Cosmo anketa.Atbildiet smuki un glīti.

 
Reitings 1479
Reģ: 07.08.2010

1. Ja Tev šovakar piezvanītu kāds labs draugs vai radinieks un teiktu, ka šonakt 3.00 ir izlidošana ar lidmašīnu uz valsti,kuru sen jau vēlies apskatīt. Vai Tu piekristu pēc ~7h izlidot?Ja nē, kāpēc? Ja jā, uz kuru valsti tas būtu?

2. Ja Tev būtu iespēja uz 1 dienu iejusties kāda sabiedrībā populāra cilvēka vietā, kurš tas būtu?

3. Ko Tu padomātu par nepazīstamu puisi,kurš nākot pretī, Tev uzdāvina Tavu mīļāko ziedu?

4. Vai Tev kādreiz nav licies, ka Tev piemīt kādas pārdabiskas spējas; kaut kas tāds,kas piemīt tikai retajiem?

5. Ja Tavs budžets būtu 5ls, ko Tu nopirktu/izvēlētos kā dāvanu savam vismīļākajam cilvēkam?

6. Kuru piezīmi skolas dienasgrāmatā Tu atceries visspilgtāk?

23.03.2011 23:33 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
1)Uz Somiju(vai jebkuru citu Skandināvijas valsti) jebkurā laikā :)

2)Elzas Leimanes.Gribētu vienu dienu būt talantīga balerīna :)

3)Neko.

4)Ir.Tagad vairs ne tik bieži,bet agrāk tiešām bieži.

5)Ja nebūtu uz to brīdi radusies konkrēta ideja,tad nopirktu produktus un uzceptu gardu šokolādes kūku.

6)Man nebija piezīmes :D
24.03.2011 01:05 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es izlaidu vienu jautājumu, par 5Ls, jo vismīļākā cilvēka man nav, katram ir sava vieta manā dzīvē.
24.03.2011 01:07 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
1.obligāti piekristu bet jautajums uz cik ilgu laiku!? :-D viennoziimiigi Australija ;-)
2.Kamerona Diaza(mana miiljaka aktrise)
3.Gan jau meitene neatnaca uz randinju un es pagadiijos pirmaa kurai atdot ziedus lai nav jasviezh laukaa :-D
4.Piemiit speejas,nonjemu galvassapes :-)
5.Ziedu pušķi
6.Ja godiigi neatceros iipashi bet varetu but ka nav MD vai skaļi uzvedos stundas laikā :-D
24.03.2011 01:12 |
 
10 gadi
Reitings 189
Reģ: 29.01.2009
1. Nē, jo man uz rītdienu ir jau rezervēts viens ceļojums
2. Parisa Hiltone :-D
3. Man tas liktos dīvaini (t)
4. Jā, protams, un regulāri :-D
5. Pudeli šampānieša
6. Man piezīmes skolā nebija! :-D
24.03.2011 01:17 |
 
Reitings 1774
Reģ: 30.01.2009
1. Ja aicinātājs būtu mans mīļotais (vai man būtu jādodas kopā ar viņu), jā, tad es jau kravātu somas!

2. Pirmais, kas ienāca prātā - Marika Ģederte, es pat nezinu, kāpēc!

3. Ka pasaulē vēl ir foršu puišu! :)

4. Licies - tajā brīdī, kad nodomāju "Šito jau esmu nosapņojusi!" :D

5. Kādu jauku nieciņu, bet, vidrīzāk, tie būtu kādi augļi, jo viņam garšo augļi!

6. Es neatceros kārtīgi, bet, man liekas, ka man nemaz nav bijušas piezīmes! :D
24.03.2011 01:19 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
1. piekristu, ja tas būtu uz ASV vai Kanādu, bet tas nav reāli, jo jākārto vīzas, bet pasapņot jau var. ja man piedāvātu uz tuvajām sapņu zemēm- Itāliju, Spāniju, Kipru, tad... diemžēl pagaidām pārāk liela atbildība ir, lai kkur varētu aizbraukt, bet gribētu gan...
2. ja LV- Fredis, ja ārzemēs, tad- Keira Naitlija
3. padomātu, ka viņš ļoti veiksmīgi notrāpījis manu ziedu gaumi un nopriecātos, ka uz pasaules vēl ir šādi jauki cilvēki :)
4. ir, ir, un vēl joprojām esmu par to pārliecināta :D
5. noteikti ko gardu
6. stundas laikā kāpj uz galda :D
24.03.2011 01:21 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
1)Jā obligāti un Turciju
2)nevienā!
3)forši:)
4)nē
5)nezinu
6)kaut kas par sporta teerpu,ka vnm aizmisru majas
24.03.2011 01:21 |
 
Reitings 192
Reģ: 17.11.2010
1. Jā, piekristu! Tai jābūt kādai siltai zemei (l)

2. Hmm, no Latvijas "slavenībām" laikam neviena...

3. Jauks puisis! :-)

4. Ir gan tā bijis bērnībā. Paldies Dievam, ka šīs domas neizauga līdz ar mani :-D

5. Vislabāko grāmatu, kas iespējama budžeta robežās (protams, ja atrastu tādu, kura viņam patiktu)

6. To, ka saplēsu somu vienam puikam un viņu pašu ieslēdzu skapī (s) :-D
p.s. es to nebiju darījusi! :-D
24.03.2011 01:27 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
1. Gribētu uz Ņujorku. Bet neaizbrauktu,lai gan briiva laika pa pilno. Bankaa man teica,ka es ar savu veco pasi pat uz Lietuvu nevaru braukt :D jaasamaina reiz bus jau..a ja nu tiesham kaads paaicina!
2. Neviena.Gribētu pazinjas dziivee iejusties,jo shkiet vinai ir laimiga gimenes dziive, pietiekami interesanta ikdiena, un lidzeklu pietiekami,lai nejustos nabadzigi.
3. Noteikti atteiktos pat pienemt,jo noteikti ir kaads aakjis.gan jau beigaas naudu paprasitu.
4. nee.
5.uztaisitu vakarinjas.
6. nav bijushas piezimes.
24.03.2011 01:30 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
1. Nē! Piekristu tikai tādā gadījumā, ja būtu bez darba.
2. Damon Albarn! Gribētu zināt, kā tas ir- būt tik produktīvam un talantīgam mūziķim.
3. Visu to labāko! :-D
4. Ir!
5. Biļeti uz teātri vai kādu citu pasākumu.
6. Par to, kā es ar paceltu krēslu skraidīju pa visu klasi, kamēr skolotāja bija izgājusi! :-D Tā gan nemaz nebiju es, bet man tā arī viņa nenoticēja! :-D
24.03.2011 01:34 |
 
Reitings 393
Reģ: 29.01.2009
1.tikai tad,ja man atmaksātu braucienu.uz emirātiem.
2.Indra Miklāva
3.viņš ir traks! :-D vai itālis...
4.jā,pareģošana
5.puķes un vīns
6.par šķēru mešanu klasē
24.03.2011 01:50 |
 
Reitings 213
Reģ: 03.01.2011
1.Vai dieniņās, tik daudz darba, ka noteikti nepiekristu. Kaut gan, ja pateiktu uz cik ilgu laiku, piemērām robežās līdz piecām dienām - nekavējoties brauktu! Ja brauktu, tad noteikti uz Ēģipti. Viss atkarīgs no tā uz cik dienām, ja nepateiktu uz cik dienām, tad nebrauktu! :-D
2.Evas Mendesas ādā vēlētos iejusties.
3.Ka mīļākais zieds ir tikai sakritība un puisis tās dāļā vairākām meitenēm, kuras ierauga uz ielas.
4.Man vienmēr šķitis, ka es varu `aizsūtīt otram savas domas`, jo katru dienu, pat vairākas reizes sanāk tā - par ko es iedomājos, par to, ierunājas cilvēks, kas ar mani tajā brīdī ir kopā :-D
5.Nopirktu pāris krāsu bundžiņas un uz milzīga papīra (kas man jau stāv mājās - ta kā nebūtu jāpērk), uzgleznotu, kaut ko domu uzplūdā, abstraktu, kaut ko, kas saistās ar to cilvēku! Rāmi nopirktu mazliet vēlāk :-D
6.4.klasē, ka es pārāk daudz koķetēju ar puišiem :-)
24.03.2011 01:57 |
 
Reitings 354
Reģ: 29.01.2009
1. Jā, piekristu - ASV

2. Jared Leto

3. Kāda nav atnākusi uz randiņu, bet pacilāts garastāvoklis būs man! :)

4. Mazai likās, ka spēju sarunāties ar eņģeļiem

5. Šampi un kko gardu

6. Man piezīmju nav bijis, bet lamāta esmu daudz un dikti.
24.03.2011 02:00 |
 
Reitings 45
Reģ: 29.01.2009
1. Lai kā gribētos - nē, pārāk liela atbildības sajūta.
2. Stings
3. Riktīgi smaidītu, neko nedomātu, tikai smaidītu :)
4. Man pat intuīcijas nav, kur nu vēl spējas :D
5. uuj..5ls ir daudz, sapirktu visādus niekus un pati pagatavotu dāvanu :)
6. par to, kā sporta skolotāja draudēja maniem vecākiem, ja vēlreiz tik stipri speršu pa bumbu, viņiem būs jāierodas skolā un jāiegādājas jaunas bumbas. Nu, vairāk es atceros, kā tētis smējās :D
24.03.2011 02:06 |
 
Reitings 798
Reģ: 30.12.2010
1.aa, es buutu tādā izmisumā, jo mana pasportīte gatavojas :-/ :'-(

2.Dženifera Lopesa, man vinja liekas ļoti jauka uun dikti seksiiga (l)

3.Tā jau ir bijis, biju pozitīvi šokēta (l)

4.Es protu labi melot (l) , tik labi, ka pašai sevis žēl (l)

5. hmm, tikai 5ls :-O , tad noteikti uztaisiitu kocinju ar daudz santiimiem, lai vsm vinjam vnm nauda ir..

6. Jūsu meita pārāk skaļi uzvedas manās stundās (l)
24.03.2011 02:07 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
1. piekristu. nožēlotu, ja nepiekristu, un visas pārējās lietas kaut ka izkārtotu! būtu priecīga, ja mani paķertu līdzi uz Venecuēlu (l)

2. es gribētu būt Romāns Abramovičs. pārskaitītu kādus dažus miljonus uz savu tagadējo bankas kontu un viss čiki :D

3. tur kaut kas nav tīrs! :D

4. nē.

5. nopirktu saldumus un aizvestu uz čillīgu vietiņu :)

6. man nebija nekas tāds labs. biju kārtīgā meitenīte :D
24.03.2011 02:10 |
 
Reitings 92
Reģ: 18.04.2009
1. Brauktu uz Parīzi , un piekristu , ja man visu atmaksātu :D
2. Arzemju -Taira Benksa
Latvijas Aishas :D
3. Būtu samulsusi , un domātu , kad viņš ir negudrs :d, un pēc tam tikai paprasītu kāpēc tieši man šie ziedi.
4. Nē :D, bet gribētu , lai man būtu tāda spējas kad varētu redzēt nākotni . (l)
5. Kaut ko garšigu nopirktu , gan sev gan draugam, vai arī pagatavotu pati kaut ko ņamīgu , kā piemēram pastu , vai arī picu , vai kaut kādus cepumiņus (l)
6. Nav kārtējais mājas darbs :D
Stundā runā.
Traucē stundu .
Nokavēja stundu. :D
es atceros , kad paskaidrojumu rakstīju mākslas skolā , jo neaizgāju uz stundu . Paskaidrojumā uzrakstīju , kad negribēju un negāju :D
24.03.2011 02:39 |
 
Reitings 1434
Reģ: 29.01.2009
1. Es piekristu, jo tādas izdevības būtu 1x mūžā+ vēl laba kompānija, tad kāpēc gan ne, dzīvoju 1x, man ir tiesības būt avantūristiskai :D
Valsts - noteikti Maldīvu salas.
2. Anderson Coper, pazīstams CNN žurnālists, kas ceļo bieži vien uz pasaules karstajiem punktiem
3. Es noteikti smaidītu un smietos, jo ne vienmēr kaut kas tāds gadītos :D
4. Pirms kāds no pazīstamajiem aizgāja aizsaulē, gandrīz vienmēr redzēju tādu kā vīziju.
5. Sapirktos ze Donats virtuļus un ietu sēdēt parkā zaļajā zālītē, pašā Rīgas centrā
6. Par to, ka biju par gļēvu, lai pateiktu cilvēkam patiesību :)
24.03.2011 02:48 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
1. Ja uz neilgu laiku, tad jā, bet tai jābūt baigi tālai zemei - kanāda, Dienvidamerika, Indija, Austrālija, uz eiropu varu arī pati aizbraukt izdevīgākā man laikā.

2. Man patiktu iejusties vēsturiskā personāža ādā, lai izmainīt vētures gaitu (Staļins, Ļeņins, Hitleris utt.). Tikai atgriežoties, manis nebūtu un pasaule būtu citādāka jau :)

3. Padomātu - super, cik mīļi :D

4. agrāk bija izteiktāk, tagad tik dažreiz intuīcija, un manas sliktas domas baigi piepildās :( Jādomā pozitīvāk.

5. Nezinu, laikām kā vairākums, kāds saldumiņš + šo to romantiskam vakaram :)

6. Bija kaut kāds murgs reiz ierakstīts, bet vairs neatceros :)
24.03.2011 12:59 |
 
Reitings 668
Reģ: 17.06.2009
1* Piekristu ar lielāko prieku! Man nekad nepatīk ilgā ceļojumu gaidīšana. Tākā būtu superīgi salikt mantas un braukt!
Gribētu uz Kaliforniju vai Havaju salām :)

2* Zatlers :D Labprāt noskaidrotu kada ir viņa dienas kārtība

3* Priecātos par ziedu, par puisi neko nedomātu

4* Varbūt, galvā tāda doma ir iešāvusies, bet licies gan nav! Nav manī nekā pārdabiska :D:(

5* Atšķirībā kam:
- vīram daudz želejkonfektes
- mammai šampiku

6* Skudra skraida pa klasi :D
Tā piezīme nebija manā dienasgrāatā, bet klases kārtības kladē. Un Skudra bija viena džeka uzvārds no mūsu klases! :D
24.03.2011 13:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)