšanās, kāpēc par lētu - laikam mēsls, kāpēc par dārgu :)!
Diemžēl latviešiem tāda mentalitāte-o, ja kādam vairāk naudas, tad viņš labāks, krutāks ;)!
Iemesli taču visdažādākie - normāla lietiņa, bet apnikusi, gribas, ko jaunu, par mazu/lielu palikusi utt.
Hm...vispār jau lielākajai daļai ir tā KRĪZE. Un tas noteikti nav nekāds kauns, ja līdz algai (vai citiem ienākumiem) tiešām tie daži lati ļoti noder. Cik tad mums te šobrīd ir tā vidējā alga 250-350, maksājumi toties dubultojušies.
02.04.2011 12:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits