Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cosmo anketa.Atbildiet smuki un glīti.

 
Reitings 1479
Reģ: 07.08.2010

1. Ja Tev šovakar piezvanītu kāds labs draugs vai radinieks un teiktu, ka šonakt 3.00 ir izlidošana ar lidmašīnu uz valsti,kuru sen jau vēlies apskatīt. Vai Tu piekristu pēc ~7h izlidot?Ja nē, kāpēc? Ja jā, uz kuru valsti tas būtu?

2. Ja Tev būtu iespēja uz 1 dienu iejusties kāda sabiedrībā populāra cilvēka vietā, kurš tas būtu?

3. Ko Tu padomātu par nepazīstamu puisi,kurš nākot pretī, Tev uzdāvina Tavu mīļāko ziedu?

4. Vai Tev kādreiz nav licies, ka Tev piemīt kādas pārdabiskas spējas; kaut kas tāds,kas piemīt tikai retajiem?

5. Ja Tavs budžets būtu 5ls, ko Tu nopirktu/izvēlētos kā dāvanu savam vismīļākajam cilvēkam?

6. Kuru piezīmi skolas dienasgrāmatā Tu atceries visspilgtāk?

23.03.2011 23:33 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
1. Ja man nākamajā dienā nebūtu jāstrādā, tad 100 punkti, ka piekristu. Gribētu aizbraukt uz Brazīliju Riodežaneiro karnevāla laikā un tur piedalīties (l)

2.George Clooney - gribētos zināt, kā tas ir būt tik pievilcīgam vīrietim, kura dēļ bez prāta ir turpat vai visas pasaules sievietes :-D

3. To, ka kāda cita, acīmredzot, ir aizbēgusi no randiņa ar šo puisi, tāpēc esmu pagadījusies pa ceļam pirmā, kam to puķi iedot. Tas, ka tas ir mans mīļākais zieds - tā ir tikai feina sakritība.

4. Ir licies, protams :-D

5. Drošivien, kaut ko pati pagatavotu :-)

6. Nekādu īpašo piezīmju jau nebija, atskaitot par stundu kavēšanu.
24.03.2011 23:42 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
1. Jā. Patiesībā uz vienalga, kuru. Man patīk spontānas idejas, galvenais ir laba kompānija.

2. Linda Leen. Esmu sapņojusi par to, kā būtu uz skatuves, turklāt, lasot intervijas ar šo sievieti, viņa man šķiet saistoša personība.

3. Tas noteikti iepriecinātu manu dienu. (l)

4. Jā, man šķiet, ka es jūtu cilvēku jūtas.

5. Mazo cielaviņu :)

6. Dažas vien bija, jo biju priekšzīmīga. Tādēļ likās šausminoša pat tāda kā ar sarkanu pildspalvu ierakstītā "Nav atnesti rokdarbu materiāli!!!" :-D
24.03.2011 23:22 |
 
Reitings 98
Reģ: 29.01.2009
1. Jā. Uz Izraēlu.
2. Rēzija Kalniņa
3. Kaut ko sajaucis
4. Jā, paredzēt dzīvnieku uzvedību
5. paprasītu ko viņš vēlas par šādu summmu.
6. Pirmajā klasē viena skolotāja ierakstīja par mani "starpbrīdī kāpj manai meitai Līgai uz kājām." Patiesībā bija tā, ka gribējām ar Līgu sadraudzēties, bet viņa ar mums nē, tāpēc uzminām viņai pāris reizes uz varžacīm :-P :-D
24.03.2011 23:14 |
 
Reitings 563
Reģ: 17.02.2011
1.Es labprāt dotos uz Jaunzēlandi,jo vienmēr esmu to vēlējusies.Apskatīt gan Dienvidsalu,gan Ziemeļsalu. Cik esmu redzējusi filmās un pastkartēs daba šajā zemē ir ārkārtīgi skaista, sirreāli skaista un neparasta.Ceru,ka reiz arī pati par to pārliecināšos.Šobrīd gan mani uz šo zemi atturētu doties tas,ka nesen Kraistčērčā bija zemestrīce.
Labprāt vēlreiz dotos uz ASV,jo galvenais mērķis,ko pirmajā viesošanās reizē redzēju,bija Boeing rūpnīca Sietlā, Vašingtonas štatā :-D .Bet apskatīt divus štatus nenozīmē redzēt visu Ameriku un gūt par to pilnīgu priekšstatu, tāpēc nebūtu iebildumu uz turieni doties vēlreiz. :-)

2.Labprāt iejustos kādas vēsturiskas personas ādā - piemēram, būt karaliene Elizabete vai karaliene Viktorija :-P Izjust to laikmeta garšu un aizkulises,bet diezin vai vienā dienā to pagūtu izbaudīt :-)

3.Ui,man vairākas reizes uz ielas nepazīstami vīrieši ir dāvinājuši ziedus. Iemesli ne vienmēr ir bijuši zināmi,bet vienalga ir ļoti patīkami. Spilgtākā epizode,ko atceros,bija pagājušā gada rudenī,kad Esplanādē gaidīju trolejbusu, pienāca kāds vīrietis un uzdāvināja krāšņu asteru pušķi ar tekstu:"Jums piestāvēs". Pēdējā reize,kad tā pavisam nejauši saņēmu rozes no svešinieka, bija mājas kāpņutelpā. Acīmredzot šajā gadījumā gan ziedi nebija domāti man - es biju pirmā pretimnācēja,kurai puisis atdeva puķes,kas bija domātas kādai citai :-P

4.Nē,man neviens nav teicis,ka man piemīt pārdabiskas spējas. Taču, domāju, man ir labi attīstīta intuīcija :-)

5.Pagatavotu ko garšīgu.

6.Skolā man bija tikai viena piezīme,jo biju laba un paklausīga skolniece. Un arī tā pati vienīgā piezīme bija kolektīva - to nopelnīja visi mani klasesbiedri, jo visa klase vienlaicīgi nobastojām kādu fizkultūras stundu :-)
24.03.2011 22:55 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
1. atkarībā uz cik ilgu laiku un kas piedāvā! ja līdz 5ām dienām tad piekristu uz kurieni hmmm... kkur tālāk par Lietuvu, Igauniju un Poliju! :-D
2. gribētu būt terorists :-D
3. neko nepadomātu, priecātos :-D
4. nē
5. kko garšīgu šokolādi, končas
6. neatceros tad laikam nav bijusi neviena atcerēšanās vērta piezīme :-D
24.03.2011 14:44 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
1. Jā, ja man izmaksā. Tā būtu vai nu Jaunzēlande vai kāda no Āfrikas savannas valstīm.
2. Īsti nespēju iedomāties nevienu
3. Gjau pirmajā momentā - liktenis :D
4. Tas visiem ir liecies :D un man joprojām liekas :D vsmz spēcīgais enerģētiskais lauks man ir.
5. Nopirktu spieciālu audumu, kkādus pričendāļus un pašūtu somu vai ko citu.
6. Met klasesbiedriem ar lineāliem un trāpa pa galvu :D
24.03.2011 14:34 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
1. Jā, nekavējoties sakravātu čemodānus un aidā uz Spāniju :)!
2. Aisha
3. Vai cik jauki! (l)
4. Nē, es esmu cilvēks! :-P
5. Neko, visslabākā dāvana būtu vienkārši laba laika pavadīšana kopā, jan nu vienīgi šampi (l)
6. Palīda zem galda, un nelīda vairs laukā, līdz stundas beigām! :-D
24.03.2011 14:00 |
 
Reitings 995
Reģ: 03.12.2009
1. Nepiekristu. Plānoju savu laiku, turklāt zinu, ka kaut kad tāpat došos uz savu sapņu zemi.
2. Savtīgos nolūkos kāda miljardiera ādā! :)
3. To pašu, ko padomātu vairums- meitene neatnāca uz randiņu?
4. Līdz šim ar to neesmu saskārusies.
5. Valmiermuižas alu draugam, Orhideju mammai, Kūpinātu vistu savai sunei :D
6. Man nebija piezīmju.
24.03.2011 13:49 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
1. Bija pat tāds gadījums, šo 7dien, kad puisis piedāvāja 1dien iet uz lidostu un lidotu tālu prom ciemoties. Nebraucu, jo man draugs, kurš nedomāju, ka būtu pa to sajūsmā :-D Bet tā, protams, lidotu, kaut vai ja izlidošana būtu pēc 30 min, jo man te kkā apnicis...
2.negribētu neviena, man patīk sava dzīve :-)
3.Baigais malacis, kāpēc viņš tā izdarīja? Un tad,ja viņš vnk aizietu man sāktos visādas sviestainas idejas, kas kkas ar maģiju tas saistīts vai moš Dievs kādu zīmi dod :-D
4.Jā - nekas nekad nenotiek tā, kā es gribētu :-D
5.Ģimenei - kko no Stendera kkādas tās zefīra dušas putas vai tml. Mīļotajam cilvēkam - kko, kas atgādinātu pa mani!
6.Neatceros.
24.03.2011 13:36 |
 
Reitings 608
Reģ: 29.01.2009
1. Piekristu. Uz Kanādu.
2. Uz doto brīdi nezinu.
3. Kā viņš zināja, ka tas ir mans mīļākais zieds? Ha
4. Bērnībā, skatoties Amuletu, likās, ka protu bīdīt priekšmetus un ka dažreiz apstādinu laiku.
5. Nopirktu 1kg garšīgāko konfekšu.
6. Piezīmi par to, ka pateicu klasesmeitenei, lai nečāpstina pie auss.
24.03.2011 13:29 |
 
Reitings 6
Reģ: 24.03.2011
1.Jā, uz Indiju.
2.Donalds Trumps
3.Neko sliktu, tā ir bijis!
4.Ir
5.Marcipānu
6.Neatceros tieši pašu sk. teikumu, bet man piezīme bija par to, ka pirkstos virpināju matus(tajā dienā man bija ruļļi)
24.03.2011 13:28 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
1. Ja būtu pie dirsas darbs, tad mierīgi. Nav jēgas braukt, ja visur kompis jāstiepj līdzi. Uz Maroku
2. Zatlers. Es atkāptos no amata
3. Padomātu, ka skuķis viņu piekāsa neatnākot uz randiņu un viņam nav kur likt puķi
4. Wtf, protams, ka nē.
5. Sākumā jāiepazīstas ar manu vismīļāko cilvēku
6. Nevienu
24.03.2011 13:22 |
 
Reitings 796
Reģ: 29.01.2009
(1) Jā, piekristu. Uz ASV.
(2) Bena Afleka sieva -Dženifera Gērnere:D
(3) Par puisi laikam neko īpašu. Drīzāk par pašu faktu vnk. nopriecātos.
(4) Nē.
(5) Tulpju pušķi
(6) Ka es bastojot stundas, spēlējot kārtis un meloju skolotājai (viss vienā piezīmē) :D
24.03.2011 13:16 |
 
Reitings 668
Reģ: 17.06.2009
1* Piekristu ar lielāko prieku! Man nekad nepatīk ilgā ceļojumu gaidīšana. Tākā būtu superīgi salikt mantas un braukt!
Gribētu uz Kaliforniju vai Havaju salām :)

2* Zatlers :D Labprāt noskaidrotu kada ir viņa dienas kārtība

3* Priecātos par ziedu, par puisi neko nedomātu

4* Varbūt, galvā tāda doma ir iešāvusies, bet licies gan nav! Nav manī nekā pārdabiska :D:(

5* Atšķirībā kam:
- vīram daudz želejkonfektes
- mammai šampiku

6* Skudra skraida pa klasi :D
Tā piezīme nebija manā dienasgrāatā, bet klases kārtības kladē. Un Skudra bija viena džeka uzvārds no mūsu klases! :D
24.03.2011 13:12 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
1. Ja uz neilgu laiku, tad jā, bet tai jābūt baigi tālai zemei - kanāda, Dienvidamerika, Indija, Austrālija, uz eiropu varu arī pati aizbraukt izdevīgākā man laikā.

2. Man patiktu iejusties vēsturiskā personāža ādā, lai izmainīt vētures gaitu (Staļins, Ļeņins, Hitleris utt.). Tikai atgriežoties, manis nebūtu un pasaule būtu citādāka jau :)

3. Padomātu - super, cik mīļi :D

4. agrāk bija izteiktāk, tagad tik dažreiz intuīcija, un manas sliktas domas baigi piepildās :( Jādomā pozitīvāk.

5. Nezinu, laikām kā vairākums, kāds saldumiņš + šo to romantiskam vakaram :)

6. Bija kaut kāds murgs reiz ierakstīts, bet vairs neatceros :)
24.03.2011 12:59 |
 
Reitings 1434
Reģ: 29.01.2009
1. Es piekristu, jo tādas izdevības būtu 1x mūžā+ vēl laba kompānija, tad kāpēc gan ne, dzīvoju 1x, man ir tiesības būt avantūristiskai :D
Valsts - noteikti Maldīvu salas.
2. Anderson Coper, pazīstams CNN žurnālists, kas ceļo bieži vien uz pasaules karstajiem punktiem
3. Es noteikti smaidītu un smietos, jo ne vienmēr kaut kas tāds gadītos :D
4. Pirms kāds no pazīstamajiem aizgāja aizsaulē, gandrīz vienmēr redzēju tādu kā vīziju.
5. Sapirktos ze Donats virtuļus un ietu sēdēt parkā zaļajā zālītē, pašā Rīgas centrā
6. Par to, ka biju par gļēvu, lai pateiktu cilvēkam patiesību :)
24.03.2011 02:48 |
 
Reitings 92
Reģ: 18.04.2009
1. Brauktu uz Parīzi , un piekristu , ja man visu atmaksātu :D
2. Arzemju -Taira Benksa
Latvijas Aishas :D
3. Būtu samulsusi , un domātu , kad viņš ir negudrs :d, un pēc tam tikai paprasītu kāpēc tieši man šie ziedi.
4. Nē :D, bet gribētu , lai man būtu tāda spējas kad varētu redzēt nākotni . (l)
5. Kaut ko garšigu nopirktu , gan sev gan draugam, vai arī pagatavotu pati kaut ko ņamīgu , kā piemēram pastu , vai arī picu , vai kaut kādus cepumiņus (l)
6. Nav kārtējais mājas darbs :D
Stundā runā.
Traucē stundu .
Nokavēja stundu. :D
es atceros , kad paskaidrojumu rakstīju mākslas skolā , jo neaizgāju uz stundu . Paskaidrojumā uzrakstīju , kad negribēju un negāju :D
24.03.2011 02:39 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
1. piekristu. nožēlotu, ja nepiekristu, un visas pārējās lietas kaut ka izkārtotu! būtu priecīga, ja mani paķertu līdzi uz Venecuēlu (l)

2. es gribētu būt Romāns Abramovičs. pārskaitītu kādus dažus miljonus uz savu tagadējo bankas kontu un viss čiki :D

3. tur kaut kas nav tīrs! :D

4. nē.

5. nopirktu saldumus un aizvestu uz čillīgu vietiņu :)

6. man nebija nekas tāds labs. biju kārtīgā meitenīte :D
24.03.2011 02:10 |
 
Reitings 798
Reģ: 30.12.2010
1.aa, es buutu tādā izmisumā, jo mana pasportīte gatavojas :-/ :'-(

2.Dženifera Lopesa, man vinja liekas ļoti jauka uun dikti seksiiga (l)

3.Tā jau ir bijis, biju pozitīvi šokēta (l)

4.Es protu labi melot (l) , tik labi, ka pašai sevis žēl (l)

5. hmm, tikai 5ls :-O , tad noteikti uztaisiitu kocinju ar daudz santiimiem, lai vsm vinjam vnm nauda ir..

6. Jūsu meita pārāk skaļi uzvedas manās stundās (l)
24.03.2011 02:07 |
 
Reitings 45
Reģ: 29.01.2009
1. Lai kā gribētos - nē, pārāk liela atbildības sajūta.
2. Stings
3. Riktīgi smaidītu, neko nedomātu, tikai smaidītu :)
4. Man pat intuīcijas nav, kur nu vēl spējas :D
5. uuj..5ls ir daudz, sapirktu visādus niekus un pati pagatavotu dāvanu :)
6. par to, kā sporta skolotāja draudēja maniem vecākiem, ja vēlreiz tik stipri speršu pa bumbu, viņiem būs jāierodas skolā un jāiegādājas jaunas bumbas. Nu, vairāk es atceros, kā tētis smējās :D
24.03.2011 02:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)