Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Situācijas ,kad jūties neērti :D

 
Reitings 120
Reģ: 14.06.2010

Klau ,pastāstiet kā jums ar kaunu un neērtumu ,kad sākāt dzīvot kopā ar draugu?

Man ,piemēram, ir neērti iet uz WC,pamosties neuzkrāsotai un izspūrušai ,brīžiem man ir par neēti ēst puiša priekšā !Puisis ir mīļš un man šķiet ,ka patīku ne tajā perfektākajā izskatā arī !Kopā vēl nedzīvojam ,bet iedomājos ,ja sāktu dzīvot ,tas būtu neiespējami visu laiku izskatīties uz 100% perfekti!

Jūtos pat atvieglota ,kad beidzot nonāku mājas un esmu viena!

Jums arī tāda izjūtās bija ,vai jūs kaut kā uzreiz jutāties kā mājas ? :D

21.03.2011 19:12 |
 
Reitings 120
Reģ: 14.06.2010
Pastāstiet ,ziņkārība pārāk liela :D
21.03.2011 19:12 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nu vienigais, ko nedaru drauga klatbutnee - neepileju kajas, neurbinu degunu un nelieku zaljo maalu masku, ar kuru izskatos pec Shreka.. :D Bet es to nedaru neviena klatbutnee.. :D

A vot par to ieshanu uz WC un eeshanu lasu jau kuraa diskusija, bet ta ari nesaprotu, kas tur tads!?? (t)
21.03.2011 19:14 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
vairs neatceros :D
bet pašlaik man vienīgais ir kauns kopā nokārtoties tualetē, nu kad viens, piemēram, mazgājas, otrs uz poda sēž, un likvidēt spalvas viņa klātbūtnē.
vispār nevis kauns, bet man liekas, ka tas nav jāredz un viss.
21.03.2011 19:14 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Man vispār nebija neērti viņa klātbūntē! Vienīgais, ko nedarīju un nekad arī nedarīšu viņa acu priekšā, ir tualetes apmeklējums pa lielam! :-D
Kā vispār var būt neērti ēst??? :-O Kafejnīcām arī ej ar līkumu garām?
21.03.2011 19:15 |
 
Reitings 377
Reģ: 24.08.2010
man agrāk bija neērti iet uz wc, jo viņa ģimenei virtuve atradās tuvu tualetei un man likās, ka visu var dzirdēt un tad vienmēr sakaunējusies nācu ārā :D
21.03.2011 19:15 |
 
Reitings 28
Reģ: 07.08.2009
Sākumā bija pāris situācijas, kas radīja neveiklas situācijas. Piemēram, tā pati vecā labā iešana uz tualeti pa lielo (čurāt neeesmu nekad kaunējusies). Hmm... vispār grūti vēl kut ko iedomāties, jo man pret dzīvi un attiecībām ir ļooti veselīga attieksme. Neiespringstu par lietām, par kurām nav jēgas iespringt. Šķiet, ka jums tur top tikai pats sākums - kad dzīvosiet kopā, tad būsiet jau tiktāl viens pie otra pieraduši, ka tevi nesatrauks tādas lietas, kā izspūruši mati vai ēšana drauga priekšā.
21.03.2011 19:17 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Ar ex kopā nedzīvojām, bet ļoti daudz laika pavadījām kopā, vienīgais par ko jutos neērti, bija negluda āda, jo tad, ja mani vienā jaukā vakarā nozog, iepriekš nebrīdinot, aizved atpūsties uz vairākām dienām, katru brīdi pavadot kopā, gadās visādi. Par ēšanu smējos, mans mīļais dusmojās, ka ēdu gultā, bet es nekad nejutos neērti. Izpūrusi un neuzkrāsojusies esmu ikdienā, ir labi, viņam patika:) Ak, vienreiz jutos neērti, kad vienā no pirmajiem randiņiem man saplīsa zeķe, nekas, jauna pāra meklēšana un vilkšana mūs toreiz ļoti saliedēja.
21.03.2011 19:18 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Mes jau tik sen esam kopa, ka viss jau liekas ok! :)

Vienigais, zinu, ka draugam besi kad saku: es eju churat :d laigan pats mani informe, nu, es aizieshu pachurat, ta ka gaiditu manu atlauju! :D bet tas ir funny :D
21.03.2011 19:19 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Man laikam vipār nenokā vairs nav kauna viņa priekšā. :-D Vismaz nevaru neko iedomāties tādu patreiz! :-D

Vienreiz gan viņš man uzbrauca- nu vismaz es apvainojos uz brītiņu! :-D Pēc vairākām reizēm kad bija mani jau redzējis bez kosmētikas, mēs tieši vannasistabas durvīs saskrējāmies (es nācu no dušas) un viņš man pateica "tad tāda tu bez kosmētikas izskaties?" :-D :-D tas protams bija joks, bet nu nejau pēc vairākām reizēm tad tā varēja pormo reiz teikt kad ieraudzīja mani bez kosmētikas! :-D
21.03.2011 19:20 |
 
Reitings 120
Reģ: 14.06.2010
Tur jau tā lieta ,ka uz kafejnīcām un restorāniem ejam daudz !
Bet tur gan es pati esmu vainīga ,eh, man slēpjas kompleks par mūžīgo svaru !Esmu pēc dabas tieva ,bet man mūžigi bail ,ka padomās ,ka esmu izrijēja un resna cūka kļūšu :D
21.03.2011 19:20 |
 
Reitings 321
Reģ: 01.10.2009
Man arī pašā attiecību sākumā bija kauns ēst! Atceros! :-D Bet tagad jau viss pierasts, mīl mani tādu,kāda esmu. Tev jau nav jāizskatās visu laiku uz 100%, bet nedrīkst pieļaut, lai tevi redz nesakoptu tava puiša draugi. Katram puisim vajag sajūtu, ka viņa meitene ir pati skaistākā, sakoptākā, kārtīgākā sabiedrībā. Viņš vēlas lepoties ar savu otro pusīti, nevis kaunēties. Tāpēc sabiedrībā jāuzkrāsojas, bet vakaros vari noņemt meikapu, uzvilkt ērtu, bet skaistu sporta tērpu. Ja viņš no sirds tevi mīl, tad viss ok! :-)
21.03.2011 19:20 |
 
Reitings 688
Reģ: 29.01.2009
uzreiz jau nejutos kā mājās un tagad pat pēc gada tā vēl nejūtos, bet brīvāka gan kļuvusi esmu.
sākumā allaž biju minimāli uzkrāsojusies, arī kad dzīvojāmies pa mājām, tagad patiesībā arī reti kad pie viņa esmu bez tušas un konsīlera.. tualetes apmeklējums mani arī sen jau vairs neuztrauc :D taalaaak, tamponus, viņa (un arī neviena cita) klātbūtnē nemainu un arī to neplānoju darīt :D lieko apmatojumu arī allaž likvidēju bez lieciniekiem, ar sejas maksu vai matu masku pa viņa māju arī nestaigāju.. 'pie viņa nekad neeju gulēt ar zeķītēm, bet savās mājās gan dažreiz eju gulēt ar vilnas zeķītēm.. tas tā pagaidām, cik atceros, viss... :)
21.03.2011 19:21 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Nu ok jā spalvas nelikvidēju viņa priekšā parasti, bet ir gadijies! :-D
21.03.2011 19:21 |
 
Reitings 28
Reģ: 07.08.2009
Vasariņa, ja reiz esi tieva, tad nesatraucies, ka tevi uzskatīs par izrijēju. Manuprāt, vīriešiem patīk sievietes ar veselīgu apetīti (un ja vēl neiet labumā, tad vispār ideāli). Man drīzāk būtu kauns kafejnīcā vai restorānā paņemt tikai salātu lapas.
21.03.2011 19:27 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
pipar, kaa sava legjendaraja dienasgramataa PDz rakstija viedais Kivicha kungs, ta ir augstaka atklatiba attiecibas - tirit zobus, kamer otrs blakus sezh uz poda! :D :D
Lidz shadai atklatibai laikam nevelos nonakt! :D :D
21.03.2011 19:30 |
 
Reitings 418
Reģ: 06.11.2010
man arī sākumā bija kauns ēst,bijām ciemos tu čipši stāvēja uz galda,visiem piedāvāja,es atteicos,bet vēders tā burkšķēja,nu kad puisis aizgāja uz toleti,tā ēdu čipšus kā traka :D:D tagad jau smiekli nāk par sevi,bet nu kauns tomēr bija :D
bet nu pašlaik ir kauns iet pa lielam uz toleti,pirst un atraugāties :)
21.03.2011 19:30 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
mmm jāpadomā, man laikam nav bijis kauns kko darīt vīrieša klātbūtnē, bettas arī nenozīmē, ka daru visu ko gribu viņam redzot. uz wc pa lielam vispār neeju nekur tikai sāvās mājās, ja esmu prom vairākas dienas tad ciešos līdz pēdējam un tikai tad eju.
kājas, paduses skuju ejot vannā/ dušā un tā kā to parasti daru viena tad viņš to neredz. drīzāk man ir kauns kko lieku pateikt kad esmu es viņš un vēl kāds. vai vispār ir lietas par ko kaunos runāt, jā drīzāk tad tā ir temati par kuriem man ir kauns runāt ar viņu vai vienalga kuru! :-D
21.03.2011 19:35 |
 
Reitings 120
Reģ: 14.06.2010
Tad jau es neesmu te vienīgā ,kurā jūtās neērti es jau domāju ,ka man vienīgai tāa :-D
21.03.2011 19:38 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
Esmu no tām, kas neatļaujas staigāt ar sejas masku, kamēr draugs ir, jo izskatos pēc kkāda klauna :D Ar matu masku gan staigāju, man vienalga.
Sakopjos arī vannasistabā, kur ne viņam, ne kādam citam nav jānāk un jāskatās, ko es daru.
Bez kosmētikas viņa klātbūtnē nav problēmu staigāt, tā pat es viņam labāk patīkot (tam gan es neticu :D).
Bet ēst gan es vienmēr esmu ēdusi kā vēlos. I'm human & I'm hungry :D Ir diezgan truli, ja pirmajos randiņos ēd3 salātlapas un pēc gada ēd kā nez kas. Bet nu - es nekad neēdu daudz, jo nekad nevēlos pārēsties, jo pēc tam jūtos šausmīgi - tāpēc - viss kārtībā :)
21.03.2011 19:43 |
 
Reitings 416
Reģ: 21.10.2010
Vīrietis mani, protams, ir redzējis bez kosmētikas (kaut gan maksimāli ilgi mēģināju atlikt to brīdi), bet anyway - neuzskatu, ka viņam manu dabīgo "skaistumu" jāredz bieži. Bez kosmētikas jūtos gandrīz kā kaila. Tā kā nedzīvojam kopā, pārsvarā tiekamies, kad esmu tikko izkāpusi no dušas un stundu pavadījusi pie spoguļa.
Nedomāju, ka kopā ar viņu spēšu kādreiz atbrīvoties. Kad kaut kur paliekam pa nakti, vienmēr ceļos pirmā - eju dušā, krāsojos, taisu matus. Laikam mēģinu būt labāka par sievu.
21.03.2011 19:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits