Kur ceļojiet?

 
Reitings 620
Reģ: 22.10.2010

Sveikas, dāmas!

Parunājam par ceļošanu. Šobrīd gribas pasapņot, jo nekur netieku, jāraksta bakalaurs. Tuvākais ceļojums jūnijā tikai.

Kur šogad esat bijušas un kur plānojiet doties? Kāda tipa ceļojumi jums patīk?

Man patīk šopinga izbraucieni, slēpošana Alpos un vasara Spānijā, un vēl, dievinu Vāciju, mana mīļākā valsts, patīk tur cilvēki, serviss, viss patīk. Nepatīk visas Anglijas, Īrijas utt. Nepatīk doties ceļojumos, lai apskatītu arhitektūru, muzejus. Priekšroku dodu aktīvajai atpūtai.

Un vēl - kur ceļosiet vasara? (l)

31.03.2011 22:31 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
jūlijā uz Barselonu (l) puiša draugs tur dzīvo, tā ka varēsim kādu nedēļu tur dzīvoties uztraucoties vien par neapdegšanu saulē un mājās tikšanu pēc pārāk daudz vīna pudelēm :-P
05.04.2011 23:19 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
runājot par stopēšanu - bieži vien lētāk iznāk nopirk ryanair akcijas aviobiļeti, jo stopējot līdz galamērķim var iznakt braukt pat nedēļu vai divas un tai laikā ir kaut kas jāēd un jāmazgājas. interesantāk - tas tiesa. bailīgāk - arī.
05.04.2011 23:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits